Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obrona, obrona gdzie jest obrona? Na wakacjach chyba już.
0
@BISHBASHBOSH prawda ale gola straciliśmy głupio od razu po wznowieniu gry. Zero koncentracji.
2
To jak Christensen gole strzela to może Lewy miał bronić ale zapomniał. Niezła taktyka Xavi
3
@Pablozeusz dobra cofam xDDDDD
0
Christensen niczym rasowy napastnik ładny początek
0
@WojtekCh10 A nie chce mi się majówką i te sprawy :) Pozdro
5
Dobra dobra już bajek nie wymyślajmy i matematycznych szans już są mistrzami i gratulacje udało im się grali konsekwentnie pomimo kontuzji może za rok będzie lepiej choć wątpię bo koniunktura nam nie sprzyja
0
Czas pokazać kto rządzi w Katalonii Vamos!!!
1
Denzel szczęśliwy w końcu będzie miał wymówkę czemu go nie wystawia
0
Xaviemu można by dać 11 najlepszych piłkarzy a i tak by przewalał mecze w ośmieszający sposób, więc może lepiej że tej kasy nie mamy bo tylko w błoto by poszły. Piłkarz przychodzi do Barcy i zalicza regres, traci mental i zdrowie i jeszcze się nasłucha w mediach na swój temat.
1
No Dembele tym razem pokazuje swoją prawdziwą twarz, a z nami to był tylko farcik
0
Media przesadzają. Ma 35 lat, grał cały sezon w wyjściowej, sezon przegrany bardziej sezon ogórkowy się zaczął i raz usiądzie to się nic nie stanie. Roque niech lepiej coś pokaże bo już problemów mamy pod dostatek. Przepłacony fawelarz to ostatnie czego nam teraz potrzeba.
1
I ekipka koleżków zadowolona pewnie jeszcze mu pensyjkę podniosą … nóż w kieszeni się otwiera
4
Może zbić pionę z Xavim i założyć klub oszukanych i okradzionych.
4
Przebrać za Yamala i opchnąć szejkom za 200 baniek.
2
A co miał powiedzieć? Jak co mecz będzie robił Xaviego jak chce. Ma już go rozgryzionego i może spać spokojnie przez kolejny rok.
1
Chłop jest ostatnią osobą by kogoś pouczać co dobre dla futbolu.
1
No teraz jak już ogłoszono że zostaje to piłkarze mogą odetchnąć i wrócić do męczenia się z Granadami i Almeriami jestem spokojny.
3
Ehh w Madrycie otwierają szampana …
0
Ja tam bym meczu nie powtarzał tylko wlepił porządną karę sędziemu może się wtedy nauczą podchodzić poważnie do swoich obowiązków. Ale nie oszukujmy się nic z tego nie będzie prędzej zaraz jakaś nowa aferka z negreirą wleci na dniach, żeby uciszyć temat.
2
Chore to jest. Chłopu zdarzy jeden błąd na 100 dobrych interwencji i już wszędzie głośno o jego transferze. Mam nadzieję, że nie słucha tych mediów hiszpańskich bo idzie zwariować.
0
Pierwszy raz w życiu odpaliłem mecz pań i akurat im nie poszło. Rewanżu nie oglądam, żeby weszły do finału.
1
To samo gadał przed psg więc pewnie wtopią klasyk i ligę
0
Dobrze niech przeleje te emocje na dobry występ z realem, dodatkowo sobie odpoczął. Możliwe, że jakby wtedy nie zszedł to byśmy byli w stanie odgryźć się w ataku, ale już nie ma co gdybać.
1
Każdy zawodnik nie zależnie jakiej drużyny robi jakieś gesty po czerwonej kartce są dyskusje, ale jakimś dziwnym trafem jak zawodnik jest w koszulce Barcy to pojawiają się jakieś interpretacje gestu i dodatkowe kary.
2
Raczej nikt tu nie ma mentalności 5 latka, żeby się czymś takim przejmować, ale nie wiem jak Xavi. Mam nadzieję, że kolejny stół nie poszedł w cholerę.
1
Bernardo chce konkurować z Budimirem o miano najgorszego karnego sezonu
1
KDB jest nadzieja wysłać prześcieradła do domu.
1
Xavi ogarnij się takie teksty to ja se mogę w domu przed telewizorem mówić do siebie, ale jak reprezentujesz klub i chcesz być traktowany poważnie to nie możesz się zachowywać jak spłakany nastolatek któremu coś się nie udało i szuka winnych wszędzie tylko nie w sobie. Sfrajerzyliśmy się doszczętnie nie pierwszy raz i nie ostatni i trzeba to przyjąć.
0
@Commando On chyba bardziej myślał, że w ogóle faulu nie będzie bo przy faulu jak jesteś ostatnim obrońcą czerwo wchodzi z automatu. Dużo mu nie zabrakło chciał to przenieść na pojedynek bark w bark ale jednak lekko ręką popracował i już sędzia miał pretekst.