Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
"Liga Negreiry" XDDDDDD
0
I to są te detale, karny z czapy, kontra 3 na 2 przerwana, wolny z czapy, a potem cyk artykulik o negreirze xD
13
Noi zmarnowaliśmy wszyscy półtorej godziny czasu z życia na oglądanie tej padaki, a i tak wiadomo było jak to się skończy xD
6
chłop w piłeczke wjechał i jeszcze zółtą zlepił xDDDDD
3
Ale co się naśmialiśmy z rządowych w pierwszej połowie to nasze xd
0
to była najśmieszniejsza bramka jaką ostatnio widziałem xd
0
Sedzia ratuje białych przed utratą 3 gola xd
0
No to już wiadomo, że minimum dwa penalty wlecą w drugiej jeszcze
0
ojojojoj Leganes co ty robisz xDDDDDDD
0
Jak to się mówi oliwa sprawiedliwa, nie ma opcji, że to był prawidłowy karny i mają za swoje madryle
1
Leganes klasa szybciutko hahahah
2
nie na jak patrze na powtórke, to ten karny to jest jakaś beka
1
no to po meczu xd
1
To teraz cała la rambla do kościoła musi iść, żeby się nie połamał znowu na treningu xD
0
@FcPortoFan1999 Jakby to było City na miejscu Arsenalu to inna gadka
0
@FcPortoFan1999 Chociaż jakby jakimś cudem Arsenal ich ścignął to bym nie miał nic przeciwko, szanse są jak Bilbao na mistrza, ale biorąc pod uwage załamanie formy Live jakaś nadzieja się tli.
0
oj Lenglet xDDDDD
0
@FcPortoFan1999 No nie ma wyścigu o mistrzostwo to prawda
0
@FcPortoFan1999 Niby tak, ale nie ma nic ciekawego zbytnio, niby Brighton z Forrest, ale chyba mnie to nie przekonuje.
0
@FcPortoFan1999 Podejrzewam, że jakby było dzisiaj premier league to bym Atletico nie oglądał
0
@FcPortoFan1999 oba będą oglądane
0
@FcPortoFan1999 Zdecydowanie, to pewnie przez przerwę reprezentacyjną tak mnie wzięło na ten meczyk.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie jo xd
0
@FcPortoFan1999 Wyczuwam, w drugiej pod koniec jakieś piękne golazo Juliana tego nie można przegapić.
0
Flick zrobił już tak wiele dla naszego klubu, że człowiek łudził się, że i kariere Fatiego odbuduje, ale chyba już nie ma na to nadzieji.
0
@FcPortoFan1999 W przerwie jak najbardziej, nie mogę odpuścić tak fascynującego meczu xd
0
@FcPortoFan1999 To nie dla mnie, co najwyżej krótka 20 minutowa drzemka
0
@FcPortoFan1999 nie, za wcześnie jeszcze
1
Azpi co sieknął, dobrze bo już usypiałem
0
@marcin62 Mogliby już jakiś nowy trailer puścić