Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.
3
I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.
4
Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.
0
@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie
1
Z tym Manzano to remis będzie dobry jak nas nie przekręci w końcówce
2
Real by od tego Betisu z 3:0 na łeb dostał
1
Betis w defensywie dzisiaj świetną robotę zrobił, wytrzymali fizycznie csły mecz. Trzeba jakoś to wbić mimo to 6 punktów przewagi by się przydało.
0
Jak nie idzie to musi strzelić Raphinha
2
Yamal ma już zadyszkę sezonem, przecież cały sezon słynął z dokładności, a teraz tragiczne są te dogrania
0
Szkoda, że przyspali, ale raczej nie ma co obawiać się o wynik przy takiej grze
0
@Who_you_mam A to spoko nie kojarzę tego wątku xd
0
@Who_you_mam ???
0
@Hindus Antoni*
0
Gaaaaviiiiiiiiria, ale akcja brawo
4
Araujo wejście jak za dobrych czasów sprzed kontuzji
1
No po dzisiejszym bieda meczu białych przyszedł w końcu czas na atrakcyjny futbol. Takim składem spokojnie powinniśmy umocnić się na prowadzeniu w tabeli ligowej.
2
Zapas punktowy jest o wiele większy niż wskazuje na to tabela, real grając taką klapę napewno jeszcze z 1-2 mecze do końca sezonu podłoży.
0
@cules100pro Pewnie tak, ale i tak ich to nie ratuje xD
3
Największy dylemat Barcelonisty aktualnie - z którego trofeum zrezygnować teraz, żeby Carletto coś wygrał i został na kolejny sezon xD
6
Lewy dzisiaj hattrick i żółw chowa się w skorupe
1
Ale piękniejszy dzień od razu xD
2
Sedzia, chyba chce trzeciego gola dla Valencii xD
1
Czyli jednak dobrze, że 6 doliczył, a nie 3 xD
1
hahahahah ale pięknie xDDDDDD
3
Chłop leci z kontrą i nikt mu nie wybiega xD Ta Valencia sie prosi o porażkę
5
Ta wy myślicie, że 6 doliczone, a skończy się w 99 xD
2
Tam przerw zbytnio nie było, wszystko doliczone powyżej 4 minut to drukarnia
11
pytanie nie brzmi czy strzelą tylko, czy będzie karny czy wylew obrony Valencii?
1
Endrick rodzony mardyciok piłka w klate, a sygnalizuje zagranie ręką xD
3
Świetny ten Mamardashvili