2

@4Fabregas4 No pewnie lepiej niech grają ciągle ci sami, mimo że zawodzą raz po raz. Bez próbowania, napewno lepszych nie znajdziesz. Taki Bednarek to już x lat temu powinien dostać zakaz reprezentacji, a gra dalej mimo licznych kompromitacji i co, że niby lepszego od Bednarka nie znajdziemy?
Mylisz wywyższanie z ambicjami. To jest cecha największych, ale te niemoty tego nigdy nie zrozumieją, że Lewy ich motywuje do osiągania lepszych wyników, tylko będą płakać jak panienki, że się wywyższa.
Tak od tego są pozostali by napastnikowi kreować sytuację, by ten mógł zdobywać gole, bo sami tego nie są w stanie robić lub mają inne role w zespole.
Probierz nie stanął po stronie szatni tylko garstki nieudaczników, których bolały sukcesy i ambicje Roberta.
Sprawdź sobie najpierw ile minut rozgrywa Lewy, ile meczów reprezentacji opuścił, ile musi syfu w Internecie czytać o sobie i wtedy odpowiedz sobie na pytanie czy nie mógł być zmęczony w wieku 37 lat. Ale o tym, jakim był profesjonalistą przez lata i zadbał o swoje ciało by grać w takim wieku już nie powiesz, gdzie większość nawet nie dotrwa do gry w reprezentacji w takim wieku.

1

@4Fabregas4 Ferment to zasiał Probierz, syfu narobił jakiego dawno nie było i to tylko udowadnia jak bardzo niekompetentnym selekcjonerem jest. Bednarek swoimi wypowiedziami po meczu o polityce, a oni „tylko w piłkę grają” tchórze, którzy po meczu nie byli w stanie nawet do dziennikarzy wyjść wielce obrażeni za to, że zagrali ostatnie łajno, to są dla ciebie reprezentanci? Ty się dziwisz, że Lewy nie chce w tym uczestniczyć? Bo przeciętny Polak z iq równym rozmiaru swojego buta nie jest w stanie przeanalizować tego i zwali całą winę na niego. Z takim podejściem, że nie znajdziemy lepszych grajków to będziemy w tym bagnie do końca świata.

3

@4Fabregas4 Chłopie jak on się nie nadaje to cała reszta nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje. Nawet Messi czy Ronaldo w prime by tej bandy partaczy nie wyniosła ku sukcesom. Widzisz problem tam gdzie go nie ma, a tam gdzie występuje przymykasz oczy.

4

@4Fabregas4 Źle policzyłeś, Kadra z Lewym, bez Probierza, bez Kuleszy i bez całej reszty kopaczy parodystów, z lepszymi zawodnikami dla Lewego>>>> pozostałe opcje. Lewy jako jedyny zasługuje na tą kadrę i zasługuje na lepszy zespół, co udowodnił w tym sezonie gdzie z dobrymi kolegami z drużyny dostarczył ponad 40 goli w sezonie.

14

To co teraz Zielińskiemu też odbierze opaskę? Bo dalej źle grają

3

Mam wrażenie, że ten farfocel Kiwiora to był nasz maks w tym meczu XD

3

2:0 niebezpieczny wynik Finlandia w strachu przed potężną Probierzówką

6

Kalectwo xDDDD Dobrze Probierz out

1

Pressing przez 15 minut i już spuchli, Finlandia kontroluje mecz

0

Ten Kamara przy naszych wygląda jak wirtuoz futbolu xd

1

@PJ777 Dla dobra drużyny

1

Jak to przewalimy to na taczkach probierza i Kulesze powinni wywozić

1

Halo? Robert? Bo sprawa jest, głupio wyszło …

1

Finlandia ratuje nas od Probierza xD

0

Cyrk proszę państwa xDDDD

0

Probierzowi się tak oczy świeciły jakby już ładował Finlandię przed meczem.

1

Laporta to co zaoszczędził na Lągle będzie musiał przepalić na karę od UEFA i jak tu funkcjonować, jak żyć?

3

Witamy na pokładzie Joan, coś czuję że to będzie udana współpraca, serce się raduje.

9

Nie rozumiem jak można nie doceniać takiego wysiłku i wkładu w Polską piłkę jakie dał nam Robert. Nie tylko gwarantował gole przez lata, ale też pokazał za granicą, że Polski piłkarz może wiele znaczyć w światowym futbolu. A teraz jak już nie jest w stanie dać więcej to zamiast podziękować to durny naród go obsmarowuje. Może nie był idealny, miał swoje minusy, ale to jak chcesz go krytykować jeden z drugim to najpierw się przysłuż temu narodowi w takim stopniu, albo większym. Mam nadzieję, że Probierz się skompromituje w tych eliminacjach i poleci bo sam nic dla tej reprezentacji nie zrobił, tak jak przyszedł i był grany piach tak dalej jest grany.

4

Zobaczymy jak będą grać bez Lewego, po męczarniach z Mołdawią może być ciężko. Jeszcze Guardiola go będzie przepraszał coś czuję xD

4

Aha to fajnie, że był gotowy, naprawdę świetnie, tylko że Wojtek sobie przez pół sezonu ciężko zapracował i Hansi to rozumiał. Postawienie w tamtym meczu na Matsa byłoby czystą abstrakcją.

9

Nie da się zdjąć presji z Yamala, za duże zainteresowanie generuje swoją grą. Na dodatek czuję się w tym wszystkim jak ryba w wodzie, mam wrażenie, że im większą presją tym bardziej go to napędza niczym największych.

3

@KRISU77 Pewnie niedługo się tak stanie i wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów, a awanse na wielkie turnieje staną się rzadkością. Raczej prędko się nie doczekamy kolejnego takiego grajka patrząc na to co się dzieję z polską myślą szkoleniową.

16

Ja mu się nie dziwię, chłop nastrzelał tonę goli, godnie nas reprezentował w największych klubach przez lata, a i tak 80% Polaków go jedzie dzień w dzień w mediach i pluje jadem. Na jego miejscu też bym w pewnym momencie stwierdził, że to chrzanie.

0

Yamal lepszym piłkarzem jest i to zdecydowanie, natomiast nie szans, że ten mecz jakkolwiek zaważy. Obawiam się, że wygra Bombel bo niestety ma ku temu argumenty zarówno indywidualne statystyki jak i drużynowe puchary. Yamal czas dopiero nadchodzi pomimo tego, że jego poziom już jest kosmiczny.

1

Ktoś ma jeszcze wątpliwość? Ryan złota piłka

1

Pedriiiiiito zamyka mordy komentatorom!!!!

0

Jeszcze Yamal rogala po zejściu do środka niech ładuje i żabojady do domu

0

Nikoś ładuje pod ladę klasa

0

Na chwilę wyszedłem było 1:1 w setach a tu już po meczu co jest xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?