4

Xavi to ma ładnie nierówno pod sufitem cisną nas a on Oriola na murawę

1

Ale siedli już niech dowiozą ten remis będziemy się martwić u siebie bo nie wygląda to najlepiej

2

Cały mecz elegancko w obronie jeden błąd masakra

2

Brawo Robert jest forma auuu

3

To był sekretny plan Xaviego cały sezon odpoczywali, żeby dzisiaj tego właśnie wieczoru dać z siebie wszystko.

3

Ale to chodzi Panie. Chyba w końcu dobre chipy weszły

8

Byle nie stracić gola w pierwszej minucie to potem się już wszystko ułoży. Do boju maszyna ruszyła i się już nie zatrzyma.

11

Xavi to niezły aktor, niestety po dziesiątkach tego typu wypowiedzi na konferencjach i tym chłamie na boisku oraz braku chęci grania nie nastawiam się na fajerwerki. Napoli to dla nas najlepszy rywal z obecnych. Ten pojedynek zapowiada się niczym bitka dwóch żuli po żabką, którzy wymieniają się cepami i wygra ten, który przypadkiem walnie drugiego w cymbał.

1

Girona już zmęczona walką o tytuł, nie wytrzymali w kluczowym momencie sezonu. Athletic wygląda aktualnie dość mocno za dwa tygodnie czeka nas ciężki meczyk na San Mames.

8

Jesteśmy poziomem bliżej Celty, Granady i innej Almerii niż do prześcieradeł ale Xavi i tak powie, że mistrzostwo jest w zasięgu i nic nie jest stracone.

2

Nie wiem co gorsze to że Oriol wszedł na murawę czy to, że Lamine 100 minut pograł.

0

Co się dzieje xDDD

0

XDDDDDDD ale fart

2

Ciekawe czym tym razem będzie Laporta rzucał po meczu?

1

I co Lamine znowu 90 minut odbębni mimo że dzisiaj nie czaruje i meczu nie ustawi to i tak boi się go zdjąć

2

Xavi dzisiaj takie decyzje podejmuje tylko czekać aż łysego wprowadzi.

0

Ja tam nawet nie jestem zły na Kounde za tego gola bo pechową interwencja. Mógł to wybić ale nie wyszło. Bardziej mnie wkurwia jak wyglądał w pierwszej połowie jakby miał totalnie wywalone i nie chciało mu się grać. Bez szacunku do herbu na koszulce.

5

No dobrze, że Lewy przyłożył bo już prawie zasypiałem.

1

Cel powinien być jeden nie stracić bramki bo to się już śmieszne robi na całą Europę. Fajnie jakby wynik się dość szybko ustawił, żeby Yamalek mógł sobie w końcu odpocząć a nie nas nieść na własnych plecach znowu.

9

Mctominay I Greenwood plus dopłata jedyną opcja. Nie dajcie sobie wcisnąć Antoniego albo Sancho bo to poziom Oriola tylko że w ataku. Ale najchętniej to bym z czerwonymi w ogóle nie handlował bo ewidentnie chcą nam zgniłe jajko podrzucić.

5

Co to znaczy najsłabszy sędzia? Przecież w laliga wszyscy są równie beznadziejni.

0

Niech sobie Oriola wezmą dziady

1

Już czuję ten ból jak Osimhen wjedzie jak walcem w naszą obronkę, a Kvara będzie mijał jak tyczki

1

Biorąc pod uwagę, że gramy jak równy z równym ze spadkowiczami to może w segunda byśmy faktycznie mogli stwierdzić, że pierwsze miejsce jest w zasięgu. Z taką grą nie ma mowy o wygraniu ligi. Łatwiejszych meczów już nie będzie, tylko czekać aż Ernesto nas przeskoczy w tabeli. Nic się nie poprawia od tygodni co mecz ta sama gadka a potem wychodzą i to samo grają jakby im nie zależało albo jakby byli na poziomie 4 ligi kolumbijskiej. Ja już widzę jakie wpierdole nas czekają z topką ligi będzie boleć jak cholera, ale Xavi jest dobrej myśli xD

1

Niby spoko ale czemu Laporta nie zaczął rzucać kanapkami tak z dwa miechy temu jak już było widać, że w tym sezonie jest jedna wielka lipa. Teraz już sezon jest przegrany. Niby lepiej późno niż wcale, ale jak chłop prowadzący klub nie widzi takich rzeczy od razu to będziemy w plecy ze wszystkim praktycznie.

1

Tak szczerze jak Granada nam w dwóch meczach strzeliła 5 goli to ile nam załaduje Napoli w dwumeczu?

0

2:2 i 3:3 Jesteśmy na poziomie Granady. Lamine to diament który jak nie zostanie zajechany i zniszczony przez ten system zostanie wielkim graczem.

0

@Rupert_Haubica Niby tak ale z drugiej strony gdyby nie on to byśmy 3:1 przegrywali xD

1

Chryste panie co zrobił Yamal !!!!

5

Granada strzeliła w tym sezonie 26 goli z czego 5 nam. Ewidentnie jesteśmy ich ulubionym rywalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?