MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy
A jak dobrze jest patrzec na swiat z perspektywny nie interesowania sie w ogole polityką, to dopiero jest życie :) Polecam.
0
Fajny ten dokument o Jordanie na Netflixie?
1
@kubix05
Siedzialem na rekolekcjach :)
1
@Slazmi
Zobaczymy, nie pali mi sie z podejmowaniem decyzji. Rowniez serdecznie pozdrawiam.
0
@Colon
Technotronic, wychowalem sie na tej nucie :)
0
@Pitlord
Śliczny piesełek, ale wolałbym chyba cos wiekszego.
0
@Slazmi
Ja to tak nie za bardzo wlasnie, ale to "tatusiu prosimy" mnie za serducho sciska :)
0
@IronSanHybrid @NeroTFP @Prezes_sycylijczyk @fcbfan1993 @ksobi i inni.
Szczerze mowiac jak juz cos to myslalem moze o owczarku niemieckim dlugowlosym. Piekne psiska, zawsze mi sie podobaly.
1
@Slazmi
Żadnej urazy, taka prawda :)
2
@NeroTFP
Namawiaja mnie juz od przeszlo miesiaca :) Warunki mam dobre, do pracy chodze wymiennie z żoną. Choc to czesciej ja zostaje w domu z dziecmi, ostatnio nawet caly czas - przy domu jest kupa roboty, lubie grzebac w ogrodzie. W kazdym razie moge brac kiedy chce i ile chce wolnego, wiec tak naprawde czasu mam mnostwo. Tryb zycia aktywny. Jak wspomnialem mam juz labradora, on tez jest psem aktywnym, ktory potrzebuje duzo ruchu. Moze nie tak jak kiedys, bo juz jest stary, ale wciaz nie lubi lezec i nic nie robic. Zawsze wszedzie go pelno.
0
@Prezes_sycylijczyk
Poczytam najpierw w googlach o tym sznaucerku, dzieki.
0
@ksobi
Dlatego jestem poki co na nie, ale te wytryszki maja dar przekonywania i moge ulec.
1
Mlodziez w wieku 3, 5, 6 lat mnie namawia na szczeniaczka. Narazie jestem na nie, ale kto wie. Co byscie polecili ? Mam juz labradora, tyle tylko, że 12 letniego.
0
@Kengo
Dzieki, sprobuje dzis wieczorem. Polecisz mi jeszcze jakis dobry horror ktory powstal powiedzmy na przestrzeni ostatnich 2-3 lat ? Lata wczesniej bylem na bieżąco, jezeli chodzi o te polecane tytuły.
0
@Bykunn
Polecisz kogos anglojezycznego?
0
@SonBarcaGoku
Ja tam bardzo lubie Neo-nowke, czy Paranienormalnych z Igorem Kwiatkowskim. Uwielbaim goscia :)
1
@Bykunn
Moja tez nie lubi wszelakiej masci kabaretów, nie pozostaje nam nic innego jak tylko wspolczuc naszym Paniom :)
0
@TheNekro94
Ktos juz mi wlasnie polecał Chalupke, dobra, to pozniej jak znajde chwile czasu to sobie go odpale jako pierwszego :)
6
@Lord_Vader
Wspolczuje :)
0
@Qlewer
Krajewskiego tez widzialem, zapomnialem o nim. Ma specyficzne poczucie humoru, ale tez dobry :)
0
Lotek, Giza, Pacześ, Socha, Zola, Szumowski, Rucinski zaliczeni. U kazdego boki zrywalem, ale Zola i Socha to absolutna topka. Pierwsza trojka oczywiscie tez wyciskala łzy ze smiechu :) Kto jeszcze oprocz tych Panów, kogo polecacie?
0
@Avada Kedavra
Prawda.
0
@dv7wisnia
Bendlera jeszcze nie ogladalem, Brudzewskiego i Chalupki zreszta tez.
1
@MesQueUnClub_87
Kwestia gustu, ale Zola jest rewelacyjny, ma kapitalne wyczucie humoru. I ta jego powaga i gestykulacja przy tych żartach :D
1
Wez tu sie skup jak taka rozczochrana z Toba wywiad przeprowadza... Ja ogladajac ten wywiad mialem w nosie Lotka, tylko podziwialem tą Panią :)
...uwielbiam takie fryzury.
0
@Jaca27
A ja myslalem że o tej porze wszyscy śpią :)
1
Zola Szulowski i Socha. Ogladam ich te same wystepy po raz enty i za kadym razem mnie bawia tak samo :D Z takim jednym czy drugim sie napic wódki, to historia :)
4
@itmustbejoke
Tylko Pizza!
2
@Wossi61FCB
Zupelnie nie rozumiem Paczesia w tym wypadku, Socha super to zrobil i dokladnie wyjasnil na czym zart polegal.
#teamsocha.
0
@Lord_Vader
Tos zrobił cykla, trzeba Ci przyznac pelen rozmach :)