Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiking88 Wychodzi na to samo xD
1
Laporta za te słowa, że bez problemu jesteśmy w stanie kupić Nico, powinien przejść na kilkudniową głodówkę.
14
Jak nie ma szans na Nico powinniśmy odpuścić Olmo. Szkoda kasy, mamy dobrych grajków i myślę, że Flick to udowodni.
2
Victor, Casado, Martin wypadli najlepiej. Na pewno mają potencjał by grać w pierwszym składzie. Torre i Valle też świetnie. Roque niestety udowadnia, że zdecydowanie za niego przepłaciliśmy. Peña mimo wszystko na plus dużo udanych interwencji, a przy wpuszczonych golach nie miał zbytnio nic do gadania, błędy obrońców.
0
No to po meczu nie ma co się łudzić.
2
Zgaduje, że tak 2:10 walnie piorun xD
0
Ja nie wiem jak tak patrzę na tą transmisję, to warunki idealne do gry.
0
Jakim cudem niemiecki klub troszczy się o nasz bardziej niż jego własny prezes i dyrektor sportowy? No chyba, że chcą nas wrzucić na minę bo sądzą, że Laporte tak odklei, że weźmie pożyczkę na Olmo. Strach się bać wam powiem.
2
Noi mądrze gada bo ja też nie widzę możliwości przeprowadzenia tej operacji przez nasz klub. Miały być sprzedaże, miały być deale z nike i co Lapcio nagle bez niczego gotowy walnąć 60 baniek. Przecież to się kupy nie trzyma. A jeszcze na boku Olmo kombinowany xDDD
2
Ten plan B brzmi jak najgorszy koszmar. Wyobraźcie sobie, że kończymy to okno bez Nico i wchodzi na czerwonym dywanie Olmo na plecach Deco, a w klubie panuje optymizm na najbliższy sezon.
1
Tylko nie naszych kopaczy bo mu renomę zrójnują.
8
Teraz każdy byle pismak będzie cokolwiek pisał byle mu się klikało bo gorący temat.
3
Piękny ten nasz klub kiedy 16 latek niesie nas na własnych barkach nie tylko na boisku, ale również w kwestii transferów. Oby moc przyjaźni pokonała brudny szejkowski pieniądz.
1
@Rupert_Haubica Nie zdziwię się jak na tle Arabów i 40 letniego modela błyśnie, zmydli gościom z europy oczy i historia zatoczy koło.
3
Ależ speedrun kariery, nie którzy musieli 15-20 lat odbębnić by się załapać na szejkowski hajs tymczasem Vitorek już po roku może się ustawić na całe życie.
0
Pep o nas dba cały czas. Dziękujemy
4
Ja tam nie widzę w tym wpisie nic co mogłoby mnie jako kibica Barcy oburzyć. Gość ceni sobie grę dla swojego narodu bardzo wysoko i to się szanuje, fajnie by było jakby nasi kopacze mieli takie podejście. Na moje szukanie afery tam gdzie jej nie ma.
1
Ja to liczyłem, że dokonamy jakiejś konkretnej sprzedaży, żeby legitnie sobie kupić wzmocnienia i żeby się finansowo zgadzało, a tu cyk pożyczka xD W sumie można było się tego spodziewać, ale się człowiek łudził.
1
Jeszcze tak z 10 artykułów, 20 aktualizacji i 5 kolacji i może przyjdzie. W każdym razie odczucia są pozytywne.
1
„Przepisy UEFA nie pozwalają na amortyzację dłuższą niż 5 lat”. A Chelsea przypadkiem nie robiła kontraktów 8 letnich z Enzo itd? Czy źle coś rozumiem?
0
Z tym zainteresowaniem w premier league to chyba lekki troll ze strony Fabrizio.
9
Dobra wiadomość nie ma co przepłacać, ale wyczuwam jeszcze z 5 aktualizacji w tym temacie.
1
Jak jest taki kozak to niech pojedzie do Francji i im w twarz zaśpiewa, a nie z koleżkami na drugim końcu świata nagrywa filmik po pijaku bo na trzeźwo też by nie miał jaj pewnie.
0
Deco: potrzymajcie mi piwo
0
Ależ nam się trafił diamencik, jak klub nie utrzyma go w zdrowiu to im tego nie wybaczę.
0
Ogólnie gość może się przydać jeśli Flick z niego będzie mądrze korzystał i wpuszczał na końcówki przy pewnym wyniku, żeby podstawowi mogli odpocząć. A nie jak Xavi jak gonimy wynik albo walczymy o utrzymanie jednobramkowego prowadzenia i przeciwnik naciska to Oriol na ratunek xD.
0
Nazywanie przez Barce innego sztabu medycznego amatorskim brzmi conajmniej ironicznie. Dobrze by było się z Ronaldem dogadać bo jest potężnym defensorem i jak stoi na środku obrony człowiek czuje się pewniej odpalając mecz. Śmieszne, że przepłacamy słabszych od niego zawodników, a sam dostaje grosze. Zagwarantowanie nowego kontraktu dla niego powinno być takim samym priorytetem jak zakup Nico bo bez solidnej obrony niczego nie osiągniemy.
0
Siedziałem, na tym euro przy tych meczach z głową zwieszoną, czasami nawet książkę zacząłem czytać, a mecz leciał w tle. Noi ten piękny finezyjny strzał zza szesnastki w końcu sprawił, że podskoczyłem i krzyknąłem z radości. Dzięki Lamine, ja ci tylko życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia reszta sama się ułoży prawdopodobnie będziesz trząsł całym światem piłkarskim niebawem.
10
Typowy madryciarz wyszedł z Camavingi
5
Mapet mógłby się od Yamala uczyć strzelać