Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
United z 17 miejsca w lidze do ligi mistrzów xD
0
@Bocheno1 No pewnie, jeszcze wcześnie xD po co ta spina?
1
Flick powinien dzisiaj nagadać chłopakom, by podpuszczali Ramosa, jak coś odwali i wyłapie czerwo to tam już jest autostrada do brameczki i wystarczy przechytrzyć Tobiasza Kurtuazję.
0
@blaugrana158 Nie no to, że nie strzelimy na tą „fantastyczną” defensywę to nas nie posądzam, raczej coś w stylu 4:3 się spodziewam tylko nie wiem, w którą stronę
35
Dzień dobry, nie wiem jak u was, ale u mnie jeszcze jakieś takie wyprucie z emocji występuje po Interze i jakoś nie jaram się tak bardzo tym klasykiem jak zazwyczaj. Z jednej strony to dobrze bo normalnie to człowiek chodzi naelektryzowany od rana niczym Araujo, ale jednak meczyk ważny jak cholera, a ja go nie czuje, ktoś też tak ma?
0
@TridenteMSN Ale nie od pierwszej minuty
0
Jak nie wlepimy manity na taką defensywę to będzie wstyd xD Gerard masz duży margines błędu także spokojnie.
0
Czytaj: Dostaniemy oklep tylko 4 razy nie 5
0
Arteta ładną hiszpańską kolonie sobie tam tworzy, oby jeszcze tylko Nico nie wzięli
0
@BISHBASHBOSH Tak jak mówiłem, to o czym piszesz nie pokrywa się w żadnym stopniu z tym co widziałem na powtórkach i zbliżeniach z różnych perspektyw, nie ma sensu tego ciągnąć w nieskończoność, więc tak to zostawmy i miłego piąteczku życzę.
0
@BISHBASHBOSH Spoko, że masz swoje zdanie w tej kwestii, natomiast ja uważam, że Dumfries kopnął Martina w staw skokowy i dla mnie jest to fizycznie nie możliwe, by to Martin miał go kopnąć. Nawet powiem szczerze nie wiem skąd bierze się ta druga teoria, natomiast kłócić się o to nie zamierzam bo to i tak już nie ma znaczenia xD
1
Ja pomimo, że uważam, że Martin był faulowany jestem zdania, że narzekanie nic nam nie da. Nie słyszałem, jeszcze żeby jakiś mecz został powtórzony pomimo pomyłek sędziów, żeby poszkodowanemu zostało zwrócone to co zostało mu zabrane. Na naszą korzyść też nie raz gwizdali i tak było, jest i będzie, sędziowie będą się mylić. A to, że rządowatv wywiera presję na sędziów i rzekomo przynosi im to korzyści to nie jest argument by robić tak samo, no bo co chcemy się stać tacy sami jak ci, którymi gardzimy? Jedno mogę zagwarantować sprawiedliwości w tym sporcie nigdy nie będzie w 100% i każdy klub się z tym mierzy, nie tylko Barcelona i trzeba mieć tego świadomość.
0
Ładnie się tam bawią w rządowejTV nawet matematykę zakłamią, żeby im pasowało xD Szkoda, że mecz nie jest faktycznie w sobotę bo tak będzie trzeba jeszcze wysłuchiwać tych kocopołów jeden dzień dłużej, a znając życie jutro się dopiero odpalą, ciekawe co tym razem odwalą?
0
Głąbbele ze złotą piłką? Psycholog mi nie uwierzy xD
1
Możemy narzekać sobie na sędziowanie, ale nic nam to nie da. Inter i PSG jak bardzo nam się to nie podoba mają najmocniejsze i najbardziej zbalansowane ekipy. Arsenal nie miał ataku, my nie mieliśmy obrony. A u finalistów była mocna zarówno jedna jak i druga strona i dlatego są w finale. Nasi i tak wycisnęli 150% z tego sezonu i jeszcze napewno po ligę mistrzów sięgną tylko musi przyjść na to czas. Teraz już trzeba o tym zapomnieć, bo jak się nie zepniemy na klasyk to dopiero będzie ból dupska.
3
Chłopaki nabrali doświadczenia, podrosną jeszcze trochę, poszerzy się kadra, obrona przestanie odwalać i o wtedy możemy liczyć na wygranie ligi mistrzów. W tym sezonie nie było to realne, ale co nam nadawali emocji to było niesamowite. Trzeba się cieszyć tym sezonem i ugrać ligę do końca.
0
no można już oficjalnie wyłączać xd
2
Ale ten finał będzie nudny, dwóch stypiarzy się spotka, strzelą se po golu ibędzie ludzi torturować xd Jednak w top 5 meczy sezonu ze 4 by były mecze Barcy i tego nam nikt nie odbierze.
1
Kurde w pierwszym spotkaniu taki strzał zasadził, że aż szkoda to jako samobój traktować, powinien być samodzielnym liderem.
0
@Values No nie kumam xD Co ci to da, że po fakcie wyszło na twoje xd Jak ktoś go wtedy wspierał to widocznie go lubiał bardzo i tyle i się nie dziwię bo w zeszłym sezonie jeszcze dobrze grał, ba nawet większość go sprzedać nie chciała. Nie wiem daje ci to jakąś satysfakcję, że teraz napiszesz „ oooo gdzie są jego fani?” XD Ja tam gościa uwielbiałem jak chował Viniego w kieszeń, jak nas ratował nie raz bo napastnik przeciwnika wyszedł sam na sam, a ten go dogonił i zgasił akcje. A teraz od dłuższego czasu zgasł przez kontuzję i właśnie wpadkę z psg. Pewnie Gundo miał rację, ale nie rozumiem takiego chorego ciśnięcia po innych bo go wspierali serio. Albo jeszcze lepsze jak by się okazało, że forma mu wróci hipotetycznie to wyskoczy jakiś gość o walnie tekst „Gdzie hejterzy Araujo? Schowali się do piwnicy.” Bo akurat im tak pasuje do sytuacji. A ja ci powiem, że w życiu nic nie jest konstans i nie ma co ferować wyroków jakby już zawsze tak miało być.
1
@Eklerek Chciałbym w takiej sytuacji nie obejrzeć i nie sprawdzać kto wygrał, tak jakby ten finał się nigdy nie odbył.
0
Plusy są dwa w tej sytuacji, po pierwsze przynajmniej Bombelek nas w finale nie pokona, po drugie za kilka dni można sobie poprawić humor w klasyku(oby)
2
Ronald i Marciniak mieli wczoraj niesamowity ruch na instagramie xD
8
@Roobo Myślę, że zagrał na swoim poziomie i tutaj nie ma zaskoczenia, natomiast za dwie asysty przywracające nas do meczu trzeba pochwalić i tyle.
0
@Losiex Myślę, że to wszystko się zmiksowało i mamy teraz co mamy. Wtopa z psg, kontuzja długa. Szkoda bo męczennika pięknie chował do kieszeni, a teraz nic już z tamtego gościa nie zostało.
5
Słoneczko świeci, a jakoś tak szaro i ponuro, a wystarczyło panie Marciniak gwizdnąć faul na Martinie, ależ by było wtedy pięknie.
0
@lajcior Casemiro jak odchodził do united to nie był nawet w 10% tak tragiczny jak jest teraz Araujo xD
0
To jaka teraz wartość Ronalda? Bo na te 60 - 70 baniek to już nie ma co liczyć nawet xD
0
Patrząc na naszą poharataną linię obrony i realu to w niedzielę może być znowu kosmiczny wynik, kolejne cinema się szykuje xD
1
@Values Co to znaczy gdzie się podziali? Myślę, że każdy był zadowolony z jego gry do czasu wpadki z PSG i kontuzji, potem to już cień zawodnika. Wcześniej był genialny i niezastąpiony, aktualnie nie nadaje się do gry u nas i otrzymuje zasłużoną krytykę.