1

Ale rozpykali jak w fifie

2

@pioz123 ja tam bym się postresował

0

Jaki finał LM oglądaliście pierwszy raz w życiu? U mnie Liverpool - AC Milan w Istambule. Jak dzisiejszy finał będzie chociaż w 10% tak dobry jak tamten to będzie dobrze xD

0

@mr Barca Jakby Chester był to by zachęcało :(

0

Moja święta trójca, bez ustalonej kolejności:
Atak: Yamal - może statystykami Raphinha i Lewy go przebijają, ale to co potrafił dawać dryblingami, asystami i przepięknymi golami zza pola karnego jest nieocenione.
Pomoc: Pedri - tutaj bez zaskoczenia, magik, generał, artysta. Bez niego nie ma Barcy Flicka, najważniejsza figura na placu gry.
Obrona: Kounde - Wielki wkład w obronie i w ofensywie, zabrakło go z Interem, tytan pracy.

36

Cholerne dwie minuty, ale by człowiek miał dziś humor i emocje przez cały dzień.

2

@A4ron Ja nie nie lubię psg bardziej niż realu.

7

Czyli jeszcze 6 lat conajmniej cieszenia oka grą tego dzieciaka i oby tak do końca kariery. Nie mrugajcie bo przeleci to w moment taki to będzie piękny czas dla nas fanów.

16

Nie wiem czy mecz, ale napewno moment sezonu jak dla mnie Żul Kunde 116 minuta, Real zgaszony, strzał poezja nie zapomnę nigdy.

1

Jak bonus będzie za wygranie Ligi Mistrzów i złotą piłkę to jak najbardziej, grunt żeby miał motywację by zdobyć lepszą kasę za rezultaty niż od razu mieć ogromną kasę na kontrakcie. Napewno nie możemy sobie pozwolić na to by taki gość u nas nie grał. Marketingowo też nam sporo kasy zarobi.

6

Oj po latach będziemy wspominać Robercika i jego liczby, cieszmy się póki jeszcze tu jest i doceniajmy co robi dla naszego kochanego klubu. Legenda

0

Maroan vs Pena - starcie tytanów

2

Stówka panie Robercie, a nawet dwieście panu życzę.

3

Mats i Szczęsny chyba się spóźnili na odprawę xd

1

Sądy powinny orzec jednogłośnie, że z taką grą do żadnych europejskich pucharów się Osasuna nie nadaje.

2

Już tęsknię za Carletto xd

0

@MarioIglesias Jakby chciał się dogadać, przeprosić za swoje słowa to czemu nie? Chyba lepiej się żyje w zgodzie niż w nerwach, że ma się wrogów i trzeba się nieustannie z nimi użerać.

2

@Ghandi Jak chcesz, żyj sobie w takiej bańce nikt ci nie zabroni. Moim zdaniem im mniej podziału w narodzie, im mniej nienawiści między rodakami i zamykania się na braci Polaków tym lepiej. Może właśnie przy piwku sobie wyjaśnili co nie co i w przyszłości nie będą już tak pałać do siebie wrogością, jak najbardziej popieram.

1

@LOPEZ16 Potwierdzasz tylko to co napisałem. Ja nie śledzę mocno Sławka, ale nawet ja wiem, że jest wielkim fanem piwa. Podejrzewam, że nie trzeba było go mocno namawiać. A ludzie dorzucają do tego nie wiadomo jaką ideologię. I za taką właśnie Polską jestem gdzie Polak Polakowi bratem, a nie nie rozmawiam z tym i tym bo ma inne poglądy xD

52

Sławek postąpił prawidłowo, tylko ludzie nie są w stanie tego przetworzyć w głowach bo za bardzo im propaganda polityczna namieszała. Naród już tak podzielony, że to aż smutne, że jednoczenie się Polaka z Polakiem przy browarku jest odbierane jako zdradę.

0

No niestety Nawrocki bierze te 15%

0

@A4ron Bardzo możliwe, dla mnie Trzaskowski to beznadziejny kandydat, lecz Nawrocki jeszcze gorszy. Nie znam tego demagoga i nie widziałem tego materiału to się nie wypowiem.

3

Nie lubię Trzaska, ale przy Nawrockim wypada sto razy lepiej w dyskusji. Gość przynajmniej wie o czym mówi, nawet jak się z nim w wielu kwestiach nie zgadzam. Nawrocki może dawał dobre odpowiedzi, ale ani ich nie umiał uargumentować, ani nie pałał szczerością w tym co mówi.

1

Nie jest to wymarzony deal, ale tak naprawdę jedyna opcja, nikt go nie weźmie z taką pensją. Trzeba to jakoś przeboleć do końca kontraktu, ale jak wezmą część pensji i sobie chłopak pogra w słabszej lidze to zawsze jakiś plus. Fajnie jakby się odbudował, ale będzie mu coraz ciężej.

1

Ależ sie aptekarze zaraz rozlecą po całej europie, fajna ekipa była, ale tak musiało być.

0

W 2030 będzie miał 23 lata czyli powoli zacznie wchodzić w swój prime, biorąc pod uwagę jego potencjał to raczej rozsądna kwota. Jak wygra w tym okresie nam ligę mistrzów to się zwróci. 9 teraz jak na jego wyniki i markę jaką sobie zbudował również brzmi sensownie.

1

Jest to oczywiście zrozumiałe, gość prawdopodobnie generuje największe zainteresowanie klubem i wpływa na jego przychody, natomiast trzeba być tutaj ostrożnym. Jak bardzo go lubię i doceniam to nie wiadomo co będzie za 2-3 lata, już był taki jeden co oczarował wszystkich, a teraz jest wypychany z klubu. Wątpie, że u Yamala to się tak spartoli, ale ręki sobie uciąć nie dam i myślę, że każdy kto zdrowo myśli również. Powinien dostać podwyżkę, ale nie ma co szastać kasą jak mamy problemy z rejestracją i transferami. Ktoś powinien z młodym pogadać, wytłumaczyć i zapewnić, że w przyszłości jeszcze dostanie swój wymarzony kontrakt, ale trzeba na to zapracować dłużej niż jednym świetnym sezonem.

0

Jak jeszcze Diaza jako piłkarza jestem w stanie zaakceptować, tak tej ceny w życiu. Oby Deco nie odwalił nic głupiego.

1

Ja już wątpliwości nie mam gość ma mental ze stali i taki luz, że to udźwignie. Żegnaj Ansu.

1

I tu się zgadzam, wątpię że Mbappe jakoś mocno się cieszy z pichichi kiedy jego zespół grał padake cały sezon i nic nie wygrali. A liczby Roberta jak na jego wiek i tak są wybitne i należy to docenić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?