Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To u siebie trzeba tak 5 władować, żeby na spokojnie dowieźć w rewanżu.
0
Ale będą męczarnie, ale trzeba im się zrewanżować, oby sędzia im nie pomógł jak ostatnio.
2
piękna końcówka
0
Ale od razu jakaś taka przyjemniejsza ta liga mistrzów będzie bez realu, serce się raduje
0
Zawsze, się zastanawiałem co Dier robi w Bayernie i już wiem
0
Real strzela pierwszego gola w historii Arsenalowi i akurat męczennik musiał
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Sakaaaaaa po rządowych
1
Bellighamowi już psycha siadła xD
0
Szykujemy się na Inter
0
Inter kat Bayernu
2
@Tigermaus Carletto robi świetną robote oby został na lata
8
Raya w 35 minucie gra na czas XD
4
Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD
2
Ale długo drukują xD
0
hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko
0
Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka
2
Saka pomyślał o Euro i ma teraz
0
Hehe Ramos faulował xD
1
Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym
2
@Derean Oba na raz
0
Akurat obrażanie od kibiców Arsenalu… bawi xD Znając życie przewalą to 3:0 koncertowo, ale żyją w swojej bańce jako królowie świata i będzie z nich ładna beka jutro.
0
Mamy zajechanych skrzydłowych, Odbija nam się czkawką trzymanie Yamala i Raphinhi we wszystkich tych meczach co już gładko prowadziliśmy 3-4:0, a oni dalej cisnęli, żeby to więcej wbić. Fajnie zrobiliśmy super statystyki przez 80% sezonu, ale możemy się wykoleić pod koniec. A na ich obniżce formy traci również Lewy.
Cała linia pomocy bez Pedriego nie istnieje i traci całą swoją efektywność.
Araujo niestety co mnie bardzo smuci na ważne mecze nie dojeżdża po kontuzji.
No ciężko będzie coś wygrać w tym sezonie mimo, że jesteśmy bardzo blisko, ale trzeba wierzyć, że forma jeszcze wróci.
2
Trcohe niesmak, ale mamy to
5
Pierwsza porażka w roku, na szczęście bez konsekwencji, nie ma co się łamać tylko wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej
0
Nawet jak awansujemy to wstyd jak cholera
1
Ale frajernia nie mogę
1
Ferran na czystej pozycji to ten takiego kapcia sam ładuje
0
Pedri wszedł i moja wiara, że tego nie sfrajerzymy urosła do niebotycznych rozmiarów
1
Pan piłkarz, poeta futbolu, magik Pedri proszę państwa