0

Plusy są dwa w tej sytuacji, po pierwsze przynajmniej Bombelek nas w finale nie pokona, po drugie za kilka dni można sobie poprawić humor w klasyku(oby)

2

Ronald i Marciniak mieli wczoraj niesamowity ruch na instagramie xD

8

@Roobo Myślę, że zagrał na swoim poziomie i tutaj nie ma zaskoczenia, natomiast za dwie asysty przywracające nas do meczu trzeba pochwalić i tyle.

0

@Losiex Myślę, że to wszystko się zmiksowało i mamy teraz co mamy. Wtopa z psg, kontuzja długa. Szkoda bo męczennika pięknie chował do kieszeni, a teraz nic już z tamtego gościa nie zostało.

5

Słoneczko świeci, a jakoś tak szaro i ponuro, a wystarczyło panie Marciniak gwizdnąć faul na Martinie, ależ by było wtedy pięknie.

0

@lajcior Casemiro jak odchodził do united to nie był nawet w 10% tak tragiczny jak jest teraz Araujo xD

0

To jaka teraz wartość Ronalda? Bo na te 60 - 70 baniek to już nie ma co liczyć nawet xD

0

Patrząc na naszą poharataną linię obrony i realu to w niedzielę może być znowu kosmiczny wynik, kolejne cinema się szykuje xD

1

@Values Co to znaczy gdzie się podziali? Myślę, że każdy był zadowolony z jego gry do czasu wpadki z PSG i kontuzji, potem to już cień zawodnika. Wcześniej był genialny i niezastąpiony, aktualnie nie nadaje się do gry u nas i otrzymuje zasłużoną krytykę.

0

@Derpowsky Jasne szanuje, ja natomiast uważam, że nasza obrona oczywiście zawiniła mocno, a sędzia widząc to dodał jeszcze od siebie i tyle nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii.

0

@Derpowsky Na takim poziomie, często jest na styku. Szkoda tylko, że sędzia na poziomie okręgówki sędziuje półfinał ligi mistrzów.

1

@Derpowsky Noi tutaj po części się zgodzę, po części nie. Tak Araujo zawalił nam ten mecz, ale Marciniak też był tragiczny czemu dowodzi brak karnego na Yamalu i brak faulu na Martinie. Także duo Araujo i Marciniak tutaj zadziałało no co zrobić trzeba z tym żyć.

16

Jak Araujo należy się pała, tak Marciniakowi dwója z minusem. Już o faulu na Martinie nie wspomnę. Ale już trudno nie mam na to wpływu, ale jak uszłysze jeszcze raz w mediach, że jest top sędzia to się tylko zaśmieje xD

2

My strzelaliśmy gole dzięki naszej kreatywnej grze ofensywnej, Inter strzelał po wylewach naszej obrony. Żal ściska potężnie, ale taka jest smutna rzeczywistość. Jakby Kounde u Balde byli było by inaczej, niestety zmęczenie sezonem nas wykończyło.

1

Siedze i nie wierze jak my to przegraliśmy

0

@szewjar Tak, ale nie zapominajmy o Ronaldzie, Sommer + Araujo > Barca

0

pierwszy raz od 20 lat nie obejrzę finału, ale przynajmniej nasi tanio skóry nie sprzedali, obrona kryminał, ale była nadzieja, według mnie my bardziej zasłużyliśmy, ale Araujo miał inne plany

0

nie wierze w to finał najgorszy jaki może być psg inter nie oglądam pierdziele

2

Powiem wam, tego Araujo to nikt nie weźmie teraz

6

Sommer im to wygrał

0

Mina Inigo jest wymowna xD

1

@BezglutenowyPedri Ale też przywrócił nas w tym meczu

1

Czołem Bobuś czołem kurka wodna

2

Pau Victor na inter XDDDDDDDDDDDD obym to wypluł

3

Halo? Bayern? dalej chcecie Araujo? Nie? za darmo dajemy

0

Fort ty nie jesteś od strzałów z 20 metrów xd

0

mam kurwa dość już nie moge

1

Kto wejdzie w role Kounde w tej dogrywce?

1

Jak sobie pomyśle, że gole Raphinhi poszedł na marne, przez łysego bo nie umie swojej roboty wykonywać, to aż mnie skręca

0

Marciniak do laligi się nadaje ten sam poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?