1

Niezłe wejście rekina…

1

Powiem wam nie ma sensu się zastanawiać nad tym karnym bo czy by był czy nie to nie ma żadnego znaczenia, gramy pięknie i miażdżymy przeciwnika na wyjeździe.

5

Materiał w telewizji białych już się szykuje xD

0

Ten dzieciak nie ma sufitu, wielka radość go oglądać.

3

Ale brama Chryste panie Yamalek król

2

Yamalek z golem pięknie

1

Czas pokazać dobrą grę, pokonać Girone golami po świetnych akcjach i nie oglądać się na rządowych i ich karne.

0

No to można wyłączać

22

Dzieciak, a szybciej rozkminił od dorosłego Viniego, że należy znać swoją wartość i wtedy nikt nie jest w stanie cię obrazić. Nie tylko umiejętnościami, ale i mentalem zjada większość obecnej sceny piłkarskiej.

0

Czyli mamy już gotowe zabezpieczenie dla białych jakby się znowu przytrafił incydent jak z Mallorcą czy Las Palmas.

3

Serce się raduje jak się widzi naszego walczaka w akcji, jeżeli udało się przyśpieszyć rehabilitację i może bezpiecznie wrócić za niedługo to nic tylko się cieszyć.

0

Deco musi się modlić by Olmo był zdrowy i dawał liczby, póki co się sprawdza więc jest bezpieczny. Jak Nico przeczyta, że jest u nas niepotrzebny bo mamy Ferrana „na poziomie” to spadnie z krzesła ze śmiechu.

0

Ależ to wsadził Luka, zasłużenie bo na naszych się patrzeć nie da.

1

I to przejście z „Olmo i Victor zarejestrowani tylko do grudnia” do „Nico, Tah i Kimmich celami w 2025” w jakiś jeden dzień. Co się może nie udać?

0

Najlepsze, że Yamal nie musi nabijać statystyk by jego występy były widowiskowe dla oka. Zawsze się człowiek cieszy jak go widzi z piłką na murawie.

11

Myślenie krótkowzroczne, chce mieć mieć na boisku gracza, który robi różnicę no ok, tylko że jak zdrowie zostanie nadwyrężone to przez kilka miechów nie będziesz mógł wcale korzystać. Licze na Flicka, że po rotuje coś bo na De la fuente to nie ma co liczyć.

3

Poszło po rękach brawo Nicola bohater

0

Oblężenie Częstochowy normalnie

0

Piękna strata niczym Casemiro

0

Może redakcja jakieś kółko różańcowe tutaj utworzy, żeby się chłopaki nie łamali i wrócili zdrowi po kadrze?

8

No tacy wielcy rasiści z tych Hiszpanów, a jakoś Nico i Lamine cieszą się sporym powodzeniem. Jakoś Bellinghamy, Mapety czy inne Camavingi nie mają problemu. Ciekawe dlaczego tak jest panie Vini męczenniku.

22

W tym zestawieniu Yamal nie ma sobie równych.

0

To powinna być norma i z takim nastawieniem powinien wychodzić każdy piłkarz. Jak trzeba takie coś tłumaczyć jednej z drużyn i wychodzi się na boisko by kosić przeciwnika z premedytacją to jest to patologia.

0

I do póki Laporta będzie przekonany, że robi wszystko dobrze, nie będzie zauważał swoich błędów, zwalał całe zło na innych i sprzedawał tanie populizmy to na poziomie instytucjonalnym będziemy leżeć. Dobrze, że mamy Flicka.

3

No zobaczymy jak to będzie, mecz z Valencia był tragiczny do oglądania, Athletic już o wiele lepiej, Rayo tylko druga połowa noi Valladolid to już mecz który przejdzie do annałów i będzie pokazywany w szkółce jako wzór. Jest napewno potencjał, ale trzeba jeszcze więcej meczów w takim stylu by to zapieczętować.

0

Jak by się okazało, że cały czas będzie u nas to śmigać jak z Valladolid, to nie bądźmy jak real, który musiał wepchnąć żółwia na siłę by spełnić ambicje Pereza i całą machina się zacięła. Bo na ten moment ani Rapha ani Olmo nie zasługują na bycie posadzonym kosztem Nico.

1

@norbi77 zdecydowanie

0

@kanver_ dzięki nie wiedziałem

0

@norbi77 A co nie jest komentatorem? XD

0

Podniecenie komentatora bo okazja dla realu jest kosmiczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?