0

To u siebie trzeba tak 5 władować, żeby na spokojnie dowieźć w rewanżu.

0

Ale będą męczarnie, ale trzeba im się zrewanżować, oby sędzia im nie pomógł jak ostatnio.

2

piękna końcówka

0

Ale od razu jakaś taka przyjemniejsza ta liga mistrzów będzie bez realu, serce się raduje

0

Zawsze, się zastanawiałem co Dier robi w Bayernie i już wiem

0

Real strzela pierwszego gola w historii Arsenalowi i akurat męczennik musiał

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Sakaaaaaa po rządowych

1

Bellighamowi już psycha siadła xD

0

Szykujemy się na Inter

0

Inter kat Bayernu

2

@Tigermaus Carletto robi świetną robote oby został na lata

8

Raya w 35 minucie gra na czas XD

4

Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD

2

Ale długo drukują xD

0

hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko

0

Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka

2

Saka pomyślał o Euro i ma teraz

0

Hehe Ramos faulował xD

1

Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym

2

@Derean Oba na raz

0

Akurat obrażanie od kibiców Arsenalu… bawi xD Znając życie przewalą to 3:0 koncertowo, ale żyją w swojej bańce jako królowie świata i będzie z nich ładna beka jutro.

0

Mamy zajechanych skrzydłowych, Odbija nam się czkawką trzymanie Yamala i Raphinhi we wszystkich tych meczach co już gładko prowadziliśmy 3-4:0, a oni dalej cisnęli, żeby to więcej wbić. Fajnie zrobiliśmy super statystyki przez 80% sezonu, ale możemy się wykoleić pod koniec. A na ich obniżce formy traci również Lewy.
Cała linia pomocy bez Pedriego nie istnieje i traci całą swoją efektywność.
Araujo niestety co mnie bardzo smuci na ważne mecze nie dojeżdża po kontuzji.
No ciężko będzie coś wygrać w tym sezonie mimo, że jesteśmy bardzo blisko, ale trzeba wierzyć, że forma jeszcze wróci.

2

Trcohe niesmak, ale mamy to

5

Pierwsza porażka w roku, na szczęście bez konsekwencji, nie ma co się łamać tylko wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej

0

Nawet jak awansujemy to wstyd jak cholera

1

Ale frajernia nie mogę

1

Ferran na czystej pozycji to ten takiego kapcia sam ładuje

0

Pedri wszedł i moja wiara, że tego nie sfrajerzymy urosła do niebotycznych rozmiarów

1

Pan piłkarz, poeta futbolu, magik Pedri proszę państwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?