1

Grają jak by już pewny półfinał był

0

szybko poszło nosz kurna

1

I po co Wojti?????

1

Przynajmniej się nie kryją ze swoją sympatią do rządowych xD

1

Mam nadzieję, że nikt nie odwali czerwonej w pierwszej połowie. Już nawet niech zaryzykują stratę gola w sytuacji sam na sam, lepiej mieć 0:1 niż grać w 10. A poza tym jest duża szansa, że Wojtek obroni.

0

Jakby utrzymać do przerwy czyste konto to myślę już można w przerwie sporo rotować 4 bramek w jedną połowę nie odrobią.

0

Nie no dobrze gada, jeśli by nie wierzyli to by nie mieli po co wychodzić na boisko, grają u siebie wszystko jest możliwe. Oby nasi się nie rozluźnili zbytnio bo do półfinału jeszcze daleka droga do przebycia.

6

Noi sztosik wrzucimy Real na rodeo i kolejna manita wleci

1

A gdzie przepisy o drapaniu się po nosie i machnięciu ręką? Jak za to wejście obliczą jeden mecz zawieszenia to będzie dopiero kpina.

2

Nie moge na tego pajaca Rudigera patrzeć

0

Taki idealny przeciwnik dla białych, nieco lepszy zespół u już by mieli strate punktów

1

oby ten strzał Bellinghama się zęmścił

0

Następny geniusz xd

2

Tak nieironicznie, jakiś karny z dupy dla Alaves by sie przydał bo z gry to oni nie zrobią nic.

1

Abstrahując, że Mapetowi się należy 4-5 meczów zawieszenia, to jednak w klasyku bym go zobaczył, zawsze większa satysfakcja zjechać real w pełnym składzie niż osłabiony, a nie oszukujmy się w obecnych formach z Mekambe czy bez nie ma dla nas znaczenia.

0

Mapet do realu pasuje jak ulał, co za pajac

1

Dobrze, jak real pierwszy strzela to nie siada na przeciwniku i nie dobija go, a często nawet przegrywa lub remisuje

2

Rudiger bandyta

0

Guler sam kopnął bramkarza xD

0

Oby Deportivo dało z siebie dzisiaj 200% w walce o utrzymanie, my im wczoraj pomogliśmy to niech się odwdzięczą xD

0

Szkoda Balde, widać było w ostatnich tygodniach u niego świetną formę i zachwycał niczym na początku jak wszedł u Xaviego. Pozostaje życzyć Martinowi powodzenia, liczę że chociaż w pewnym stopniu uda mu się zastąpić Alejandro i wrażenia będą pozytywne.

2

Ale Leganes może być z siebie dumne, najlepsze trio ofensywne Europy nie było w stanie im strzelić nawet jednej bramki w dwóch meczach xD

1

W końcu odkręcili ten słoik z ogórami, a w sumie sam się odkręcił

0

No to cię pocieszyła BVB chwile xd

0

Luźne 2:0 i bez kontuzji i będzie gitarka

0

Sule co odwala xD ale mają farta

1

BVB 1:0 szok!!!!

1

Grali we wtorek i mają ligowy w niedzielę i jeszcze narzekają xD My graliśmy w środę i ligowy w sobotę. I jeszcze by chcieli tydzień wolnego przed Arsenałem u siebie to jest jakiś kabaret.

4

I super nie będzie im się chciało na rewanż wychodzić o to chodzi

0

Wreszcie 3:0 Lewy zajebiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?