Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Wyczuwam incydent kałowy na pewnej stronie xDDDDDD
1
I cyk artykuł o Negreirze za 3...2...1
17
Ale taktyka, Yamalek nokautuje typa, a Rekin bomba w zamieszaniu xDDDD
0
Zaczeli strzelanie, piękne podanie Laminka, Raphinha zaczyna rajd po pichichi Vamos
2
Laminek bestia na skrzydle
4
@Borry Bo nowych nie udało się zarejestrować
1
@PatrychoO No w końcu sobie pogra xd
1
@PatrychoO Estadii Johan Cruijff nie spełnia wymogów la ligi, więc tam napewno nie ;)
0
Garcia z urazem palca > Pena
1
Wyszedłem na 5 minut i tu już City odpaliło no no ładnie.
0
Wolves zaraz wpakują jak nic szkoda, że spalony xd
0
Fajna ta ławka nawet, gdyby nie Peña …
3
Ale, że tak szybko Eryczek posadzi Kounde to się nie spodziewałem xD Ciekawe o co tam chodzi.
0
No tak logiczne po co Mallorca ma zmienić spodenki z czarnych na białe jak my możemy od razu cały strój na zielono z zeszłego sezonu xD Po drugie po co patrzeć na spodenki jak koszulki się różnią diametralnie? Hiszpanie to jednak dziwni ludzie są.
1
Czekają na 18:30 na ogłoszenie składów, będzie bez Marcusa i wtedy cyk 19:15 Laporta ogłasza rejestrację. Mallorca w szoku. Róbcie screeny.
4
Trump: Odbyliśmy udaną, konstruktywną rozmowę, uśmieszki i wesoła atmosfera i przechadzki ze zbrodniarzem wojennym jak z dobrym kolegą. Tymczasem w nocy kolejny atak Rosji na Ukrainę dronami. Trump ma krew na rękach i powinien być rozliczony przez historię na równi z Władkiem.
1
Chiesa bohaterem xDDDD
0
@BarcaOgien Jak chcesz wszystko to 78 ziko jakoś wychodzi.
2
Semenyo ucisza Anfield, Bournemouth to kuźnia talentów.
0
Wisienki z golem kontaktowym, mamy mecz.
5
Anthony Taylor to la liga here we go
0
Remontady raczej nie będzie, ale Girona jeszcze nie zginęła
1
Zmiennik broni setkę Gazzaniga sobie posiedzi w tym sezonie.
1
@blakkudium I dla niego i dla nas.
4
@blakkudium Pieniek przy Gazzanidze to wirtuoz bramkarski xD
3
Gazzaniga gracz kolejki nie ma bata xDDDD
0
Girona z taką grą to się będzie bić o utrzymanie w tym sezonie.
0
Nokaut Girony, Rayo szybko wyprowadza dwa potężne gongi, co prawda przy pierwszym Girona sama nadstawiła policzek no ale ciężki ten początek dla Girony.
2
Kuriozalny gol dla Rayo, sezon rozpoczęty xD
0
@Criss18Barca a będą tam wszystkie mecze? Czy jak na C+ wybrane tylko?