0

Łysy ala "sługus Pereza"

1

Lewy na dobitke teraz 4:2 będzie

0

kocham brazola kurwa kocham hahaaha

0

Raaaaaaaaphinha

0

scenariusz pod nas 3:2 musi być

0

Dobra trzeba to strzelić niczym żółwik

0

Jeeeeeest brawo Yamal

1

Szczęsny z przewrotki na 3:2

0

@Benz Właśnie nie, ale jak chcesz mordo ja się kłócić nie będę bo już widzę, że cie nie przekonam

1

@AdrianFCB10 jak chcesz mordo

1

@AdrianFCB10 a jednak xd

1

Martin przepraszamy cała la bamba

0

Olmo hahahah zamyka mordy

0

Jakie brawa dla Sommera Pena by to wyjął, niestety słaby strzał w środek bramki

0

Eryyyyyyyyyyyyyczek

0

Tyle razy odrabialiśmy w tym sezonie, ja jeszcze wierze

0

Jeszcze odrobimy, spokojnie

0

@Benz zmartwię cię, nie zwariowałem, a dokładnie obejrzałem powtórkę przykro mi

0

@AdrianFCB10 Niezgodzę, się po powtórce z Var dla mnie czysto zagrał Cubarsi czysto obiektywnie

4

Marciniak zrobił swoje jak na madrycioka przystało, natomiast my nie gramy dno to mamy i tyle i to wykorzystują

0

Marciniak to jednak pies madrycki

1

Marciniak zrobił swoje czysto w piłke było

0

łysy idzie nas przekręcić

0

w piłke było Lautaro pajacu

8

Inter zabetonowany a my setek nie wykorzystujemy xDDDDDD Flick powinien ich zjebać w przerwie

1

Fermin w przerwie za Olmo

2

od ciała sie odbiło nie ma karnego

0

cały dwumecz od początku dajemy im czego chcą

0

frajerstwo na maksa czemu nie możemy się tego wyzbyć przez tyle lat?

2

Szczena nie musiał, ale wyjął xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?