18

W mistrzowskim sezonie często wyciągał piłki niemożliwe, bronił setki lub przeciwnik partolił sytuację tak, że człowiek przecierał oczy ze zdumienia. Więc nasz tytuł był miksem świetnych umiejętności Matsa i szczęścia. Taka dawka farta nie może trwać wiecznie, a forma może być zmienna. Ja bym poczekał z oceną gry Niemca chociaż parę miesięcy po 3 meczach nie ma co ferować wyroków. Nadal czuje się dobrze z tym, że to właśnie Mats stoi między słupkami.

2

Hansi reprezentuje mental jaki powinien przesiąknąć do klubu i kibiców. Stoicki spokój i wykonywanie swojej pracy by osiągnąć cel bez oglądania się na innych. Ma karty jakie ma i stara się wycisnąć z tego jak najwięcej. Pełen profesjonalizm na pozycji trenera coś czego dawno nie było.

44

Kolejny odcinek pod tytułem „Naszemu kochanemu realikowi nie idzie to trzeba wylać jakiś syf na Barce w mediach” już nudne się to robi powoli.

2

PSG jest szansa, że nie wyjdą z tabeli xD

7

Klasycznie Bayernik xd

0

Krystyna nam będzie losować, więc jestem spokojny.

1

Zdecydowanie nie, weźmy już lepiej tego Taha jak się uda, a na CDM niech się nam ogrywa Casado/Prim. Ten Rabiot jest nam tutaj potrzebny jak dziura w moście.

0

@mightyanaldevastator A nie było właśnie tak, że Olmo razem z amortyzacją 18 mln kosztował nas w FFP? I właśnie na styk go zarejestrowaliśmy. Ale za Faye i ruch z Lengletem chyba jakoś 6 dodatkowych mln się zwolniło, więc pytanie czy by to starczyło na Taha. W obecnej sytuacji by się przydał niezwykle mocno.

0

@mightyanaldevastator Opcję są, ale z Nike nie dopięli przez całe lato to ciężko będzie w dwa trzy dni to ogarnąć myślę. Bardziej mi to przeszkadza, że właśnie mało czasu zostało na to wszystko. Z Olmo jak długo się męczyli przecież. Chyba, że Garcie sprzedadzą na szybko.

0

@Marian_Pazdzioch Nie warto teraz ma być płatny season pass pewnie jakieś 40-50 ziko za sezon bez którego nic nie zdobędziesz sensownego.

1

Ciekawe jak go zarejestrują? Umowa na 10 lat i pensja z ekstraklasy?

0

Szkoda tych kontuzji bo to co Flick robi z naszą mocno ograniczoną kadrą jest niesamowite. Olmo świetny debiut sprawił, że zapomniałem o Gundoganie. Oby to był jego sezon i zdrowie się go trzymało.

5

Olmo, Pedri, Bernal, Fermin pomoc mamy na lata.

0

Ojoj będzie trzeba cofnąć przelewik od Pereza cóż za nieszczęście.

18

Ale trzeba docenić prowadzimy golem na wyjeździe dużo doliczone, a my co? Cały czas do przodu i atakujemy. Za Xaviego by było podkulenie ogona i schowanie się w pole karne i liczenie, że nam nie strzelą. Brawo Flick !!!

19

Czerwo się należy faul na kontuzje, a on żółta daje, dwa karne nie odgwizdane. Sługus madrycki się dzisiaj wywiązał.

3

Olmo ratuje meczyk

2

Spokojnie jeszcze im wbijemy. Oni już spompowani po pierwszej połowie, a my gramy lepiej.

0

Var anuluję nie ma co jak był karny to ślepi byli a teraz wszystko sprawdza cwaniaczki

1

I jest Robert Lewangoalski ależ forma Polaka.

3

Pedritooooo brawo

2

Olmo w pierwszym kontakcie więcej zrobił niż Ferran od początku sezonu.

0

Abdul jaki pajac z bara pociągnął Żula ręce mu zakłada i udaje poszkodowanego

2

No dzisiaj bardziej jak za Xaviego chłopaki wyglądają jakby po Athleticu jakiś melanżyk był dwudniowy.

3

Zobaczycie Olmo wali dziś hattricka i Deco będzie śmiał nam się w twarz

2

@LatajacyHolender Pytanie za co kupić?

2

Szybko poszło …

8

Dobry ruch Hansiego. Balde rozczarował więc zmienia. Dobrze niech Martin się pokaże, mecz z Rayo to idealna okazja.

0

Cóż za ironia losu. Christensen jest bardziej potrzebny temu zespołowi niż Olmo.

2

Mi się wydaje, że Olmo to eksperyment społeczny i badają jak daleko mogą się posunąć pod względem absurdu swojego działania. Czy ruszy to w końcu socios czy jeszcze machną ręką i można dalej odwalać maniane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?