6

Kroos nie dość, że Niemiec to jeszcze z realu idealny gość dla sędziów.

2

Jakby serio kochał ten klub i umiał co nieco pomyśleć, a nie tylko kierował się swoim interesem to by doszedł do wniosku, że bez niego Barcelonie będzie lepiej i by odszedł. Tymczasem stawia warunki jakby był gościem, który niesie całą organizację na swoich plecach i bez niego świat się zawali. Komedia

0

Najbardziej szmaciany gol jaki mógł wpaść, ale dobrze przynajmniej nie będzie dogrywki bo bym tego nie wytrzymał chyba.

2

Yamal klasa piękny strzał i fenomenalna asysta świetnie się to ogląda

1

Mecz raczej skończy się przed 23 małe szanse na dogrywkę z Gruzją, więc na spokojnie. Liczę, że ponownie Yamal załaduje Gruzinom i zwieńczy swoje świetne występy golem.

4

Nie no może i lipa, że za darmo, ale z drugiej strony płacić temu plackowi taki hajs za nie wąchanie nawet murawy byłoby jeszcze większym absurdem.

4

Fajnie, że chłopak traktuje nas priorytetowo. Niestety skończy się jak zawsze na wymianie uprzejmości, a kasą rzuci kto inny. Jedyna opcja to chyba sprzedaż Raphinhi.

0

40 baniek za Frimponga to w sumie jak za darmo, ale i tak pewnie nas nie stać.

0

Piątek trafia w piątek miał nosa probierz

2

Polacy chodzą spokojnie na tym boisku jakby conajmniej 3:0 prowadzili

0

Najlepszy transfer jaki możemy zrobić obecnie to wysłanie Deco gdzie pieprz rośnie.

5

Mieliśmy momenty, jednak czysto obiektywnie zasłużone zwycięstwo pomarańczowych dominowali mecz a mogli nawet więcej wygrać. Widać braki w obronie. Nie mniej jednak Probierz ciągnie ten zespół ku lepszemu.

6

Lamine wizja profesorska

13

Ten hokej na wrotkach to nam robi robotę jednak.

0

@BORO_12 No widzisz a bogate szejki z bogatej premier league wyceniają na 15+5.

33

W sumie to on jest tyle wart, my po prostu za niego przepłaciliśmy.

2

Na pewno zdrowsze podejście niż Deco i Laporty, którzy pod presją realu wywaliliby miliony, których nie mamy, ale z drugiej strony nie ma co liczyć, że za rok będzie można go wyciągnąć za darmo bo już go w Bawarii nie będzie prawdopodobnie.

1

Po tych towarzyskich na pewno można wysnuć pewien wniosek. Mianowicie atak lepiej śmigał z Lewym na ławce. I to wcale nie znaczy, że jest on niepotrzebny, tylko tyle, że budowany jest nowy zespół i nie ma co panikować bo nie wystąpi.

4

Zalewski klasa brawo

4

Ależ walka w tym towarzyskim normalnie jakby to finał był. Borek może nie wytrzymać tego ciśnienia.

39

To jest ten Pedri jakiego poznałem. Nie zajeżdżać, dbać a odpłaci się piękną grą.

6

W końcu wychodzi na wierzch prawda, że piłkarzy to my mieliśmy tylko trenera słabego. Cała Europa też to widzi i chętnie nie jednego naszego by przygarnęli jakby mogli.

3

W końcu dobre info

0

@David_Martin Nawet weźmy ostatni półfinał Bayernu z realem. Ok nawet jak był spalony to jest to końcówka meczu wielka stawka, pokaż temu Bayernowi, że był spalony, żeby nie było wątpliwości. Tymczasem sędzia kończy i do widzenia.

0

@David_Martin No to czy zostaliśmy oszukani względem realu to inna kwestia. Jednak ja jako kibic również oglądający inne mecze poza Barcą często już jako bezstronny jestem w stanie dostrzec sytuację w których nie użycie Varu w sytuacji stykowej jest dla jednej z drużyn niesprawiedliwe. Oczywiście wywieranie presji na sędzi jest nie w porządku. Ja często jak oglądam mecz mam wątpliwości i lubię zobaczyć potwierdzenie z Varu, że faktycznie był spalony, że faktycznie była ręka. Niestety sędzia często gwiżdże i ucina temat.

0

@David_Martin Nie zgodzę się, że to bzdura. Jaki jest sens używania VAR w sytuacji klarownej? W takiej sytuacji sędzia może od razu podjąć decyzję. Ile było przypadków, że arbiter miał wywalone w użycie Varu a potem na nagraniach wyszło, że podjął błędną decyzję i skrzywdził jedną drużynę. Jest to dobre narzędzie, które ma pomagać, ale jest niewłaściwie użytkowane.

2

Problem nie jest w systemie VAR tylko w tym, że sędzia jak mu się podoba to go nie użyje w decydującym momencie meczu gdzie sytuacja jest stykowa, a potem nie poniesie jeszcze za to żadnych konsekwencji.

0

Teraz mecz z Villarealem nabiera sensu.

2

Mnie cały strach opuścił w momencie odejścia Xaviego. Nie musimy nawet się wygrywać tych klasyków, chociaż fajnie by było. Ale chce widzieć zespół pewny siebie i wiedzący co chce grać. Zespół który odnajduje się pod presją i nie popełnia głupich błędów na poziomie ekstraklasy.

3

Nam potrzeba dobrych transferów jak Gundogan i Christensen za darmo. Nie wiem czy szastanie kasą pod wpływem emocji bo biali zbudowali kosmiczny skład ma sens. Może lepiej za tą kasę by było zaproponować lepszy kontrakt Araujo, żeby godnie zarabiał na swój poziom i nie miał wątpliwości, że chce u nas grać i jest traktowany poważnie. Nie wiem uzdrówmy finanse i struktury zarządzania klubem, a na real nie ma się co oglądać bo sporo nam odjechali. Potem będzie euforia jaki to transfer Deco nie zrobił, a zabraknie na rejestrację istotnych zawodników bo się ffp nie zgadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?