MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Sheepfan
Zepsules mi śniadanie.
0
@Barca1992
Poważnie? :)
0
@Barca1992
Na jakiej zasadzie robia segregacje ? Stoi Pan i mówi poka no dowód, masz 50 to nie wejdziesz?
0
@Barca1992
Jakie to godziny?
4
Dość tej polityki :) Wymień jedną, dwie, maksymalnie trzy Twoim zdaniem najpiekniejsze kobiety w świecie sportu, które indywidulanie zdobyly jakis sukces w swojej dziedzinie sportowej. Poprzyj swój wybór linkiem do zdjecia gdze owa istota wygląda wg. Ciebie najlepiej.
Miłego dnia wszystkim życze, i dużo, dużo i jeszcze więcej uśmiechu na twarzy! Grunt to sie cieszyc :)
1
@Colon
Oczywiscie Vanilla Ice i Xzibit.
Kazdy chyba zna :
Niesmiertelny kawalek :)
1
@MesQueUnClub_87
Koniecznie na lawecie przypietą pasami.
0
@Ermitano
Jasne, jasne :)
1
@Khajio
Ja uzywam dosc czesto - uwielbiam ser bialy ze szczypiorkiem (tym prawdziwym) , rzodkiewką, smietana, cebula. Do mizerii tez zawsze dodaje.
1
@Ermitano
Ciekawe jest to co napisales, że z papryka i pomidorem. Tak nie jadlem, sprobuje.
0
@xofcbxo
No to ja w takim razie jestem niedoinformowany, bo zawsze uwazalem, że szczypiorek to cos innego. W ogrodzie u taty zawsze byl szczypiorek (ten cieniutki zielony) i osobno wlasnie ta zielona cebulka o ktorej tu mowa.
0
Jak sie u was mowi na tą cebulke? Roznie to ludzie nazywaja.
https://www.google.com/search?q=spring+onion&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj7p8ncrP7oAhXvSRUIHS_fAhoQ_AUoAXoECBMQAw&biw=1536&bih=722
Moja luba mowi na to szczypiorek i zawsze mi sie z tego chce smiac, bo szczypiorek to zupelnie cos innego. Ja po tacie mowilem zawsze zielona cybuszka :)
0
@Avada Kedavra
Sa tacy co z miodem jedzą :/
2
Serek bialy, ze smietanką, rzodkiewką, cebulką, szczypiorkiem, sola i pieprzem, a nie jakies tam Tuski ;) Czy tylko ja tutaj jestem tak beznadziejny, że w ogole sie nie interesuje polityką, czy jest nas takich wiecej? Jakos tak lepiej mi sie zyje bez tej polityki, bezstresowo i przyjemnie. Podejrzewam, że jestem w znacznej mniejszosci tu na forum.
6
@TheNekro94
Ogladaliscie moze te bajki na Polonia 1 co byl Tsubasa i gigi (tak sie nazywal?) co zagladal dziewczyna pod spodnice i mial fetysz bialych majteczek? :) Ten to byl gagatek.
1
@IronSanHybrid
Też mozna, jasne.
0
@Avada Kedavra
Sol, pieprz, koperek, ocet, smietana, bądz natural jogurt i nic wiecej. No moze jeszcze ogorek ;)
Uwielbiam!
0
@MesQueUnClub_87 @Lenioq
Sprawdze, dzieki.
0
@ksobi
Może być. Kryminatorium wyglada ciekawie, cos jeszcze?
1
@Szreko
Żem mega burackie, fakt. Jeszcze jak mieszkalem w Polsce, to w Krakowie pamietam, że bardzo duzo osob uzywalo tego slowa :)
0
Mam dzis troche roboty przy rowerach, w zwiazku z czym pomyslalem, że poslucham jakiegos dokumentu na Netflixie. Polecicie mi cos? Najlepiej jakis kryminalny, ale tez niekoniecznie, moze byc inna kategoria. W kazdym razie ma byc dobry.
0
@mr_robot
No to powodzenia, u mnie na cale szczescie juz dawno czasy kucia do szkoly minęly.
0
@Szreko
Ta, w koncu sie skupilem na wlasnej rozgrywce, a nie na grze Milanem kolegi, dlatego przesiedzialem całą noc. Idzie super, 8 meczy, 1 w plecy, 2 remisy i reszta wygrane. Przy tym poziomie ligi, z taka kadrą jest duzo trudniej, ale mega wciagająco. Musisz sie skupiac na grze ogórkami i wyszukiwac utalentowanych ogórków :) W kazdym razie narazie wszystko jest w fazie rozbudowy - kadra, sztab, kontrakty, taktyki, treningi itd. itd.
ps. zawsze mi sie chcialo smiac ze slowa żem, przedziwne slowo :D
2
@NeroTFP
...My chłopcy z Reymonta, zna nas cała Polska, za Wisłe, za nasz TS, pojdziemy az po życia kres! ;)
0
@kamilos1214
Dyskryminujesz kolego tych co piją wódke. Wyzywać tak rodaków od smieci, to nie za ładnie :/
2
To żem sie zasiedział, pojecia nie mialem, że jest tak późno. Football Mng jest niemożliwy, pożeracz czasu. Miłego dnia wszystkim życze, dobranoc :)
0
@ksobi
Dobrze tato :D Pogoda ładna, człowiek zmeczony po calym dniu z dziecmi, to ma ochote na chwile odprężenia. 2-3 szklaneczki na kolorowe sny jeszcze nikogo nie zabiły :)
Ps. Ide luknąć co to za film polecasz, te świadectwo kosci.
2
@justfootball
Brzydka jest.
5
Ale dzieciaki potrafią wykonczyc, te moje wytryszki nie znaja umiaru :D Padam z nóg, co za dzien, na cale moje szczescie mam juz wolny wieczor i moge sie w spokoju napić zimnego piweczka :) Wszystkim tatuśkom ale i nie tylko życze udanego wieczorka! Zdrówko!
0
@Chwytliwy
Komu zmienia to zmienia. Ja sie nigdy nie interesowałem polityką, nic a nic, kompletnie, a uwierz mi, że na nic nie narzekam, żyje mi sie bardzo dobrze.