Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ dzięki nie wiedziałem
0
@norbi77 A co nie jest komentatorem? XD
0
Podniecenie komentatora bo okazja dla realu jest kosmiczne
1
Ten cały Mbappe to tak szczerze by u nas ławę grzał z taką grą xD
0
Jak tak patrzę na białych to się oglądać tego nie da zupełnie jak nas za Xaviego.
1
Diaz jak odpalił
0
Wiadomo coś kiedy wyjdą koszulki wyjazdowe na ten sezon? Do świąt się wyrobią? Wiem, że nie mogą się z nike dogadać, ale dziwnie tak jako jedyni bez wyjazdówek gramy.
8
Zaraz będziemy wszystkich przepraszać xD bo Xavi nie umiał ustawić chłopaków na boisku i nie miał na nich pomysłu. Jak grali słabo to dostawali krytykę proste. Świadomość, że odpowiedzialność w większej mierze ponosi Wuefista też była. Więc bym się z takim zmienianiem zdania powstrzymał. Teraz chłopaki spełniają dobrą wizję trenera i trzeba się tym cieszyć, ale nie można zapominać jak źle było i mówić, że fani źli bo wyzywali na złą grę.
2
I to jest na różnica, za Xaviego by było kopanie się po czole przerzucanie powolne z lewej na prawą, nie celną wrzutka bez przygotowania, brak dryblingów, nie celne podania i ewentualna kontra przeciwnika i strata gola.
2
Na meczyki.pl jest awaria i problem z wyświetlaniem wyników, ciekawe dlaczego xD
18
Wrzucanie takiego wywiadu tuż po wspaniałym meczu naszych chłopaków jest wymowne.
17
Raphinha stał się u nas człowiekiem orkiestrą. Cofał się głęboko w środek pola, trochę na 10, trochę na 9, coś tam na skrzydle. Jest wielofunkcyjny i Hansi w nim to zauważył. Wyczuwam wielki sezon w jego wykonaniu.
3
Teraz jeszcze w ważnych meczach z lepszymi rywalami tak grać, ale szczerze mówiąc nie wątpię że to się uda. Wierzę w Flicka gość ma wszystko poukładane i możliwe, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego. Na pewno przyjdzie gorszy moment, kryzys ale przynajmniej będzie wiadomo, że mamy za sterami gościa, który wie co robi. Nadchodzi nowe, lepsze.
22
7 goli i 0 kontuzji coś pięknego
1
Flick nawet z Rekina zrobi piłkarza szok
35
I pomyśleć, że Xavi tak nam obrzydził Raphinhe, że każdy go chciał sprzedać. Przychodzi Flick i robi z niego diament.
2
Rapha hattrick brawo
0
To co manitka dzisiaj?
9
Ależ to się pięknie ogląda moje serce się raduje. Ktoś powie to tylko Valladolid, tylko że za Xaviego takie mecze nawet przewalaliśmy i trzeba było patrzeć na tragiczną piłkę. Flick to nasz zbawiciel.
5
Ciasteczko Yamala i piękny strzał Lewego idzie po pichichi Polak !!!
3
Rapha jaki bolid piękna akcja piękne wykończenie
0
O wynik się dzisiaj nie martwię oby tylko bez kontuzji się obyło bo już wszystko się na ostatnich szwach trzyma jak pierd***nie to nie będzie co zbierać.
16
W końcu nie będzie trzeba na Ferrana patrzeć.
1
Olmo to jest świetny piłkarz i napewno fajnie jest go mieć co już udowodnił. Jednak nie zmienia to faktu, że potrzeby klubu były i są inne. Więc oceniłbym ten ruch po środku, ani super przemyślany żaden gamechanger, ale też nie jakaś wielka tragedia. Byłby to ruch idealny jakbyśmy mieli zaspokojone swoje podstawowe potrzeby. Pozostaje mieć nadzieję, że da nam więcej niż stracimy na tym, że ŚPD i LS nie są najlepiej obstawione.
7
Co by nie powiedział, będą to bajki i wciskanie kitu by załagodzić sytuację. Problemem Laporty nie jest to, że ma trudną sytuację po Bartomeu tylko, że obiecuje nie wiadomo co wiedząc, że nie będzie mógł tego zrealizować.
18
W mistrzowskim sezonie często wyciągał piłki niemożliwe, bronił setki lub przeciwnik partolił sytuację tak, że człowiek przecierał oczy ze zdumienia. Więc nasz tytuł był miksem świetnych umiejętności Matsa i szczęścia. Taka dawka farta nie może trwać wiecznie, a forma może być zmienna. Ja bym poczekał z oceną gry Niemca chociaż parę miesięcy po 3 meczach nie ma co ferować wyroków. Nadal czuje się dobrze z tym, że to właśnie Mats stoi między słupkami.
2
Hansi reprezentuje mental jaki powinien przesiąknąć do klubu i kibiców. Stoicki spokój i wykonywanie swojej pracy by osiągnąć cel bez oglądania się na innych. Ma karty jakie ma i stara się wycisnąć z tego jak najwięcej. Pełen profesjonalizm na pozycji trenera coś czego dawno nie było.
44
Kolejny odcinek pod tytułem „Naszemu kochanemu realikowi nie idzie to trzeba wylać jakiś syf na Barce w mediach” już nudne się to robi powoli.
2
PSG jest szansa, że nie wyjdą z tabeli xD
7
Klasycznie Bayernik xd