Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go ustawi na skrzydłowego i da grać Fontowi z tyłu to jeszcze może mieć to pewien sens.
1
Pewnie w Brighton też go nie docenili. Trochę za bardzo zapatrzony w siebie jest. Życzę mu powrotu do formy, ale niech takich bajek nie opowiada publicznie.
0
Jak zwykle to samo. Nuda
0
Ale trzeba przyznać jakby Araujo czerwonej nie wyłapał i byśmy grali z BVB to lekko byśmy nie mieli, jak to każdy myślał, że pewny finał. Udał im się ten sezon Champions League.
1
Eh szkoda Bvb gra jak marzenie a real walnie jedną dobrą akcje i po meczu. Za dużo razy to widziałem.
0
Nie oszukujmy się raczej nikt go w Barcy nigdy nie widział z resztą to zadeklarowany madridista więc niech idzie do szejka i niech sobie tam piłkę kopie. W razie starcia w LM stawiamy na niego Żula z mopem na głowie i gościa nie ma.
0
A takie tam małe niedopatrzenie mediów. Swoją drogą jestem ciekaw jak autorzy różnych doniesień w Hiszpanii na temat Barcy funkcjonują po publikacji jakiegokolwiek newsa. 10 minut nie minie i to co napisali już staje się nieaktualne. A człowiek i tak czyta bo co mu pozostaje.
3
Chłop ma bardziej zastajałe kości od grzania ławy od Roque, także dziękujemy za miłą propozycję, ale nie.
0
Podobno prędzej zakończy się mój żywot niż Sergi opuści nasz piękny klub.
7
Oby media i wygórowane oczekiwania go nie zniechęciły. Liczę, że zbuduje tutaj profesjonalną kulturę gry, że piłkarze nie będą wyglądali jak duchy na boisku. By nie był tylko jeden Gavi tylko cała 11 z takim nastawieniem.
1
2 najlepszych zawodników kompletnie za darmoszkę. Coś pięknego.
3
Cancelo to powinien jutro pakować manatki razem z Xavim
7
Xavi stwierdził, że jak już go wywalają to wykończy Yamala i Gundo do zera w meczu o nic.
0
Dobrze nowy początek. Projekt Xaviego poległ pomimo 2,5 sezonu nie udało się odbudować wielkiego klubu. Pomimo masy rozczarowań jednak należy docenić rozwój młodzieży i zdobytą La Ligę, ale czas się pożegnać bo inaczej nie pójdziemy do przodu.
0
A ja tam go nie chce oddawać. Sprzedać de Jonga, Raphinhe. Bez Araujo obrona dziurawa jest.
3
Wystarczyło nie ogłaszać, że Xavi jednak zostaje i by jeszcze jakoś w miarę się to kupy trzymało. Tak wyszło pośmiewisko, ale cóż jednak chyba lepiej w tę stronę bo kolejnego sezonu z Denzelem mógłbym nie wytrzymać.
2
Prawda jest taka, że jak i Lewy tak i Barca mieli słaby sezon. Z przebłyskami tak ale ostatecznie źle się na to patrzyło i dobrze, że już mamy powoli koniec.
2
Biorąc pod uwagę jakie cyrki tu się odwalają to nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał w to bagienko wchodzić. Już nie mogę się doczekać jak Laporta błaga Xaviego o jednak pozostanie bo tak szczerze mówiąc już nic mnie nie zdziwi.
1
Co wy piszecie, że Tuchel. Proszę o poważne propozycje.
1
Laporta lubi to.
2
Ja to za przeproszeniem pierdziele. Dajcie znać jak już się na coś zdecydują bo jak widać nawet głupie spotkanie nie jest potwierdzone. Ja rozumiem, że to Barca i tu nic nie jest pewne, ale to ja się pytam skąd oni te info biorą i jak można komukolwiek ufać. Szkoda strzępić ryja.
0
Na pewno nie w obronie.
12
Dobrze panie Robercie czas nauczyć dyscypliny resztę gwiazdek.
0
Ilkay też już nie mógł znieść jak faulują Lewego cały mecz i mu kopa zasadził. Dobrze, że tylko żółta.
3
Ale akcja gol Yamala od razu humor lepszy
34
Kolejna porażka Xaviego jako trenera. Nawet nie spróbował chłopaka rozwinąć, nie ma niego pomysłu więc uwala całe przedsięwzięcie za grube miliony. Porażka organizacji wydawanie sporego siana na gościa, którego trener nie chce. Charakteryzuje nas frajerstwo na boisku jak i poza nim.
0
W takim czymś to można do lasu iść się maskować a nie grać w poważnych meczach piłki nożnej. Niech kończą z tym nike bo coraz gorzej to wygląda.
0
Xavi i Tuchel no no ładną ekipę żeście zmontowali
1
Orientuje się ktoś co gość potrafi? Jaki reprezentuje poziom i styl gry? Nie ukrywam, że meczom Betisu nie poświęcam jakiejkolwiek uwagi, ale może ktoś się znajdzie. Domyślam się, że lepszy od Oriola bo gorzej to ciężko, ale czy gość jest w stanie nam coś dobrego zaoferować swoją grą?
0
A tam porozumienie. Chłop do pierwszej kolejki nie będzie pewny czy go zarejestrujemy nie wie na co się pisze chyba.