2

Ferminaaaaaaaaaaaaaator niszczy mierdy i sędziego mamy mistrza

1

uwaga panowie 2 minuty skupić się

0

Dobry ten ziomek z Barcelony co poszedł do realu grać xd

5

Ta flaga uni to jest dofinansowanie na sędziów od Pereza jakby co

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Liga Negreiry hahahah

0

To jest karny nad czym my się tu zastanawiamy jakie średniowiecze xd

1

Do monitora żółta cholero

1

Jak to nie jest ręka to ja nie mam pytań xd

1

Brazol co robi xD

5

Powiem wam, że Franek mi się dzisiaj podoba

1

real wali cały sezon jedną akcję, a ci nie mogą tego jeszcze ogarnąć

2

Christensen jedzie z Męczennikiem aż milutko

13

Christensen klasa

1

Ale mi tych rajdów Balde brakowało

1

Dobrze Chrostensen a nie Araujo brawo Flick

3

Vini asysta do Wojtusia xD

1

Żółwik wodny pływak, kolekcjoner spalonych

1

nawet żółtej nie dostał ale cyrk xd

1

Travis ma najlepsze widowisko w życiu

1

Łukasz swój chłop hahahah

0

Pięknie jazda z mierdami hahahaha

0

Ale żółwik popłynął xD

1

symulka xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Dlatego powinien grać Robercik Czuczumeni zdążył się wyjebać i wstać zanim Ferran to przyjął w ogóle

2

jak żółta kurwa?????????????????????/

0

6:2 będzie hahah

0

Yamaaaaaaaaaaaaaalek

0

Eryczek z główki klasyka xD

0

Martin co zachrzanił cholerny Kuruła

0

@Batys no nie przetłumaczysz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?