Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Plusy są dwa w tej sytuacji, po pierwsze przynajmniej Bombelek nas w finale nie pokona, po drugie za kilka dni można sobie poprawić humor w klasyku(oby)
2
Ronald i Marciniak mieli wczoraj niesamowity ruch na instagramie xD
8
@Roobo Myślę, że zagrał na swoim poziomie i tutaj nie ma zaskoczenia, natomiast za dwie asysty przywracające nas do meczu trzeba pochwalić i tyle.
0
@Losiex Myślę, że to wszystko się zmiksowało i mamy teraz co mamy. Wtopa z psg, kontuzja długa. Szkoda bo męczennika pięknie chował do kieszeni, a teraz nic już z tamtego gościa nie zostało.
5
Słoneczko świeci, a jakoś tak szaro i ponuro, a wystarczyło panie Marciniak gwizdnąć faul na Martinie, ależ by było wtedy pięknie.
0
@lajcior Casemiro jak odchodził do united to nie był nawet w 10% tak tragiczny jak jest teraz Araujo xD
0
To jaka teraz wartość Ronalda? Bo na te 60 - 70 baniek to już nie ma co liczyć nawet xD
0
Patrząc na naszą poharataną linię obrony i realu to w niedzielę może być znowu kosmiczny wynik, kolejne cinema się szykuje xD
1
@Values Co to znaczy gdzie się podziali? Myślę, że każdy był zadowolony z jego gry do czasu wpadki z PSG i kontuzji, potem to już cień zawodnika. Wcześniej był genialny i niezastąpiony, aktualnie nie nadaje się do gry u nas i otrzymuje zasłużoną krytykę.
0
@Derpowsky Jasne szanuje, ja natomiast uważam, że nasza obrona oczywiście zawiniła mocno, a sędzia widząc to dodał jeszcze od siebie i tyle nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii.
0
@Derpowsky Na takim poziomie, często jest na styku. Szkoda tylko, że sędzia na poziomie okręgówki sędziuje półfinał ligi mistrzów.
1
@Derpowsky Noi tutaj po części się zgodzę, po części nie. Tak Araujo zawalił nam ten mecz, ale Marciniak też był tragiczny czemu dowodzi brak karnego na Yamalu i brak faulu na Martinie. Także duo Araujo i Marciniak tutaj zadziałało no co zrobić trzeba z tym żyć.
16
Jak Araujo należy się pała, tak Marciniakowi dwója z minusem. Już o faulu na Martinie nie wspomnę. Ale już trudno nie mam na to wpływu, ale jak uszłysze jeszcze raz w mediach, że jest top sędzia to się tylko zaśmieje xD
2
My strzelaliśmy gole dzięki naszej kreatywnej grze ofensywnej, Inter strzelał po wylewach naszej obrony. Żal ściska potężnie, ale taka jest smutna rzeczywistość. Jakby Kounde u Balde byli było by inaczej, niestety zmęczenie sezonem nas wykończyło.
1
Siedze i nie wierze jak my to przegraliśmy
0
@szewjar Tak, ale nie zapominajmy o Ronaldzie, Sommer + Araujo > Barca
0
pierwszy raz od 20 lat nie obejrzę finału, ale przynajmniej nasi tanio skóry nie sprzedali, obrona kryminał, ale była nadzieja, według mnie my bardziej zasłużyliśmy, ale Araujo miał inne plany
0
nie wierze w to finał najgorszy jaki może być psg inter nie oglądam pierdziele
2
Powiem wam, tego Araujo to nikt nie weźmie teraz
6
Sommer im to wygrał
0
Mina Inigo jest wymowna xD
1
@BezglutenowyPedri Ale też przywrócił nas w tym meczu
1
Czołem Bobuś czołem kurka wodna
2
Pau Victor na inter XDDDDDDDDDDDD obym to wypluł
3
Halo? Bayern? dalej chcecie Araujo? Nie? za darmo dajemy
0
Fort ty nie jesteś od strzałów z 20 metrów xd
0
mam kurwa dość już nie moge
1
Kto wejdzie w role Kounde w tej dogrywce?
1
Jak sobie pomyśle, że gole Raphinhi poszedł na marne, przez łysego bo nie umie swojej roboty wykonywać, to aż mnie skręca
0
Marciniak do laligi się nadaje ten sam poziom