Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raphinha dziękuję bo już miałem depresję
0
Nie mogę słuchać tego komentatora jak się podnieca szejkami
2
Początek tragiczny, ale przyjęliśmy ciosy i za ostatnie 20-25 minut trzeba pochwalić. Lewy świetny dzisiaj jest. Cancelo schował Dembele do kieszonki poza jedną sytuacją. Teraz to utrzymać i wracamy do siebie ze spokojem.
2
Goooool jazda z szejkami brawo Raphinha
1
Świetny ten sędzia sprawdził by się w la lidze
0
Jest i on pogromca szejków, pan kapitan. Lecimy po zwycięstwo Visca el Barca.
5
@bady48 Jak nie wyczułeś w moim komentarzu ironii to już nie mój problem.
9
Stary oszalał woli Oriola od Mbappe
1
Obrona musi zostawać jak mamy w jakikolwiek sposób powstrzymać śmigających Mbappe i Dembele. Jak Xavi ustawi obronę wysoko niczym w ostatnim klasyku to nie mamy czego szukać zaszlachtują nas z kontry.
0
To jeszcze przekonaj City przy okazji, żeby za darmoszke było i jesteś wtedy gość Joao.
12
No klimacik się zgadza w końcu na arabską ziemię jedziemy.
4
Poza Przepraszam jeżeli ktoś wątpił w Niemca na początku na pewno należy się Dziękuję od każdego, bo chłop zostawia serce na boisku ma świetną mentalność i jednym z nie wielu pozytywów tego sezonu. Dobrze, że zahartował się w City i daje radę pomimo takiej eksploatacji organizmu. Ponad 2 tysiące minut Lamine też przeraża mamy więcej szczęścia jak rozumu.
3
Zapomnieli dodać „Ta drużyna której wojownicza mentalność i solidarność za hajs szejków nam się podoba”. Lamine, Cubarsi, Araujo i Gundogan psycha ze stali niech sobie krzyczą byle tylko nie musieli płakać po meczu.
2
@Herato Schweinsteiger
11
Sam nie piracę. Ale ten gość brzmi jak oszołom chory psychicznie. Jak sobie pomyślę, że taka osoba rządzi la ligą to mnie skręca.
0
Topowe transfery bez sprzedaży obecnych zawodników? Laporta ty się obudź to znaczy, że Xavi już zdania nie zmieni postawił ci niewykonalny cel.
20
Wszystko przez złą konstrukcję przepisów, które dopuszczają możliwość własnej interpretacji sytuacji co przyczynia się do robienia takich wałków. Powinno być jasno określone obrońca miał kontakt nie ma spalonego, nie ma kontaktu jest spalony. Krótka piłka, a tak sobie mogą robić jak im się podoba i we współpracy z rządowymi nas uwalać.
2
Golą nas jak mogą sędziowie, ale patrząc jak to spotkanie przebiega nie mam wątpliwości, że im wklepiemy jeszcze parę bramek kwestia czasu.
0
Nawet jakby miał wrócić to będzie wyglądał jak duch na boisku gość potrzebuje więcej czasu i porządnej regeneracji organizmu. Jego udział w tym meczu może być szkodą dla zespołu bo nie będzie w stanie dać z siebie wszystkiego.
0
120 minut obrzydliwie nudnego futbolu tylko po to, żeby zobaczyć genialny pokaz w konkursie jedenastek. Kto nie zasnął został sowicie nagrodzony. Szacunek dla naszych kibiców na stadionie w Cardiff świetna robota.
0
Kasa by się przydała tyle, że bez Araujo na środku defensywy nasza obrona jest dziurawa. Top 5 ŚO na świecie ciężko będzie go zastąpić a jak już to za podobną kwotę, a wtedy po co sprzedawać skoro i tak będzie trzeba kupić żeby zastąpić, a nie ma pewności czy nowy nabytek się wpasuje tak dobrze jak Ronald. Z Cubarsim na środku to jest filar defensywy na długie lata więc poszukałbym zarobku na innym piłkarzu typu Pedri, Frenkie, Raphinha.
0
Laporta może i go sobie kupi ale w Fifie
16
Mega sztucznie to wyglądało. Jestem przeciwko rasizmowi to jasne ale to jakie szopki chłop odstawia to jest słabe. Sam fakt, że jest twarzą walki z rasizmem według mnie szkodzi całej idei i organizacjom w to zaangażowanym bo chłop zamiast łagodzić tylko napędza niechęć do siebie. Gość jest prowokantem i nic więcej, a potem oczywiście męczennikiem i broń Boże powiedzieć coś złego na niego.
11
Bielsa szacuneczek, dziękujemy. Laporta i Xavi wiszą mu porządną flaszeczkę.
9
Faktycznie czas zakończyć współpracę z Nike.
1
Nasi się dziś nie połamali, więc jest dobrze oby tak dalej!!!
1
Endrick jak nie na pustą już nie taki kozak
1
Nie wiem co oni tam w Arabskiej telewizji o Raphinhi mówią, że taka kwota albo mają wywalone i szastają kasą jak im się podoba, ale dla nas oferta nie do odrzucenia. Jeżeli to prawda oczywiście.
6
Mats już gotowy na Mbappe w realu
0
@kulek22 W sumie już nie gra ;)