Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grają jak by już pewny półfinał był
0
szybko poszło nosz kurna
1
I po co Wojti?????
1
Przynajmniej się nie kryją ze swoją sympatią do rządowych xD
1
Mam nadzieję, że nikt nie odwali czerwonej w pierwszej połowie. Już nawet niech zaryzykują stratę gola w sytuacji sam na sam, lepiej mieć 0:1 niż grać w 10. A poza tym jest duża szansa, że Wojtek obroni.
0
Jakby utrzymać do przerwy czyste konto to myślę już można w przerwie sporo rotować 4 bramek w jedną połowę nie odrobią.
0
Nie no dobrze gada, jeśli by nie wierzyli to by nie mieli po co wychodzić na boisko, grają u siebie wszystko jest możliwe. Oby nasi się nie rozluźnili zbytnio bo do półfinału jeszcze daleka droga do przebycia.
6
Noi sztosik wrzucimy Real na rodeo i kolejna manita wleci
1
A gdzie przepisy o drapaniu się po nosie i machnięciu ręką? Jak za to wejście obliczą jeden mecz zawieszenia to będzie dopiero kpina.
2
Nie moge na tego pajaca Rudigera patrzeć
0
Taki idealny przeciwnik dla białych, nieco lepszy zespół u już by mieli strate punktów
1
oby ten strzał Bellinghama się zęmścił
0
Następny geniusz xd
2
Tak nieironicznie, jakiś karny z dupy dla Alaves by sie przydał bo z gry to oni nie zrobią nic.
1
Abstrahując, że Mapetowi się należy 4-5 meczów zawieszenia, to jednak w klasyku bym go zobaczył, zawsze większa satysfakcja zjechać real w pełnym składzie niż osłabiony, a nie oszukujmy się w obecnych formach z Mekambe czy bez nie ma dla nas znaczenia.
0
Mapet do realu pasuje jak ulał, co za pajac
1
Dobrze, jak real pierwszy strzela to nie siada na przeciwniku i nie dobija go, a często nawet przegrywa lub remisuje
2
Rudiger bandyta
0
Guler sam kopnął bramkarza xD
0
Oby Deportivo dało z siebie dzisiaj 200% w walce o utrzymanie, my im wczoraj pomogliśmy to niech się odwdzięczą xD
0
Szkoda Balde, widać było w ostatnich tygodniach u niego świetną formę i zachwycał niczym na początku jak wszedł u Xaviego. Pozostaje życzyć Martinowi powodzenia, liczę że chociaż w pewnym stopniu uda mu się zastąpić Alejandro i wrażenia będą pozytywne.
2
Ale Leganes może być z siebie dumne, najlepsze trio ofensywne Europy nie było w stanie im strzelić nawet jednej bramki w dwóch meczach xD
1
W końcu odkręcili ten słoik z ogórami, a w sumie sam się odkręcił
0
No to cię pocieszyła BVB chwile xd
0
Luźne 2:0 i bez kontuzji i będzie gitarka
0
Sule co odwala xD ale mają farta
1
BVB 1:0 szok!!!!
1
Grali we wtorek i mają ligowy w niedzielę i jeszcze narzekają xD My graliśmy w środę i ligowy w sobotę. I jeszcze by chcieli tydzień wolnego przed Arsenałem u siebie to jest jakiś kabaret.
4
I super nie będzie im się chciało na rewanż wychodzić o to chodzi
0
Wreszcie 3:0 Lewy zajebiście