2

@Kamiloza91
Socha, zdecydowanie. Giza i Szulowski tez polecam.

3

Ktos z Was pamieta takie gry jak River raid, Commando, Sensible soccer, California games, Bruce Lee, Internationa karate, koło fortuny, Battleships, Bolulder Dash, Contra, Donkey Kong, Battle city, Chip n Dale, Bomberman? :)

2

@Coutinho007
Wormsy to byla kapitalna gra na odmóżdżenie :)

0

@puyol_presidend5
U mnie z sasiadem dochodzilo do tego, że byly zaklady - tworzylismy swiaty/obozy, armie i puszczalismy wojska na siebie. Komputer vs komputer :D

3

@puyol_presidend5
Call of Duty 2, Medal of Honor, Age of Empires 2, Civiliztion 2 albo 3 juz nie pamietam, ktora byla takim hitem, Quake, Duke Nuken, Half Life 1 i 2, Far Cry 1, Unreal, Commandosy, PES 6, Colin Mcrea 2, StarCraft itd itd, ale to byly gry :) Pograłbym.

0

@ranger3120
Jasne, np. robiąc dwojke przegladac internety na telefonie ;)

0

@IronSanHybrid
Ide o zaklad, ze wyreżyserowany :)

0

@domin682
Tu akurat roznie bywa, bo to ja akurat jestem ten pedantyczny ;) Ale wiem o czym mowisz, czesto gesto ni stad ni zowąd sie jej przypomnie cos tam sprzed x czasu o czym ja juz dawno zapomnialem. Pierdoły takie :)

9

Kobiety i ta ich podzielna uwaga. Podziwiam moją druga połowke za wiele rzeczy, jest niesamowita, ale jednego to jej zazdroszcze, ja tak nie potrafie. Cwana bestia potrafi pracowac na komputerze pisząc wazne rzeczy, klepac w klawiature jak najęta, a na sluchawkach sluchac serialu/ksiazki. Najlepsze jest, to, że skubana potrafi mi dokladnie strescic dany odcinek w ogole go nie ogladajac. Moje drogie Panie, szacuneczek, Wasze zdrowko! Co my bysmy bez Was zrobili :)

1

@Szicek10
Ozark.

6

Grac w FMa, czy ogladac serial, co wieczor ten sam dylemat. Chyba sie napije, problem sie sam rozwiąże.

3

@Walker
Ehh jak slysze hymn Realu vs nasz, to odrazu mam bol tylnej czesci ciala. Zazdroszcze, przyznaje.

1

@Colon
Wojtek Sokół, ale ten sprzed lat. Gdybym mial wybrac jeden kawalek, to byloby mi bardzo ciezko, bo mam dziesiatki kawalkow, ktore znam na pamiec z tym chlopakiem, ale gdyby mi przylozono pistolet do glowy i kazano wybrac ten jeden, to postawilbym na kawelek ktory przesluchalem za zycia setki jak nie tysiace razy. Kawalek nazywa sie Uwazaj jak tanczysz i jest powszechnie znany, ale Ci co go nie znaja (sa tacy?), to prosze, zalozcie sluchawki na uszy zamknijcie oczy i posluchajcie :



Klasyka pelną gębą.

0

@Criss18Barca
Siedzi centralnie na samym srodku. Jak mozna nie poznac tego usmiechu? :)

1

@Ratamahatta
Widze, że Dark za mocno wszedł ;)

0

@TheNekro94
U mnie dzis akurat pizza na obiad, taka domowej roboty, w brytfance robiona :)

1

@JimMorrisonFCB
Śmiało.

1

@IronSanHybrid
Podkoloryzowane :) Dalem sie nabrac.

0

@Szreko
Probowales go zeslac do rezerw za kare i pozniej przywrocic do skladu ? Bo mniemam, że rozmowy ostrzegawcze z nim przeprowadzales. Krytyke rowniez stosowales. Wiedzialem, że nie wytrzymasz tych dwoch godzin :D Powodzonka, baw sie dobrze!

ps. tez ostatnio moim pierwszym zamyslem bylo Deporivo la Coruna, ostatecznie jak wiesz padlo na niemieckie TSV.

0

@Szreko
Jak tam Twoj Eintracht Frankfurt?

8

@IronSanHybrid
Dobra foka :)

0

@WannaBeFurious
Złe morale, to tez zly wplyw na innych, ale i przedewszystkim z biegiem czasu gorszy zawodnik. Smialo sprzedawaj, bedzie kasa na innych.

0

@emeu @JimMorrisonFCB
Jak sami widzicie zainteresowanie nie jest duze. Football manager to tak naprawde gra niszowa, znaczy wielu w nią gra, ale tak naprawde niewielu sie tak dogłębnie w nią nie zagłębia.

0

@WannaBeFurious
Ogolnie cala Ameryke poludniowa polecam sledzic, nie tylko kuznie talentow Brazylie i Argentyne. Co do Twojej kariery, to juz nic na to nie poradzisz jak masz slabsza range ligi, taki Liverpool i tak Ci go wyciagnie. Jak nie oni to ktos inny, bo spowodujesz niezadowolenie zawodnika. Chyba, że uzyjesz edytora czasu rzeczywistego i podniesiesz range, ale nie polecam, to psuje realizm. Choc oczywiscie, mozna sie pobawic.

2

@JimMorrisonFCB @emeu
Zobacze ilu byloby chetnych i czy bedzie mi sie chcialo ;) Juz i tak pomagam grac kilku osobom, ktorzy dopiero zaczynaja przygode z ta grą. Mam mnostwo wlasnych notatek, jakbym to wszystko poskladal do kupy, to mogloby byc z tego cos fajnego.

9

Football Manager. Uwaga bedzie nuda (nie dla fanatyków FMa). Mam spokoj w domu, to se pomyslalem, ze sie z wami tym podziele :) Staram sie dogłebnie analizowac kazdy atrybut, ucze sie wciaz tej gry na zasadzie poszczegolnej wiedzy, teorii, bo praktyke juz mam opanowana na zdaje sie niezłym poziomie. Tak sądze patrząc po tym jak rozwijam pilkarzy i jakie trofea zdobywam i ile rozegralem juz sezonow. Jak wspomnialem bardzo lubie rozwijac mlodych pilkarzy i zajmowac sie treningiem, duzo czytam co piszą ludzie, ktorzy spedzili z tą grą setki sezonow. W kazdym razie dzis padlo na atrybut determinacja, zastanawialo mnie co tak naprawde ma na niego wplyw i na co wpływa (oczywiscie rozumiem znaczenie slowa). Znalazlem fajne wyjasnienie, oraz jego riposte :

https://myfootballmanager.pl/post/1755/determinacja-po-raz-trzeci-oraz-co-nieco-o-osobowosciach-i-mentoringu/1

https://myfootballmanager.pl/artykul/410/determinacja-ma-wplyw-na-rozwoj-dowod-czyli-eksperyment-klon

ps. sam sie zastanawiam czy zrobic cykl na temat football managera. Opisywac codziennie np. kazdy atrybut, cos w rodzaju poradnika. Na zasadzie wlasnego doswidczenia i zdobytej wiedzy. Ale nie sadze, że kogos by to interesowalo, oprocz moze kilku ludzi, ktorzy sa naprawde doglebnie wessani w tą gre :)


0

@seba1324
No i git, urodzinki sie udaly ?

4

@DaPi
Bo pić to trza umić :) Dobranoc wszystkim, kolorowych.

0

@Kamilos84
No to benc.

0

@DaPi @Lord_Vader
Wbrew pozorom nie pije duzo, jednego drineczka sącze przez dłuższy czas. Lubie miec szklaneczke kolo lozka i sluchac jak sie lód rozpuszcza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?