Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej fajerwerków nie ma co się dzisiaj spodziewać, o nic nie gramy, w piątek była feta. Natomiast nasza linia defensywy? Ileż razy już widzieliśmy w tym sezonie ten obrazek - do poprawy na przyszły sezon. Dobrze, że ten gol nic nie znaczy.
2
Odpalasz transmisję, a tam Laboga xD co to ma być zlitujcie się w tym canal +
0
Hansi lubi zaskakiwać, plus jest taki, że będzie można popodziwiać Pedriego i Lamine, mimo że dałbym im odpocząć, to po tym sezonie w pełni ufam Flickowi. VeB
4
Niech rywalizują obaj i się wzajemnie napędzają. Wojtek ma spore szanse na pierwszy skład.
0
@robyyee Po co się tak spinasz? Zrobiłem ci jakąś krzywdę? Zwyczajny luźny komentarz, a ty od razu się tak emocjonujesz.
0
Ile jeszcze transferów trzeba, żeby Mbibi wygrał jakiś klasyk?
5
Myślę, że na temat procesów myślowych jakie zachodzą w ich głowach to się nawet fizjologom nie śniło xD
7
Na powtórce widać wyraźnie, że Cabrera przed tym uderzeniem macha ręką i odwraca się w stronę ciała Yamala i jest w pełni świadomy jego obecności tuż za nim. Nawet jak nie był to tak mocny cios to było to w pełni intencjonalne i zamierzone, atak na ciało przeciwnika, atak pięścią. Nie ma miejsca na takie zachowania i należy krótko nagradzać taki akt czerwonym kartonikiem. Jeżeli dla Manolo to nie było na czerwo to powinien się zastanowić nad swoim powołaniem trenerskim i może zmienić dyscyplinę, zamiast się ośmieszać takimi wypowiedziami.
1
Szacunek dla Flicka, co by nie gadać dojrzałe podejście, prawdziwy lider. Yamal mental 30 latka, a nie 17.
1
Piękny sezon zasłużyliśmy. Yamal klasa, Szczena klasa
6
Puchar la ligi wraca dziś tam gdzie jego miejsce.
0
Co wolicie dzisiaj już wygrać ligę i zacząć sezon ogórkowy, czy trzymać białych w napięciu do ostatniej kolejki i wygrać ligę w ostatnich chwilach na San Mames? Druga sytuacja bardzo hipotetyczna na potrzeby dyskusji.
6
Mi też się nie podoba, ale to co się z chłopem stało, uwielbiałem go i wiązałem z nim wielkie nadzieje na lata jeszcze jak Cubarsi się objawił to byłem pewny, że mamy środek obrony na lata świetlne. I wszystko zaczęło się walić jak popełnił błąd przy Barcoli. Natomiast na cały ten hejt Ronald zdecydowanie nie zasługuje, można go sprzedać, ale należy pamiętać ile dla nas zrobił i ile radości nam dawał gdy kasował niebezpieczne akcje.
2
@Swistus172 Nie będę oglądał, więc jest szansa xd
0
@lucca87 Ja właśnie się cieszę z wyniku Knicks, kibicuje im od kiedy Carmelo do nich przeszedł i wreszcie może uda się jakiś sukces osiągnąć. Natomiast Bostonu jeszcze nie skreślam.
3
Piłkarze to jeszcze możliwe, byle to bydło z trybun wytrzymało ciśnienie i nie odwaliło znowu maniany.
0
Szkoda, że rok temu tak nie pomyślał i wolał dołożyć kolejnego na dobrze obstawione Śpo, ale przynajmniej wyciąga jakieś wnioski. Raczej nie może to być topowy skrzydłowy, bardziej porządny zadaniowiec by odciążyć Yamala i Raphinhe.
0
O co chodzi, że Yamal wpisem „Ryan wziął zastrzyk” nawiązał lajków Jude i Ramosa? Bo nie czaję xd
9
Jak sobie pomyślę jakim szczudłem się Courtois i jakie piłki już w tym sezonie wyciągał to ten gol Yamala z pierwszej robi jeszcze większe wrażenie, czysta poezja z pełnym luzem i elegancją.
0
To był chyba najgorzej sędziowany mecz sezonu, powinien być za to jakis medal jakieś trofeo Lahozo albo coś.
32
W real madrid tv powiedzą, że za rękę Fermina powinien być karny dla realu xD
8
Oceniam ten sezon 9/10, aż boli ten Inter ale cieszmy się z tego co mamy, liga mistrzów za rok Flick to geniusz.
7
Znowu możemy świętować mistrza na stadionie Espanyolu oby te małpy znowu nie wtargnęły na murawę
3
Jedyny minus Mbibi z pichichi
1
i ból po Interze jak ręką odjął, ale mnie ten sędzia wkurwił
1
Sędzia dał 200% z siebie
2
Ferminaaaaaaaaaaaaaator niszczy mierdy i sędziego mamy mistrza
1
uwaga panowie 2 minuty skupić się
0
Dobry ten ziomek z Barcelony co poszedł do realu grać xd
5
Ta flaga uni to jest dofinansowanie na sędziów od Pereza jakby co