5

Anthony Taylor to la liga here we go

0

Remontady raczej nie będzie, ale Girona jeszcze nie zginęła

1

Zmiennik broni setkę Gazzaniga sobie posiedzi w tym sezonie.

1

@blakkudium I dla niego i dla nas.

4

@blakkudium Pieniek przy Gazzanidze to wirtuoz bramkarski xD

3

Gazzaniga gracz kolejki nie ma bata xDDDD

0

Girona z taką grą to się będzie bić o utrzymanie w tym sezonie.

0

Nokaut Girony, Rayo szybko wyprowadza dwa potężne gongi, co prawda przy pierwszym Girona sama nadstawiła policzek no ale ciężki ten początek dla Girony.

2

Kuriozalny gol dla Rayo, sezon rozpoczęty xD

0

@Criss18Barca a będą tam wszystkie mecze? Czy jak na C+ wybrane tylko?

2

Powinniśmy przestać zwracać uwagę kto poprowadzi spotkanie, przy tak niskim poziomie każdego z arbitrów nie ma to znaczenia, będą jaja czy tego chcemy czy nie, na szczęście Flick rozumie, że trzeba władować 4-5 goli, żeby wygrać bo inaczej sędzia dołoży od siebie i różnie może być.

2

@Ryse
1. Rayo Vallecano, -2,5
2. Villareal, +2,5
3. Barcelona, +2,5
4. Deportivo Alaves, +2,5
5. Valencia, -2,5
6. Celta Vigo, -2,5
7. Athletic Bilbao, +2,5
8. Atletico, -2,5
9. Betis, -2,5
10. Real Madryt, +2,5

1. FC Barcelona
2. Real Madryt
3. Atletico Madryt

Król strzelców: Mbappe

Spadek: Levante, Real Oviedo, Espanyol

0

Kurde przeczytałem „ Nie jestem zadowolony i nie ufam klubowi” i w sumie tak powinien powiedzieć, albo przynajmniej tak sobie pomyślał.

3

Normalny dyrektor sportowy: Bogate brytole zainteresowane naszym młodym graczem z potencjałem? Trzeba wyciągnąć z tego dealu jak najwięcej.
Deco: Za darmo to uczciwa cena.

2

Przecież wersja pro istnieje od dawna, przelewy od Pereza to nie jest żadna nowość kogo wy chcecie oszukać xD A chłopaki niech już się w dodatkowe analizy nie bawią bo podstawowe im nie wychodzą.

4

@adamek20151 A ja nie w końcu wszystko w jednym miejscu będzie.

8

Czas na finał lata, trzeba zacisnąć zęby i to przetrwać. Ilość aktualizacji i absurdów prawdopodobnie przekroczy najśmielsze oczekiwania, ale na nas nie ma bata i wytrzymamy każde trzęsienie ziemi, jeszcze tylko kilka dni, a potem spokój do stycznia i Flickitaka na ukojenie nerwów.

2

Dobra nie ma co narzekać na szwagrów, trzeba się cieszyć, że nie jesteśmy kibicami Totków xD

0

Dobra robota Vitinha

1

Noi dupa, Totki były bliskie jak my finału, ale się niepotrzebnie cofnęli na koniec

0

Cholerny koreaniec może wszystko zepsuć

0

Ale humor od razu lepszy xDDD

0

Gruby dopiął swego, czas ogłosić sukces, szwagry uratowane i do stycznia mają spokój.

1

Ktoś wie jakie kursy były na totki? Miałem coś takie przeczucie dzisiaj, że szejki po wakacjach będą ospałe i koguty mogą to wziąć xD

0

Totki z golem xDDDD ale tam wjechali na Chevaliera inaczej się to skończyć nie mogło

0

Ale kapeć bombelka chyba po złotej piłce już ajajaj

1

Szkoda Kudusa mega kot, a będzie się musiał męczyć z plackiem Richarlisonem w ataku.

1

@kubix05 55 lat obchodzi Alan ;) Aż się zdziwiłem bo mam wrażenie, że już ok 20 lat go nie ma w futbolu.

0

Mamy pięciu bramkarzy, dwóch podstawowych niezarejestrowanych, jeden na sprzedaż, ale nie sprzedany, jeden co nigdy nie pograł i jeden kapitan od siedmiu boleści na szpitalu. Komedia jak u Bareji normalnie.

2

Prędzej wyjdzie gta 6 niż będziemy w 1:1 coś czuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?