0

@MesQueUnClub_87
No to na zdrówko kolego :)

0

To co, po ostatnim i do spania? :)

0

@vangoor
Bez niby i bez chorował w czasie przeszłym.

1

@AnnaMarianna
Tu sie zgodze.

4

Serial Ozark. Koncze pierwszy sezon i moze nie jest to super hiper ambitna produkcja, ba, nawet koło takiej nie stała, aktorstwo tez nie jest na najwyzszym mozliwym poziomie, ale naprawde bardzo fajnie mi sie to oglada! A ponoc najlepszy sezon dopiero przede mną :) Juz teraz mogę smialo wszystkim polecić. Serial na odmułe gdzie nie trzeba za bardzo wytezac umysłu. Odcinki sie polyka jak swieze buleczki, kazdy jest wciagajacy i chce sie ogladac nastepny :)

0

@Encore
Chilavert piekne bramki z wolnych strzelał.

0

@Colon
Paffendorf, Public enemy, Paktofonika no i oczywiscie jeden z moich ulubieńców syn Alka Pono :) Lubie też Perfect.

Pamietacie ten kawałek ? :)



Kosmos! To wejscie i ta nuta (44 sekunda) Ciary na plecach gwarantowane.

5

Grillowanko w gronie najbliższych, pękająca skórka z mięsa, nieziemski zapach i zimne zmrożone piwerko. Kocham te chwile! :)

1

@Kluivert_P
Podziwiam chłopa. Ciesze sie, dumny jestem :)

3

@DaPi @FeloRPS
Plyta PCP północ centrum poludnie, to byl sztos. Znacie? Polecam.

2

@DaPi
Uwielbiam Ero.

0

@matirix20
Czemu w Oriola nie wierzysz? To potwor jest na swojej pozycji. Pograj ze 3 sezony to zobaczysz.

0

@matirix20
Pamiętaj,ze na pozycji Tonaliego dzikiem jest ORIOL Busquets, ktorego masz w rezerwach. Po 2-3 sezonach robi się z niego grajek z najwyzszej polki. Podobnie Nico i Todibo. Ja bym ich szkolił zamiast kupowac pilkarzy na tą pozycje (tak robilem grajac Barceloną).

0

@matirix20
Zaufaj mi, ze Tonali jest lepszy. Mnostwo radochy Ci da. Tylko musisz go dobrze rozwinac, wiadomo.

1

@Homeopata8989
Dzikiem to on FMie jest :) Maszyna.

0

@JimMorrisonFCB
Pany, a jak sie nazywala ta gra strategiczna w kosmosie ? Tez dniami i nocami w nia gralem... Pozne lata 90.

Edit : StarCraft.

0

Call of Duty 2, Medal of Honor, Age of Empires 2, Civiliztion 2 albo 3 juz nie pamietam, ktora byla takim hitem. Quake, Duke Nuken, Half Life 1 i 2, Far Cry 1, Unreal, Commandosy, PES 6, Colin Mcrea 2 itd itd, ale to byly gry :)

No i nie mozna zapominac o Deluxe Ski Jumping ;)

2

@Bykunn
W Age of Empires tez duzuuo gralem. Swietna gra.

1

Wasza ulubiona gra wszechczasów na PC ? U mnie to chyba jasne :) Bezkonkurencyjna. Chociaz nigdy tez nie zapomne tej fascynacji Championship Managerem 01/02. Klasyka.

1

@matirix20
Zebre? Ja bym tak nie mogl grac.

2

@matirix20
"Czecz wszystkim, mam na imie matrix20 i nie gram juz jeden dzien (wszyscy biją brawo)"

...a uj z tym dzis zagram ;)


ps. Tonali to jeden z najlepszych defensywnych pomocnikow w grze. U mnie byl przez kilka sezonow. Maszyna.


0

@matirix20
Kogo Ty chcesz oszukac, ze zegansz sie z tą grą na kilka miesiecy? :) Nie ze mna te numery :) Ja dwóch dni nie moge wytrzymac.

0

@kamilop
Emmanuel Olisadebe.

0

@mateuszdabski
To prawda. Wkurza mnie to umoralnianie swiata na siłe. Nie podoba mi sie ta wszechobecna moda, nie zmierza to w dobrym kierunku. Przepraszam jezeli kogos urazilem, ale nie należę do osób tolerancyjnych jezeli o to chodzi.

0

@TheMefju
Dobry, dobry.

0

Odcinek 6 pierwszego sezonu. Jak ja nie lubie jak w filmach na widzeniu w kryminale sie mowi takie rzeczy, przeciez te rozmowy sa nagrywane. Już nie pierwszy raz widze taka scene.

Druga sprawa, to kolejna produkcja Netflixa gdzie pojawia sie wątek homo. Sie uparli na to jak nie wiem co :/

0

Spoiler Ozark w odpowiedzi.

1

@MesQueUnClub_87 @Lord_Vader
Robi sie. Wasze zdrowie!

2

Ide po drinka i wracam ogladac Ozark. Polać komuś?

0

@Colon
A kto ptoków nie widzial ;)

Te wszystkie horrory co to zwierzata zabijają, to przewaznie jak ulał pasują do tego tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?