Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelta tego trzeciego, żeby spokojnie do niemiec się jechało
0
L jak Robeeeeeeercik
1
Ja się w ogóle nie przejmuje, że Raphinha zabrał gola Cubarsiemu. Gol to gol liczy się zespół, przybliża nas to do półfinału i tylko to się liczy.
2
Guirassy to już spokojnie mógł hattricka mieć
2
Guirassy jaki placek xD
1
Brawo Aston Villa !!!!
0
Chryste Rapha co odwalił nie moge
0
Cu Cu Cu Cubarsi!!!!!!!!!!!!
0
gorzej od rządowych się nie da zagrać VeB
0
Raphinha musi dzisiaj odpalić
14
-Pół ligi śpiewa ciągle p*ta Barça: gitara
-Raz zaśpiewane p*ta madrid: Zawiadomienie do prokuratury xD
I tak się kręci ta patoliga Jebasa.
2
Camavindze czerwona się należała jak psu buda
1
Ale jak to 15 lig mistrzów nie pomogło na boisku?
0
Muller ratuje Bayern
1
Powinni zaśpiewać teraz Carletto sacked in the morning
0
3 3 3 koniec moi mili
1
I bardzo dobrze, real gra taki chłam, że to wręcz powinno tak się skończyć
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ryżyyyyyyyyyyyyyyyyyyk
0
ten Arsenal tego nie wbije nie ma bata xd
1
Lautaro z pięknym golem
0
@turhiay Akurat Valencia rozłożyła nogi realu xd
0
Ależ Inter cierpi w tym meczu
3
@turhiay W życiu większej fantastyki nie czytałem. Kiwior hattrick piętką, plecami i łokciem. Zaufaj xD
1
Saka chce do Realu chyba ma dość xD
2
Kiwi musisz !!!!
7
Noi dobrze gada, każdego interesują w dzisiejszych czasach statystyki, a nie to czego gołym okiem nie widać. Taki gość jest potrzebny w każdym zespole. I na pewno będziemy przez lata dumni, że go mamy.
3
I tak cud, że nie zlepił za to czerwa i zawieszenia na 2-3 mecze. Biorąc pod uwagę akcje z Lewym i Flickiem to ma sporo farta i może dziękować, że Manzano był pobłażliwy w tej sytuacji.
4
Trochę nam siadł atak, widać już zmęczenie. Ostatnie dwa mecze u siebie tylko po jednym golu. Oby na Dortmund wróciła skuteczność i kreowanie sytuacji bo trzeba im u siebie nawbijać bo rewanż u nich.
0
@FCB24 Za to Manzano w swoim niskim standardzie