0

Strzelta tego trzeciego, żeby spokojnie do niemiec się jechało

0

L jak Robeeeeeeercik

1

Ja się w ogóle nie przejmuje, że Raphinha zabrał gola Cubarsiemu. Gol to gol liczy się zespół, przybliża nas to do półfinału i tylko to się liczy.

2

Guirassy to już spokojnie mógł hattricka mieć

2

Guirassy jaki placek xD

1

Brawo Aston Villa !!!!

0

Chryste Rapha co odwalił nie moge

0

Cu Cu Cu Cubarsi!!!!!!!!!!!!

0

gorzej od rządowych się nie da zagrać VeB

0

Raphinha musi dzisiaj odpalić

14

-Pół ligi śpiewa ciągle p*ta Barça: gitara
-Raz zaśpiewane p*ta madrid: Zawiadomienie do prokuratury xD

I tak się kręci ta patoliga Jebasa.

2

Camavindze czerwona się należała jak psu buda

1

Ale jak to 15 lig mistrzów nie pomogło na boisku?

0

Muller ratuje Bayern

1

Powinni zaśpiewać teraz Carletto sacked in the morning

0

3 3 3 koniec moi mili

1

I bardzo dobrze, real gra taki chłam, że to wręcz powinno tak się skończyć

0

xDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ryżyyyyyyyyyyyyyyyyyyk

0

ten Arsenal tego nie wbije nie ma bata xd

1

Lautaro z pięknym golem

0

@turhiay Akurat Valencia rozłożyła nogi realu xd

0

Ależ Inter cierpi w tym meczu

3

@turhiay W życiu większej fantastyki nie czytałem. Kiwior hattrick piętką, plecami i łokciem. Zaufaj xD

1

Saka chce do Realu chyba ma dość xD

2

Kiwi musisz !!!!

7

Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.

3

I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.

4

Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.

0

@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?