0

@Szreko
No wlasnie pisalem o tych poziomach trudnosci post nad Tobą. Byc moze nie zauwazyles, bo edytowalem posta. Super by bylo gdyby byla taka opcja w przyszlosci. Rozbudowa treningu to wydaje mi sie podstawa, malo sie dzieje tak naprawde w zakladce trening, zdecydowanie za mało, o czym zresztą tez juz pisalem. Zgadzam sie z Wami ze wszystkim co tu piszecie. Ciekawe jak to wszystko bedzie wygladac, w jakim kierunku to pojdzie...

0

@Striker
Albo na odwrot, z tego co sobie podpatrzylem atrybuty, to wielu ma tez niższy potencjal w wersji 20 wzgledem 19stki. Np Abel Ruiz, ktory w 19 jest kotem, czy chocby Oriol Busquets. No i brak takich pilkarzy jak np Ansu Fati dziala na korzysc wersji 20. Niemniej jednak mi to akurat nie przeszkada, bo zaczynam grac coraz slabszymi klubami, zeby sobie utrudnic rozgrywke. Wbrew pozorom gra jest łatwa, w szczególnosci kiedy gra sie topowymi klubami. Chetnie w przyszlosci bym zagral taka Barceloną, ale żeby wcale nie bylo tak łatwo wygrac LM czy chocby samą lige. Moze jakies poziomy trudnosci jakby wprowadzili, np. zaawansowany, normalny i łatwy. Pojecia nie mam jakby to mialo wyglądać, ale nie byloby to glupie. Szczegolnie dla ludzi, ktorzy mają ta gre obcykaną.

0

@emeu @Striker
Dlatego ja gram caly czas w FM19 :) Nie sądze, że 20 jest bardziej rozbudowana od 19 (myle sie??) w którą mi sie bardzo dobrze gra. Najlepiej jest wlasnie kupowac co drugą odsłonę. Tak robie tez z PES czy Fifą. Dlatego też mam duze oczekiwania co do FMa 21, choc wydaje mi sie ze przez pandemie bedzie kiszkowata.

0

@emeu
Wszystko w punkt. Ostatnia opcja arcyciekawa, ale raczej niemozliwa. Ja to bym jeszcze chcial napewno bardziej rozbudowaną baze treningową i wiecej opcji z treningiem indywidualnym pilkarza.

0

@Striker
Zgadza sie. Gra ma duzo błędów, irracjonalnych zachowań. Mam nadzieje, że w przyszlosci te bledy zostana wyeliminowane. Tez bym sobie tego życzył, dopracowania rozgrywki.

0

@Zoker
Mam juz tą strategie, chlopaki mi juz tutaj mocno polecali. Wczoraj pierwszy raz ją odpalilem, ale na poczatku mnie przytloczyla, co zrozumiale :) Nie pogralem dlugo, ale napewno jeszcze do niej wroce. Lubie takie gry.

1

@Bobo25
Championship manager 01/02 to byla gra, przez ktorą dziewucha ode mnie odeszła ;) Dniami o nocami sie grało - niezlizczona ilosc godzin. Nigdy w żadną inną gre tak dlugo nie gralem. Klasyka. Pamietam, że poczatkowe wersje FMa w porównaniu z CM to bylo niebo a ziemia na korzysc CMa. Na samym poczatku seria FM mnie zniechęcila, przez dlugi okres gralem tylko w Championshipa.

0

Czego byście oczekiwali od najnowszej wersji FMa 21 ? Ja osobiscie bym sobie życzył żeby byla jeszcze bardziej rozbudowana, więcej opcji w grze, trudniejsza, choć zdaje sobie z tego sprawe, że o to będzie ciężko, bo już wtedy w ogóle zniechęci ludzi, którzy dopiero zaczynają przygode z tym tytułem. A przecież nie o to chodzi, gra ma przyciągać, a nie zniechęcać. Sam kiedy pierwszy raz odpaliłem lata temu jeszcze wtedy Championshipa Managera, to mialem takie wtf?! :) Ciężko bylo mi sie połapać, a była przeciez duzo mniej rozbudowana od dzisiejszego FMa. Jak myślicie, w jakim kierunku pójdzie ta gra ? Tak sie zastanawiam, czy przez pandemie może se tak stać, że gra będzie poniżej oczekiwań, albo, że premiera będzie mocno przesunięta ? Ktos może czytał jakieś plotki na temat ?

@Szreko @matirix20 @Striker i reszta zainteresowanych. Zapraszam do dyskusji.

0

@Daviix7
Dzieki wszystkim za informacje. Miłego dnia! :)

0

@Janas11224
Mam Netflix Polska, ale przez to w jakim kraju mieszkam niektore produkcje sa okrojone. Z tych co chcialbym obejrzec nie mam wlasnie Wikingow i Chlopakow z baraków. Reszta chyba wszystko jest - porównuje z filmwebem.

0

@Lord_Vader
A wiec bezpieczna ta strona te 3filmy czy tak srednio?

1

0

@Lord_Vader
Patrz post wyzej. Np. Chlopakow z barakow tez nie mam na Netflixie.

0

@sewciu50
Mam Netflixa, niestety nie mam Wikingow.

0

3filmy.com to bezpieczna strona? Chcialbym niedlugo zacząć ogladac Wikingów. Nie posiadam platnego antywirusa na lapku, chroni mnie tylko podstawowy defender.

0

@Barcelismo
Cos wiecej na temat ?

0

@tadzik447
No dobrze, to, że byla na trybunie honorowej i poprawiala bratu dlugopis mnie nie obchodzi, pytam o jej charakter. W skrócie czy np. bedzie krążyc nad guzikiem kiedy bedzie miala dni kobiece ;)

0

Do osób siedzacych w temacie. Ta siostra Kim Dzong Una, to w miare normalna osoba, w sensie preferujaca pokój na swiecie, czy raczej preferująca bardziej agresywną polityke? Ktos cos o niej wiecej czytal ?

0

@krissu8
Ale jaja, az mi sie wierzyc nie chce :) W tym samy miejscu, koło mostu ?

0

@FCB24
Co ty gadasz, powaznie? Tak jak kiedys w aucie dostawczym, a obok rozlozony grill ?

1

Jest ktos z Krakowa? Ale bym zjadl taka kiełbe spod hali targowej na Starych Grzegorzkach. Pewnie cos takiego nie istnieje juz x lat, ale pamietam jak za mlodu sie tam jezdzilo w nocy na najlepsza kielbase z grilla :) A jeszcze wczesniej tam gdzie byl stary dworzec glowny PKS, zaraz obok miejsca gdzie stały Panie :)

1

@FeloRPS
Poległeś ? :) Na mnie juz chyba tez pora, bo wjechał poranny przeglad prasy ;)

2

Ja tylko dodam do tego co napisal kolega powyzej, że zobaczysz ile frajdy Ci to da, kiedy zaczniesz juz na tyle kumac, że zaczniesz sam przejmowac wszystkie obowiazki. A juz w ogole, kiedy zaczniesz grac jakims slabszym klubem :) Graj, ucz sie, gra jest genialna. Jakbys mial z czyms problem jezeli chodzi o rozgrywke to wal smialo na priva.

Pamietaj tez co bardzo wazne, zeby na poczatku gry dobrac odpowiedni sztab szkoleniowy. Od tego sie zaczyna. Asystent bez odpowiednio dobrych atrybutow nic Ci nie da, malo tego, jeszcze Ci zle doradzi.

Ps. zacznij moze od wersji Touch, jest to okrojona wersja gry. Ja nie gralem, ale chyba dla poczatkujacego to dobra opcja.

1

@kerouac
Narobiliscie mi teraz smaka :) Lubie wieczorami jak wszyscy spia zagrac w cos spokojnego w co trzeba pomyslec.

2

@Striker @kerouac @Rysiu
Dzieki chlopaki, w takim razie poczytam sobie na spokojnie o Civilization 5 i Europa Universalis IV.

0

@Striker @Rysiu
Na jakiej zasadzie moge wykupic te dodatki i co one mi dają? Czyli lepiej zaczać od piątki ?

Ps. to dobrze, że łatwe, ja dlugo w tego typu gry nie gralem :) Z kilkanascie lat bedzie.

3

@Bykunn
Zastanawialem sie jak szybko sie zjawisz w temacie nt. religii :)

1

@Striker
Gra wyglada na arcytrudną, faktycznie :) Ale pierwsze wrazenie z tego co zobaczylem na yt jest dobre. Zaciekawil mnie ten tytul, napewno jeszcze o nim poczytam. A powiedz mi taka rzecz, grales w najnowszą civilizacje?

0

@Striker
Rzeczywiscie, umiesz zareklamowac produkt :) Juz sobie googluje...

1

Panowie, jak tam wygladala/wyglada kontynuacja serii Civilization? Pamietam, że grałem z uporem maniaka w część druga albo trzecią, nie pamietam dokladnie... Najnowsza część warta swieczki? Ogolnie pytam bo zagralbym w jakas strategie. Ostatni raz gralem w tego typu gry ze sto lat temu, moimi ulubionymi grami były wspomniana Civilizacja, Age Of Empire (zdaje sie druga czesc), Commandosy i StarCraft. Wstyd sie przyznac ale nigdy nie gralem w Heroesów :) Co byscie polecili z tych nowszych ? Na PC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?