0

@Wiking88 Wychodzi na to samo xD

1

Laporta za te słowa, że bez problemu jesteśmy w stanie kupić Nico, powinien przejść na kilkudniową głodówkę.

14

Jak nie ma szans na Nico powinniśmy odpuścić Olmo. Szkoda kasy, mamy dobrych grajków i myślę, że Flick to udowodni.

2

Victor, Casado, Martin wypadli najlepiej. Na pewno mają potencjał by grać w pierwszym składzie. Torre i Valle też świetnie. Roque niestety udowadnia, że zdecydowanie za niego przepłaciliśmy. Peña mimo wszystko na plus dużo udanych interwencji, a przy wpuszczonych golach nie miał zbytnio nic do gadania, błędy obrońców.

0

No to po meczu nie ma co się łudzić.

2

Zgaduje, że tak 2:10 walnie piorun xD

0

Ja nie wiem jak tak patrzę na tą transmisję, to warunki idealne do gry.

0

Jakim cudem niemiecki klub troszczy się o nasz bardziej niż jego własny prezes i dyrektor sportowy? No chyba, że chcą nas wrzucić na minę bo sądzą, że Laporte tak odklei, że weźmie pożyczkę na Olmo. Strach się bać wam powiem.

2

Noi mądrze gada bo ja też nie widzę możliwości przeprowadzenia tej operacji przez nasz klub. Miały być sprzedaże, miały być deale z nike i co Lapcio nagle bez niczego gotowy walnąć 60 baniek. Przecież to się kupy nie trzyma. A jeszcze na boku Olmo kombinowany xDDD

2

Ten plan B brzmi jak najgorszy koszmar. Wyobraźcie sobie, że kończymy to okno bez Nico i wchodzi na czerwonym dywanie Olmo na plecach Deco, a w klubie panuje optymizm na najbliższy sezon.

1

Tylko nie naszych kopaczy bo mu renomę zrójnują.

8

Teraz każdy byle pismak będzie cokolwiek pisał byle mu się klikało bo gorący temat.

3

Piękny ten nasz klub kiedy 16 latek niesie nas na własnych barkach nie tylko na boisku, ale również w kwestii transferów. Oby moc przyjaźni pokonała brudny szejkowski pieniądz.

1

@Rupert_Haubica Nie zdziwię się jak na tle Arabów i 40 letniego modela błyśnie, zmydli gościom z europy oczy i historia zatoczy koło.

3

Ależ speedrun kariery, nie którzy musieli 15-20 lat odbębnić by się załapać na szejkowski hajs tymczasem Vitorek już po roku może się ustawić na całe życie.

0

Pep o nas dba cały czas. Dziękujemy

4

Ja tam nie widzę w tym wpisie nic co mogłoby mnie jako kibica Barcy oburzyć. Gość ceni sobie grę dla swojego narodu bardzo wysoko i to się szanuje, fajnie by było jakby nasi kopacze mieli takie podejście. Na moje szukanie afery tam gdzie jej nie ma.

1

Ja to liczyłem, że dokonamy jakiejś konkretnej sprzedaży, żeby legitnie sobie kupić wzmocnienia i żeby się finansowo zgadzało, a tu cyk pożyczka xD W sumie można było się tego spodziewać, ale się człowiek łudził.

1

Jeszcze tak z 10 artykułów, 20 aktualizacji i 5 kolacji i może przyjdzie. W każdym razie odczucia są pozytywne.

1

„Przepisy UEFA nie pozwalają na amortyzację dłuższą niż 5 lat”. A Chelsea przypadkiem nie robiła kontraktów 8 letnich z Enzo itd? Czy źle coś rozumiem?

0

Z tym zainteresowaniem w premier league to chyba lekki troll ze strony Fabrizio.

9

Dobra wiadomość nie ma co przepłacać, ale wyczuwam jeszcze z 5 aktualizacji w tym temacie.

1

Jak jest taki kozak to niech pojedzie do Francji i im w twarz zaśpiewa, a nie z koleżkami na drugim końcu świata nagrywa filmik po pijaku bo na trzeźwo też by nie miał jaj pewnie.

0

Deco: potrzymajcie mi piwo

0

Ależ nam się trafił diamencik, jak klub nie utrzyma go w zdrowiu to im tego nie wybaczę.

0

Ogólnie gość może się przydać jeśli Flick z niego będzie mądrze korzystał i wpuszczał na końcówki przy pewnym wyniku, żeby podstawowi mogli odpocząć. A nie jak Xavi jak gonimy wynik albo walczymy o utrzymanie jednobramkowego prowadzenia i przeciwnik naciska to Oriol na ratunek xD.

0

Nazywanie przez Barce innego sztabu medycznego amatorskim brzmi conajmniej ironicznie. Dobrze by było się z Ronaldem dogadać bo jest potężnym defensorem i jak stoi na środku obrony człowiek czuje się pewniej odpalając mecz. Śmieszne, że przepłacamy słabszych od niego zawodników, a sam dostaje grosze. Zagwarantowanie nowego kontraktu dla niego powinno być takim samym priorytetem jak zakup Nico bo bez solidnej obrony niczego nie osiągniemy.

0

Siedziałem, na tym euro przy tych meczach z głową zwieszoną, czasami nawet książkę zacząłem czytać, a mecz leciał w tle. Noi ten piękny finezyjny strzał zza szesnastki w końcu sprawił, że podskoczyłem i krzyknąłem z radości. Dzięki Lamine, ja ci tylko życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia reszta sama się ułoży prawdopodobnie będziesz trząsł całym światem piłkarskim niebawem.

10

Typowy madryciarz wyszedł z Camavingi

5

Mapet mógłby się od Yamala uczyć strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?