4

@ViscaelBarca2007 Z każdym dniem nabieram coraz większych wątpliwości xd

0

Myślicie, że jak wybieram się na Camp Nou w marcu to się szwagry wyrobią? XD

1

Wakacje, wakacjami sezon czas start

0

Jak nie ogarną na Valencie to dopiero będą jaja. Proszenie o zrobienie wyjazdu, albo mecz ligowy na stadionie 6k widzów to dopiero byłaby kompromitacja. Raczej czarny mało prawdopodobny scenariusz, ale jak o tym pomyślę, to aż skręca w środku człowieka.

0

Plusy tej transakcji to, że nie będzie trzeba patrzeć na męczennika i jego pajacowanie, minusy? Grube siano dla realu.

0

Nie no na logikę Mats raczej specjalnie by się w swojej sytuacji nie wysyłał do szpitala, on chce grać tak? Nawet jakby założyć, że chce grać na zwłokę, żeby nie dało się go sprzedać w okienku to i tak ma jasno powiedziane, że wyjściowego składu nie powącha, także z ciśnięciem po Marcu w tej sytuacji dałbym na wstrzymanie, chłop musi odejść i tyle, ale nie róbmy imby on musi sam zrozumieć, że nic tu po nim.

9

Dla nas okropny deal, Fermin jest o wiele lepszym zawodnikiem od Nkunku, głupota ze strony Deco.

54

Obyśmy za kilka lat cieszyli się i ciepło wspominali fakt, że transfer Nico nie wypalił i dzięki temu daliśmy szansę jeszcze większemu talentowi, tego życzę Jankowi i kibicom.

0

Powinny być jakieś kursy u Buka, otworzą czy nie, jakby w końcu otworzyli to można by ładnie zarobić xD

13

A i tak się znajdą odklejeńcy co powiedzą, że to Martin faulował Dumfriesa, gdzie z fizycznego punktu widzenia jest to niemożliwe xD Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.

0

@krzakov xDDDDD to se narzekaj bo artykuły są nie takie jak byś chciał. Naprawdę dziwne, że piszą na stronie Barcelony o realu no w szoku jestem.

0

@krzakov Przecież masz masę artykułów o Barcy, jeden z wzmocnienia realu ci krzywdy nie zrobi, a jednak warto wiedzieć co się dzieje u największego rywala.

11

To sobie Hectorek nagrabił, jego szanse na grę spadły z 5% do 2%.

1

Nie uważam, żeby to było jakoś bardzo niemoralne działanie lecz też nie popieram tego, natomiast Yamal powinien chociaż się orientować w jakich czasach żyjemy i dojść do wniosku przy organizowaniu imprezy, że jak takie coś wypłynie to mu narobi niepotrzebnych problemów.

0

@Arkon Pewnie, że nie. Alvareza moim zdaniem nie powinien puszczać, natomiast w tamtym czasie nikt nie obstawiał, że Palmer tak wystrzeli, chłop był zamurowany na ławce.

0

@Arkon Miał wtedy w City tak napchane gwiazdami, że Palmer i Alvarez nie mieli za dużo minut i nie pokazywali swojego potencjału.

0

@Gibbon_FCB Oni mają wywalone, bo u nich jest jeszcze popołudnie xd

0

Czyli co można już ogłaszać, że szejki się skończyły?

0

Jao Pedro zbawił Chelsea od Nicolasa Jacksona xD

0

@Pablozeusz Dobra, cofam xD tu już tylko cud pomoże szejkom.

3

Jestem w tym meczu za Chelsea, dobrze się ten mecz narazie potoczył, bo już mam dość rozkładania przez PSG wszystkich gładziutko, ale nie sądzę, że Chelsea cały mecz tak pięknie zagra i tu jeszcze Lucho namiesza po przerwie i będą jaja coś czuję.

0

Zima w Paryżu -2 stopnie, niż Palmer zawitał do stolicy Francji.

5

Cold Palmer ucisza szejków

7

Liczę na Janka, piękne by to było jakbyśmy pomimo braku kasy zyskali świetnego skrzydłowego na lewą stronę.

2

@Rupert_Haubica Kubica to się nawet nie otarł o sukces jaki Iga osiągnęła.

6

6 wielki szlem, prawdziwa legenda, wielu tytułów Iga, raczej jeszcze sporo radości nam sprawi. Dziękujemy.

8

Sabalenka teraz musi czuć się jak my jak oglądaliśmy finał PSG - Inter xD

0

Oby wypalił bo jak nie możemy sobie pozwolić na drogi transfer to tylko to nas ratuje noi la masia.

1

@Pomimo27 Wciąż jest młody, jeszcze nie odbudował się po kontuzji, zobaczymy jak mu pójdzie w tym sezonie.

2

All in po Rashforda pełną gębą, jeszcze go na blond przefarbują szwagry w bonusie, okazja życia panie Marcus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?