2

Madrycioki wczoraj już witały się z gąską, czyżby poprzedni sezon niczego ich nie nauczył?

1

@Seneka a jednak ;)

4

Real Madrid TV: W drugiej połowie murawa została za słabo zroszona, liga Negreiry.

1

Powinien realizator tego gościa pokazać co taki wesoły był po pierwszej połowie

0

Yamal ładna asysta

0

Hahaha i essa miała być remintada i jest

2

Wszystko poniżej 10 doliczonych będzie kontrowersją

0

Typ przypadkiem obronił samobója xD

0

@D10SLEO Z telemarkiem

0

Joan „szczupak” Garcia

0

Rekin odkupuje winy i lecimy z nimi niech biali płaczą

2

Peeeeeeeeedrito i lecimy z remonatda tak jak mówiłem

4

Co Orłowski gada, że nasz trzeci komplet jest zbyt podobny do strojów Levante xD?????

5

To musi być karma za śmianie się z Kotletico no innej opcji nie widzę xD

4

To co po sezonie i Real miszczem w sierpniu? XD

0

Będzie remontada

1

My to jednak potrzebujemy Bayernu, albo realu bo na ogórków nie umiemy xD

2

No Balde brawo ratuje nam mecz teraz

3

Czemu tyle lat nie ma żadnych przepisów co do zraszania? XD przecież to powinno być karane

0

Balde już poszła psycha słabe

0

To ładny rekin się nam dzisiaj wylosował XDDDDD

16

Tacy murarze to niech nam Camp Nou wykończą

0

To tylko Levante xd i tak wygramy

0

Dzisiaj tylko na 40%

0

No się chłopaki w obronie zdziwiły jak ich zakręcił Romero

0

XDDDD cieszyć się z kilometrowego spalonego to trzeba jednak umieć

1

„Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu” za 3…2…1

2

Raphinha na śpo, podoba mnie się to.

1

Viktorek ucisza hejterów i zamyka mordy, ależ akcja

1

Bukayo cóż za precyzja, zmieścił to pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?