7

Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.

3

I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.

4

Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.

0

@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie

1

Z tym Manzano to remis będzie dobry jak nas nie przekręci w końcówce

2

Real by od tego Betisu z 3:0 na łeb dostał

1

Betis w defensywie dzisiaj świetną robotę zrobił, wytrzymali fizycznie csły mecz. Trzeba jakoś to wbić mimo to 6 punktów przewagi by się przydało.

0

Jak nie idzie to musi strzelić Raphinha

2

Yamal ma już zadyszkę sezonem, przecież cały sezon słynął z dokładności, a teraz tragiczne są te dogrania

0

Szkoda, że przyspali, ale raczej nie ma co obawiać się o wynik przy takiej grze

0

@Who_you_mam A to spoko nie kojarzę tego wątku xd

0

0

@Hindus Antoni*

0

Gaaaaviiiiiiiiria, ale akcja brawo

4

Araujo wejście jak za dobrych czasów sprzed kontuzji

1

No po dzisiejszym bieda meczu białych przyszedł w końcu czas na atrakcyjny futbol. Takim składem spokojnie powinniśmy umocnić się na prowadzeniu w tabeli ligowej.

2

Zapas punktowy jest o wiele większy niż wskazuje na to tabela, real grając taką klapę napewno jeszcze z 1-2 mecze do końca sezonu podłoży.

0

@cules100pro Pewnie tak, ale i tak ich to nie ratuje xD

3

Największy dylemat Barcelonisty aktualnie - z którego trofeum zrezygnować teraz, żeby Carletto coś wygrał i został na kolejny sezon xD

6

Lewy dzisiaj hattrick i żółw chowa się w skorupe

1

Ale piękniejszy dzień od razu xD

2

Sedzia, chyba chce trzeciego gola dla Valencii xD

1

Czyli jednak dobrze, że 6 doliczył, a nie 3 xD

1

hahahahah ale pięknie xDDDDDD

3

Chłop leci z kontrą i nikt mu nie wybiega xD Ta Valencia sie prosi o porażkę

5

Ta wy myślicie, że 6 doliczone, a skończy się w 99 xD

2

Tam przerw zbytnio nie było, wszystko doliczone powyżej 4 minut to drukarnia

11

pytanie nie brzmi czy strzelą tylko, czy będzie karny czy wylew obrony Valencii?

1

Endrick rodzony mardyciok piłka w klate, a sygnalizuje zagranie ręką xD

3

Świetny ten Mamardashvili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?