1

Obrona, obrona gdzie jest obrona? Na wakacjach chyba już.

0

@BISHBASHBOSH prawda ale gola straciliśmy głupio od razu po wznowieniu gry. Zero koncentracji.

2

To jak Christensen gole strzela to może Lewy miał bronić ale zapomniał. Niezła taktyka Xavi

3

@Pablozeusz dobra cofam xDDDDD

0

Christensen niczym rasowy napastnik ładny początek

0

@WojtekCh10 A nie chce mi się majówką i te sprawy :) Pozdro

5

Dobra dobra już bajek nie wymyślajmy i matematycznych szans już są mistrzami i gratulacje udało im się grali konsekwentnie pomimo kontuzji może za rok będzie lepiej choć wątpię bo koniunktura nam nie sprzyja

0

Czas pokazać kto rządzi w Katalonii Vamos!!!

1

Denzel szczęśliwy w końcu będzie miał wymówkę czemu go nie wystawia

0

Xaviemu można by dać 11 najlepszych piłkarzy a i tak by przewalał mecze w ośmieszający sposób, więc może lepiej że tej kasy nie mamy bo tylko w błoto by poszły. Piłkarz przychodzi do Barcy i zalicza regres, traci mental i zdrowie i jeszcze się nasłucha w mediach na swój temat.

1

No Dembele tym razem pokazuje swoją prawdziwą twarz, a z nami to był tylko farcik

0

Media przesadzają. Ma 35 lat, grał cały sezon w wyjściowej, sezon przegrany bardziej sezon ogórkowy się zaczął i raz usiądzie to się nic nie stanie. Roque niech lepiej coś pokaże bo już problemów mamy pod dostatek. Przepłacony fawelarz to ostatnie czego nam teraz potrzeba.

1

I ekipka koleżków zadowolona pewnie jeszcze mu pensyjkę podniosą … nóż w kieszeni się otwiera

4

Może zbić pionę z Xavim i założyć klub oszukanych i okradzionych.

4

Przebrać za Yamala i opchnąć szejkom za 200 baniek.

2

A co miał powiedzieć? Jak co mecz będzie robił Xaviego jak chce. Ma już go rozgryzionego i może spać spokojnie przez kolejny rok.

1

Chłop jest ostatnią osobą by kogoś pouczać co dobre dla futbolu.

1

No teraz jak już ogłoszono że zostaje to piłkarze mogą odetchnąć i wrócić do męczenia się z Granadami i Almeriami jestem spokojny.

3

Ehh w Madrycie otwierają szampana …

0

Ja tam bym meczu nie powtarzał tylko wlepił porządną karę sędziemu może się wtedy nauczą podchodzić poważnie do swoich obowiązków. Ale nie oszukujmy się nic z tego nie będzie prędzej zaraz jakaś nowa aferka z negreirą wleci na dniach, żeby uciszyć temat.

2

Chore to jest. Chłopu zdarzy jeden błąd na 100 dobrych interwencji i już wszędzie głośno o jego transferze. Mam nadzieję, że nie słucha tych mediów hiszpańskich bo idzie zwariować.

0

Pierwszy raz w życiu odpaliłem mecz pań i akurat im nie poszło. Rewanżu nie oglądam, żeby weszły do finału.

1

To samo gadał przed psg więc pewnie wtopią klasyk i ligę

0

Dobrze niech przeleje te emocje na dobry występ z realem, dodatkowo sobie odpoczął. Możliwe, że jakby wtedy nie zszedł to byśmy byli w stanie odgryźć się w ataku, ale już nie ma co gdybać.

1

Każdy zawodnik nie zależnie jakiej drużyny robi jakieś gesty po czerwonej kartce są dyskusje, ale jakimś dziwnym trafem jak zawodnik jest w koszulce Barcy to pojawiają się jakieś interpretacje gestu i dodatkowe kary.

2

Raczej nikt tu nie ma mentalności 5 latka, żeby się czymś takim przejmować, ale nie wiem jak Xavi. Mam nadzieję, że kolejny stół nie poszedł w cholerę.

1

Bernardo chce konkurować z Budimirem o miano najgorszego karnego sezonu

1

KDB jest nadzieja wysłać prześcieradła do domu.

1

Xavi ogarnij się takie teksty to ja se mogę w domu przed telewizorem mówić do siebie, ale jak reprezentujesz klub i chcesz być traktowany poważnie to nie możesz się zachowywać jak spłakany nastolatek któremu coś się nie udało i szuka winnych wszędzie tylko nie w sobie. Sfrajerzyliśmy się doszczętnie nie pierwszy raz i nie ostatni i trzeba to przyjąć.

0

@Commando On chyba bardziej myślał, że w ogóle faulu nie będzie bo przy faulu jak jesteś ostatnim obrońcą czerwo wchodzi z automatu. Dużo mu nie zabrakło chciał to przenieść na pojedynek bark w bark ale jednak lekko ręką popracował i już sędzia miał pretekst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?