Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferminaaaaaaaaaaaaaator niszczy mierdy i sędziego mamy mistrza
1
uwaga panowie 2 minuty skupić się
0
Dobry ten ziomek z Barcelony co poszedł do realu grać xd
5
Ta flaga uni to jest dofinansowanie na sędziów od Pereza jakby co
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Liga Negreiry hahahah
0
To jest karny nad czym my się tu zastanawiamy jakie średniowiecze xd
1
Do monitora żółta cholero
1
Jak to nie jest ręka to ja nie mam pytań xd
1
Brazol co robi xD
5
Powiem wam, że Franek mi się dzisiaj podoba
1
real wali cały sezon jedną akcję, a ci nie mogą tego jeszcze ogarnąć
2
Christensen jedzie z Męczennikiem aż milutko
13
Christensen klasa
1
Ale mi tych rajdów Balde brakowało
1
Dobrze Chrostensen a nie Araujo brawo Flick
3
Vini asysta do Wojtusia xD
1
Żółwik wodny pływak, kolekcjoner spalonych
1
nawet żółtej nie dostał ale cyrk xd
1
Travis ma najlepsze widowisko w życiu
1
Łukasz swój chłop hahahah
0
Pięknie jazda z mierdami hahahaha
0
Ale żółwik popłynął xD
1
symulka xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dlatego powinien grać Robercik Czuczumeni zdążył się wyjebać i wstać zanim Ferran to przyjął w ogóle
2
jak żółta kurwa?????????????????????/
0
6:2 będzie hahah
0
Yamaaaaaaaaaaaaaalek
0
Eryczek z główki klasyka xD
0
Martin co zachrzanił cholerny Kuruła
0
@Batys no nie przetłumaczysz xd