Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd
0
Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD
1
Wakacje, wakacjami sezon czas start
0
Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.
0
Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.
0
Nie no na logikę Mats raczej specjalnie by się w swojej sytuacji nie wysyłał do szpitala, on chce grać tak? Nawet jakby założyć, że chce grać na zwłokę, żeby nie dało się go sprzedać w okienku to i tak ma jasno powiedziane, że wyjściowego składu nie powącha, także z ciśnięciem po Marcu w tej sytuacji dałbym na wstrzymanie, chłop musi odejść i tyle, ale nie róbmy imby on musi sam zrozumieć, że nic tu po nim.
9
Dla nas okropny deal, Fermin jest o wiele lepszym zawodnikiem od Nkunku, głupota ze strony Deco.
54
Obyśmy za kilka lat cieszyli się i ciepło wspominali fakt, że transfer Nico nie wypalił i dzięki temu daliśmy szansę jeszcze większemu talentowi, tego życzę Jankowi i kibicom.
0
Powinny być jakieś kursy u Buka, otworzą czy nie, jakby w końcu otworzyli to można by ładnie zarobić xD
13
A i tak się znajdą odklejeńcy co powiedzą, że to Martin faulował Dumfriesa, gdzie z fizycznego punktu widzenia jest to niemożliwe xD Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.
0
@krzakov xDDDDD to se narzekaj bo artykuły są nie takie jak byś chciał. Naprawdę dziwne, że piszą na stronie Barcelony o realu no w szoku jestem.
0
@krzakov Przecież masz masę artykułów o Barcy, jeden z wzmocnienia realu ci krzywdy nie zrobi, a jednak warto wiedzieć co się dzieje u największego rywala.
11
To sobie Hectorek nagrabił, jego szanse na grę spadły z 5% do 2%.
1
Nie uważam, żeby to było jakoś bardzo niemoralne działanie lecz też nie popieram tego, natomiast Yamal powinien chociaż się orientować w jakich czasach żyjemy i dojść do wniosku przy organizowaniu imprezy, że jak takie coś wypłynie to mu narobi niepotrzebnych problemów.
0
@Arkon Pewnie, że nie. Alvareza moim zdaniem nie powinien puszczać, natomiast w tamtym czasie nikt nie obstawiał, że Palmer tak wystrzeli, chłop był zamurowany na ławce.
0
@Arkon Miał wtedy w City tak napchane gwiazdami, że Palmer i Alvarez nie mieli za dużo minut i nie pokazywali swojego potencjału.
0
@Gibbon_FCB Oni mają wywalone, bo u nich jest jeszcze popołudnie xd
0
Czyli co można już ogłaszać, że szejki się skończyły?
0
Jao Pedro zbawił Chelsea od Nicolasa Jacksona xD
0
@Pablozeusz Dobra, cofam xD tu już tylko cud pomoże szejkom.
3
Jestem w tym meczu za Chelsea, dobrze się ten mecz narazie potoczył, bo już mam dość rozkładania przez PSG wszystkich gładziutko, ale nie sądzę, że Chelsea cały mecz tak pięknie zagra i tu jeszcze Lucho namiesza po przerwie i będą jaja coś czuję.
0
Zima w Paryżu -2 stopnie, niż Palmer zawitał do stolicy Francji.
5
Cold Palmer ucisza szejków
7
Liczę na Janka, piękne by to było jakbyśmy pomimo braku kasy zyskali świetnego skrzydłowego na lewą stronę.
2
@Rupert_Haubica Kubica to się nawet nie otarł o sukces jaki Iga osiągnęła.
6
6 wielki szlem, prawdziwa legenda, wielu tytułów Iga, raczej jeszcze sporo radości nam sprawi. Dziękujemy.
8
Sabalenka teraz musi czuć się jak my jak oglądaliśmy finał PSG - Inter xD
0
Oby wypalił bo jak nie możemy sobie pozwolić na drogi transfer to tylko to nas ratuje noi la masia.
1
@Pomimo27 Wciąż jest młody, jeszcze nie odbudował się po kontuzji, zobaczymy jak mu pójdzie w tym sezonie.
2
All in po Rashforda pełną gębą, jeszcze go na blond przefarbują szwagry w bonusie, okazja życia panie Marcus.