Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Laporta powinien kopnąć Tebasa w dupsko z organizacją meczu w USA, może byśmy coś tam zarobili na tym, ale z jakiej racji mamy go wspierać w realizacji jego celów jak robi nam dzień w dzień pod górkę. I jeszcze tracimy na tym wizerunkowo.
0
Chcieli sprzedać Casado za ochłapy, a tu cyk druga kolejka i już Franio nie zdolny do gry.
0
Wszyscy będą to krytykować, ale Tebas i Laporta i tak to zrobią bo liczy się kasa.
0
Ale co Paqueta załadował to jego.
1
Obrona West hamu nie łapie się na ekstraklasę
1
Mojżesz z golem co tam się odwaliło panie?
0
@escarabajo Był. Zdecydowanie.
1
No no ładnie wszedł Esztevał
1
@escarabajo wleciał w niego jak dzik w paśnik xD
2
Musi anulować tego gola faul na Paquecie
1
Co się dzieje!!!! 2:1 już worek z golami rozwiązany
0
I remis w Londynie od główki do główki i brameczka, mamy meczycho.
1
Paqueta co sieknął 1:0 dla West Hamu!!!
0
I co nam to da xd? Tydzień więcej czasu? Może całą rundę jesienną grajmy od razu na wyjeździe.
0
@Comentateiro Cristiano nie miał przypadkiem 23 przy pierwszej złotej piłce?
0
Gavi: Noi cały misterny plan w pi**u
1
Niby dobrze, ale jak oni niby chcą z tych decyzji wybrnąć? Przecież z naszego meczu z Mallorca nie da się tego obronić w żaden sposób xD
9
Czyli co superkomputer losujący z automatu nas wrzuci na wyjazd w pierwszym meczu i będziemy jako jedyni widnieć na ekranie przed losowaniem, że już jesteśmy rozstawieni? Pięknie, pięknie. Śmiechom nie będzie końca.
0
Nie no grając przy pustych trybunach to my nigdy z kryzysu nie wyjdziemy co te szwagry xD Memy będą, że dalej u nas covid panuje, chociaż dalekie od prawdy by to nie było covid finansowy.
1
Żul Kundel jest nasz, najlepszy prawy obrońca aktualnie.
1
@Ryse
1. X/+2,5/2:2
2. 1/-2,5/2:0
3. 1/+2,5/3:1
4. 2/+2,5/0:4
5. 2/+2,5/1:2
6. 1/-2,5/2:0
7. 1/+2,5/3:0
8. 2/+2,5/1:3
9. 1/+2,5/4:1
10. 1/-2,5/1:0
27
Jak Flick odejdzie po sezonie to mu się absolutnie nie będę dziwił i podziękuję za wszystko co dla nas zrobił, bo jest takim światełkiem w tej naszej katalońskiej piwnicy, no ale szwagry nie płacą za prąd i nawet ta ostatnia lampka może w końcu zgasnąć.
0
Jak sprzedamy potencjał Marca za śmieszne 30 mln jeszcze do premier League, gdzie za byle ogórasów z niższych lig dają koło 100 baniek to jesteśmy w dupie. Wystarczy jeszcze, że jeszcze Franio się połamie co ma dużą szansę prawdopodobieństwa i mamy pograne.
0
Aaaaa idź pan ide spać, szkoda patrzeć żeby się do roboty nie wyspać. Miłego oglądania wszystkim.
3
Dopóki, się Xabi i reszta brygady nie kapną, że Viniego trzeba pogonić do Arabów, przesunąć Żółwia na skrzydło i ogarnąć dziewiątkę, możemy spać spokojnie.
0
Ależ rogalik Męczennika, widać inspiracje Yamalem, ale no musi jeszcze potrenować xD
4
Ale real potrzebuje tych klasyków z nami, żeby się coś w ich meczach działo.
0
Dobrze, niech się męczy realik i tak pewnie wdupią w końcówce
1
Powiedziałbym „do boju Osasuna”, gdyby nie byli skończonymi dupkami. Oby bezbramkowy remis i po 2 czerwone dla każdej ze stron. Miłego wieczoru wszystkim.
12
Abstrahując od propagandy rządowejtv to sam miałem wrażenie, że podczas meczu sędzia nam niechętnie dawał kartki. Tylko to nie jest wina naszego klubu zgodnie z narracją rządowejtv tylko beznadziejnej pracy sędziego. Czas przestać się przekrzykiwać między klubami tylko razem naciskać na tą bandę imbecyli co nawet swojego zawodu poprawnie nie umie wykonywać.