7

Jedyne z czym się można tutaj zgodzić, to że Lewemu za mało podają i zarabia zbyt dużo, reszta to gniot podsycony zawiścią i jadem. Lewy z pewnością zamknie mu w tym sezonie mordę kilkanaście razy, właduje z 30 bramek i odejdzie z klubu z godnością jako legenda.

3

#muremzacasado.

1

Chcieli kaskę? To niech sobie teraz kupią nowoczesny sprzęt do regeneracji xD Z nas się śmiano, że nie gramy na mistrzostwach to teraz my się pośmiejemy.

8

Jak najbardziej niech walczy i udowadnia, to jest potrzebne i stanowi dodatkową motywację dla Lewego.

16

Ale ten gol Gaviego dzisiaj … no nie powiem ucieszyłem się podwójnie. Raz, że mu to tak pięknie wyszło z finezją i polotem, a dwa że chłopak zaczynał powoli gasnąć po tej kontuzji i liczę, że ten sezon będzie niezły w jego wykonaniu. Przyda nam się Gavi w formie to napewno.

8

Jedną sprawą jest, że z Matsa jest taki kapitan jak z koziej dupy trąba, a drugą że Frenkie w przeciwieństwie do niego potrafi się jak kapitan wypowiedzieć o koledze z drużyny.

2

Bida z nędzą, ale gdzie tu kontrowersja? Po tytule myślałem, że na koszulkach pojawi się plączący męczennik, a to poprostu zwykły paździerz.

2

O wiele ciekawszy meczyk niż w Japonii, dalej jesteśmy potworem w ataku i mega niepewni w obronie, ale dopóki wynik się zgadza jestem za taki futbol chce się oglądać.

4

Każdy klub: Kupiony zawodnik = zarejestrowany zawodnik
Laporta: Jak się popieści to się zmieści.

0

Można by jedynie w sytuacji, gdy kasa jaką byśmy za niego dostali gwarantowała by nam kogoś kto jest w stanie go zastąpić. Raczej nie widzę Ferrana w roli etatowego golleadora. Szejki by musiały się ładnie postarać, żebyśmy sobie załatwili kogoś za jego miejsce, sam nie mam pomysłów kto by to miał być z aktualnie dostępnych na rynku dziewiątek. Raczej bym dograł jeszcze ten sezon z Robertem i ogarnął kogoś za rok.

1

Kobe patrzy z góry i cieszy oko. Dobrze się będzie oglądać chłopaków w tych wyjazdówkach.

2

Sprzedawać musimy bo nie zarejestrujemy nowych nabytków Fort jakimś kozakiem nie jest więc nie jest niezbędny. Pytanie czy takie drobne sprzedaże nam załatwią sprawę czy nie będzie trzeba jakiegoś pomocnika za grubszy hajs opchnąć.

18

No po x wtopach w końcu udało im się dojść do wniosku, że jak się chce coś ogłosić to trzeba to najpierw mieć w pełni dopięte. Brawo

0

@KrwawiaceoczyVEB tak rozegrali to po mistrzowsku, najpierw zebrali hajs na barca one, nie puścili transmisji to w nagrodę dali wszystkim za darmo na yt, mimo że część osób za to zapłaciła.

2

Mecz udanych debiutów, Rashford widać, że jak przejdzie okres przygotowawczy to też da fajne opcje w ataku.

0

No to mamy własnego dr.Dro ależ to moze być wielki talent wyłowiony przez Flicka

1

Ależ brama Rooneya to się nazywa przywitanie z klubem

0

Dobra czas na wymianę bo chłopaki w tej temperaturze zaraz zejdą z tego świata. Dawać Rashforda i młodych.

0

Ajajaj Cubarsi tragiczny błąd, Joan ratuje, ale po dobitce tracimy 1:1

3

Eryczek po rzucie różnym - klasyczek

0

Ale patelnię tam mają chłopaki masakra

0

@marcinK0000 na kanale Barcy

0

Ale dobrze, że podjąłem decyzję o wykupie meczu na YouTubie gdzie pięknie działa zamiast na barca one gdzie za te same pieniądze nawet nie można odpalić xD

0

Raphinha w tej opasce jak Ronaldinho

14

Ale się człowiek jara na meczyk ;) czas zakończyć sezon ogórkowy.

1

@pioz123 i wzajemnie, dobrze wrócić do oglądania ukochanej drużyny.

1

@pioz123 udało się, ale na kompie dopiero.

0

@pioz123 No właśnie nie mogę zjechać niżej, jest tylko ten Basic i zjeżdżam na sam dół i nic więcej już nie ma, dlatego mam wrażenie jakbym musiał dwa razy wykupić. Ja mówię o wersji na telefon, ty na kompie robisz, że to widzisz?

0

@pioz123 Jak patrzyłem to po kliknięciu na ich kanale wesprzyj wyskakuje Basic pack z 9,99 zł, a niby musi być preseason pack to co muszę najpierw zapłacić 9,99, żeby móc mieć dostęp do zakupu tego za 39,99? Nie widzę innych opcji kliknięcia w inne pakiety.

0

@AlvaroHanso Pełna kultura przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?