Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raczej nikt tu nie ma mentalności 5 latka, żeby się czymś takim przejmować, ale nie wiem jak Xavi. Mam nadzieję, że kolejny stół nie poszedł w cholerę.
1
Bernardo chce konkurować z Budimirem o miano najgorszego karnego sezonu
1
KDB jest nadzieja wysłać prześcieradła do domu.
1
Xavi ogarnij się takie teksty to ja se mogę w domu przed telewizorem mówić do siebie, ale jak reprezentujesz klub i chcesz być traktowany poważnie to nie możesz się zachowywać jak spłakany nastolatek któremu coś się nie udało i szuka winnych wszędzie tylko nie w sobie. Sfrajerzyliśmy się doszczętnie nie pierwszy raz i nie ostatni i trzeba to przyjąć.
0
@Commando On chyba bardziej myślał, że w ogóle faulu nie będzie bo przy faulu jak jesteś ostatnim obrońcą czerwo wchodzi z automatu. Dużo mu nie zabrakło chciał to przenieść na pojedynek bark w bark ale jednak lekko ręką popracował i już sędzia miał pretekst.
1
Nie ma co marnować czasu i sił na gościa, prawda jest taka, że wykonuje tylko swoją pracę (szkoda, że u nas nie mógł tak samo), a cała odpowiedzialność za wynik leży po naszej stronie. Schowaliśmy głowy do piasku na własnym stadionie, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce a Lucho tylko na to liczył. Jakoś przy 1:1 i 1:2 mogliśmy wyjść wyżej i zacząć stwarzać zagrożenie. Araujo błąd jak cholera oczywiście, ale to się zdarza. Natomiast oddanie całkowicie inicjatywy to był największy błąd. To nie miało prawa się inaczej skończyć. Najbardziej żal fanów bo musieli patrzeć jak Barca na własnym stadionie nie umie nawet jednego celnego podania zrobić, ani żadnej składnej akcji.
3
To jest koszmar i nigdy się nie skończy frajerstwo i jeszcze raz frajerstwo z naszej strony brak słów
1
Tu juz tylko Roberto może pomóc innej opcji nie widzę
2
Lewy tyle gongów dostał na łeb i wszystko na marne dzięki Araujo i Cancelo
4
Dzisiejszy pokaz naszych to definicja frajerstwa mieliśmy worek złota i oddaliśmy za darmo
1
Nie mogę tak grać przy 1:1??? Stoprocent by drugi gol nie padł wtedy dla szejków.
0
Tak się kończy oddawanie inicjatywy i bronienie z liczeniem na fart mamy za swoje
1
Lepiej byśmy wyszli jakbyśmy coś próbowali piłka pograć jednak niż tak oddawać co chwilę piłkę za darmo. Wiecznie nie będziemy mieć farta, oni mają tyle sytuacji.
0
Raphinha wykończy szejków jazda !!!!
1
Byle na początku nie wyszli przestraszeni, byle Pedriemu nic się nie stało i będzie dobrze reszta się ułoży. Vamos
1
Szczerze? Jak to dobrze rozegramy i trafimy do półfinału to przykryje to wszystkie brudy i niepowodzenia tego sezonu. Jak się nie uda to mam nadzieję, że po dobrej grze i że będzie widać, że dali z siebie wszystko, chociaż po wygranej na wyjeździe odpaść u siebie byłoby nieco frajerskie, więc po zwycięstwo Vamos.
0
Raphinha jest w gazie, ale można pomyśleć ewentualnie o wystawieniu go zamiast Yamala. Rewanżowy mecz będzie jeszcze bardziej stresujący bo będzie decydujący. W pierwszym meczu u Yamala nie zadziałała głowa i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Z drugiej strony Felix z prawej zbytnio nie gra a Raphinha zaczął lepiej wyglądać na lewej plus Yamal zapewnia lepszą mobilność i drybling. No temat do dyskusji. Ale nie mam wątpliwości, że zarówno Felix jak i Yamal są w stanie dać dobrą zmianę w drugiej połowie.
6
Chłop jak zobaczy powtórkę to się za głowę złapie xD
2
Ulalala brama stadiony świata
1
Myślałem, że Romeu przyda się ze spadkowiczem poprzez możliwość odpoczynku dla kogoś z pierwszego składu ale jednak lepiej jakbyśmy grali w 10 niż z nim na boisku.
0
No Oriol w końcu się do czegoś przyda cały sezon na to czekaliśmy.
0
Noi gitara remis Girony z Atletico nam się najbardziej opłaca
1
Barcelonie dobrze idzie to trzeba ją udupić bo tak być nie może przecież… Wszyscy kibice nie mogą odpowiadać za dwóch idiotów. UEFA właśnie pokazuje jaką beznadziejna organizacją jest. Ciekawe czy zainteresują się pajacami z PSG puszczającymi fajerwerkami pod hotelem naszych. Bierzcie tych dwóch a od reszty wara.
6
Ale satysfakcja będąc spłukanym ogrywać bogaczy. Plan zrobiony na 200%. Mamy wynik, zero kontuzji coś pięknego.
3
Ale szacunek dla Xaviego, że Oriola nie dał na końcówkę jak zwykle
0
Dobra jedyne co trzeba poprawić na rewanż to gra po wyjściu na boisko
0
Ależ wejście Duńczyka
2
Raphinha dziękuję bo już miałem depresję
0
Nie mogę słuchać tego komentatora jak się podnieca szejkami
2
Początek tragiczny, ale przyjęliśmy ciosy i za ostatnie 20-25 minut trzeba pochwalić. Lewy świetny dzisiaj jest. Cancelo schował Dembele do kieszonki poza jedną sytuacją. Teraz to utrzymać i wracamy do siebie ze spokojem.