Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Xavi to ma ładnie nierówno pod sufitem cisną nas a on Oriola na murawę
1
Ale siedli już niech dowiozą ten remis będziemy się martwić u siebie bo nie wygląda to najlepiej
2
Cały mecz elegancko w obronie jeden błąd masakra
2
Brawo Robert jest forma auuu
3
To był sekretny plan Xaviego cały sezon odpoczywali, żeby dzisiaj tego właśnie wieczoru dać z siebie wszystko.
3
Ale to chodzi Panie. Chyba w końcu dobre chipy weszły
8
Byle nie stracić gola w pierwszej minucie to potem się już wszystko ułoży. Do boju maszyna ruszyła i się już nie zatrzyma.
11
Xavi to niezły aktor, niestety po dziesiątkach tego typu wypowiedzi na konferencjach i tym chłamie na boisku oraz braku chęci grania nie nastawiam się na fajerwerki. Napoli to dla nas najlepszy rywal z obecnych. Ten pojedynek zapowiada się niczym bitka dwóch żuli po żabką, którzy wymieniają się cepami i wygra ten, który przypadkiem walnie drugiego w cymbał.
1
Girona już zmęczona walką o tytuł, nie wytrzymali w kluczowym momencie sezonu. Athletic wygląda aktualnie dość mocno za dwa tygodnie czeka nas ciężki meczyk na San Mames.
8
Jesteśmy poziomem bliżej Celty, Granady i innej Almerii niż do prześcieradeł ale Xavi i tak powie, że mistrzostwo jest w zasięgu i nic nie jest stracone.
2
Nie wiem co gorsze to że Oriol wszedł na murawę czy to, że Lamine 100 minut pograł.
0
Co się dzieje xDDD
0
XDDDDDDD ale fart
2
Ciekawe czym tym razem będzie Laporta rzucał po meczu?
1
I co Lamine znowu 90 minut odbębni mimo że dzisiaj nie czaruje i meczu nie ustawi to i tak boi się go zdjąć
2
Xavi dzisiaj takie decyzje podejmuje tylko czekać aż łysego wprowadzi.
0
Ja tam nawet nie jestem zły na Kounde za tego gola bo pechową interwencja. Mógł to wybić ale nie wyszło. Bardziej mnie wkurwia jak wyglądał w pierwszej połowie jakby miał totalnie wywalone i nie chciało mu się grać. Bez szacunku do herbu na koszulce.
5
No dobrze, że Lewy przyłożył bo już prawie zasypiałem.
1
Cel powinien być jeden nie stracić bramki bo to się już śmieszne robi na całą Europę. Fajnie jakby wynik się dość szybko ustawił, żeby Yamalek mógł sobie w końcu odpocząć a nie nas nieść na własnych plecach znowu.
9
Mctominay I Greenwood plus dopłata jedyną opcja. Nie dajcie sobie wcisnąć Antoniego albo Sancho bo to poziom Oriola tylko że w ataku. Ale najchętniej to bym z czerwonymi w ogóle nie handlował bo ewidentnie chcą nam zgniłe jajko podrzucić.
5
Co to znaczy najsłabszy sędzia? Przecież w laliga wszyscy są równie beznadziejni.
0
Niech sobie Oriola wezmą dziady
1
Już czuję ten ból jak Osimhen wjedzie jak walcem w naszą obronkę, a Kvara będzie mijał jak tyczki
1
Biorąc pod uwagę, że gramy jak równy z równym ze spadkowiczami to może w segunda byśmy faktycznie mogli stwierdzić, że pierwsze miejsce jest w zasięgu. Z taką grą nie ma mowy o wygraniu ligi. Łatwiejszych meczów już nie będzie, tylko czekać aż Ernesto nas przeskoczy w tabeli. Nic się nie poprawia od tygodni co mecz ta sama gadka a potem wychodzą i to samo grają jakby im nie zależało albo jakby byli na poziomie 4 ligi kolumbijskiej. Ja już widzę jakie wpierdole nas czekają z topką ligi będzie boleć jak cholera, ale Xavi jest dobrej myśli xD
1
Niby spoko ale czemu Laporta nie zaczął rzucać kanapkami tak z dwa miechy temu jak już było widać, że w tym sezonie jest jedna wielka lipa. Teraz już sezon jest przegrany. Niby lepiej późno niż wcale, ale jak chłop prowadzący klub nie widzi takich rzeczy od razu to będziemy w plecy ze wszystkim praktycznie.
1
Tak szczerze jak Granada nam w dwóch meczach strzeliła 5 goli to ile nam załaduje Napoli w dwumeczu?
0
2:2 i 3:3 Jesteśmy na poziomie Granady. Lamine to diament który jak nie zostanie zajechany i zniszczony przez ten system zostanie wielkim graczem.
0
@Rupert_Haubica Niby tak ale z drugiej strony gdyby nie on to byśmy 3:1 przegrywali xD
1
Chryste panie co zrobił Yamal !!!!
5
Granada strzeliła w tym sezonie 26 goli z czego 5 nam. Ewidentnie jesteśmy ich ulubionym rywalem