MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szreko
Swietny jest.
1
@ToWinaSedziego
Odezwe sie.
6
@kamilos1214
Nic nie poradzisz. Moja pierwsza prawdziwa milosc mi sie tez czasami sni, a minelo juz 17 lat :)
0
@Gappeq
Glenfiddich 12 mi nie smakuje, starszy mega, Glenlivet jak najbardziej na tak. Singleton nie znam.
1
@katalonia15
Moj temat, jako wytrawny degustator troche Ci moge tego polecić :) Szkocka, irlandzka, Single malt, Blended, czy obojetne? Odpisze Ci pozniej, bo teraz mi dzieciaki po glowie skaczą.
Najczesciej kupuje Redbreast 12. Pycha.
0
@abram3k
Przesadziles z tym najlepszy, jakbys napisal najfajniejszy, to byloby duzo bardziej trafne :)
0
@BarcaInfo
Nani chyba chcial zaistniec w historii ;) Kryminal, chyba bym go udusil. Nie dziwie sie CR7 tej złości.
0
@BaroPodertos
Bardzo dziękjuę, za to pięknie, nie za zazdroszcze ;)
0
@Varg
Dziekuje, tez uwielbiam ten widok. Pogoda jest przedziwna, w nocy musialem wlaczac ogrzewanie. Nie wiem jaka byla temp na zewnątrz ale zimno jak cholera. A jeszcze pare dni temu czlowiek sie opalal a dzieci sie w brodziku pluskały.
19
Dzień dobry wszystkim, juz prawie maj a u mnie przed domem pojawił sie śnieg w górach :)
https://naforum.zapodaj.net/111b1142cbe9.jpg.html
0
@jeyx77x
W rewanżu też ich rozjedziemy. :(
1
@AnnaMarianna
Haha, dziekuje, bardzo rodzinnym jestem typem faceta :) Uwelbiam moje dzieciaki, być moze dlatego, bo sam jestem jeszcze duzym dzieckiem ;)
0
@clyde
Cos w rodzaju 3bita? Kiedys takie cos młoda robila dla dzieci...
2
@MesQueUnClub_87
Wygląda obłędnie, zrobic cos takiego to sztuka, przepis wyglada na "lekko" skomplikowany ;) Ale spróbowac zawsze mozna, czemu nie :)
0
@Pytanie
Mowie o trasach około 100km. Ja nie moge. Raz,że u mnie w kraju nie moge sie za bardzo oddalac od domu, dwa mam ostatnio problemy ze zdrowiem.
1
@MesQueUnClub_87
Dobrze, poszukam.
1
@MarioVeB!
Podobno fryzjerzy przyjmują prywatnie. Ruch jak nigdy z tego co mi wiadomo. Mnie jazdy na rowerze i basenu brakuje najbardziej.
2
@MesQueUnClub_87
Pytam tutaj, to tak samo jakby ktos tu pytal o film do polecenia i ktos odpowiedzial poszukaj se w google. Wierze w swoje mozliwosci kulinarne, jak nie wyjdzie, to nie wyjdzie, bedzie przynajmniej zabawa ;) Żonka i tak doceni.
3
@cosinus90
Prościej, nawet nieopodal mieszka babeczka co piecze ciasta/torty, ale ja chce zrobić sam, tzn. z dzieciakami :)
0
Dzien dobry wszystkim. Moja małżonka niedlugo ma urodziny, chcialbym zrobic jakis tort. Nigdy w zyciu nie robilem żadnych ciast/tortów/deserów, ma to być niespodzianka. Polećta prosze jakiś dobry przepis. Prosze tez gdyby ktos oznaczyl la ramblowskie dziewuszynki w tym temacie, ja nie pamętam, a wiem, że kilka jest. Z góry dziekuje za pomoc i jak zwykle życze udanego dnia, oraz dużo i jeszcze więcej uśmiechu na twarzy! :)
0
@koksik2700
No to ciekawie :) Tu nie ma łosi, dzikow i bocianow tez nie widzialem, natomiast sarny i jelenie dosc czesto.
6
Ależ mam zapachy, wczoraj cala noc rozwozili nawóz po polach a dzisiaj palą trawe. Wiejskie klimaty :) Kiedys sobie nie wybrazalem życia poza miastem, bylem strasznym mieszczuchem, teraz z kolei sobie nie wyobrażam życia w miescie. Uwielbiam ten spokoj, tą przestrzeń, prywatnosc... Ciesze sie, dzieci uwielbiają :) Nawet z owieczkami sie zaprzyjaznilismy ;) Teraz jest okres gdzie jest mnóstwo małych owieczek. Przesłodkie zwierzątka.
1
@FeloRPS
Dzieki wszystkim za cenne rady :)
0
@Tasde
Ktos mi kiedys mowil, że sie zaleca co pol roku przeczyscic/przedmuchac...
@kerouac
Normalnie warunki domowe :)
1
Dzien dobry wszystkim. Wystarczy jak otworze lapka i przedmucham sprężonym powietrzem z wierzchu bebechy, czy musze powyjmowac co poniektore klamoty, dokladnie przedmuchac i delikatnie przeczyscic szmateczką? Lapek ma niecale pol roku.
Pozdrawiam i życze udanego dnia, jak zawsze dużo uśmiechu! :)
1
@Witekk10
Tylko natural. Uwielbiam. Z orzechami, prazonymi migdalami, owocami (osobiscie jem ze smazonymi jablkami i przeddzien ugotowanymi suszonymi sliwkami). Jem tak od wielu, wielu lat. To i owsianka to moje ulubione sniadania.
1
Serial The Crown szanowna La Rambla poleca ?
1
@Hiacynk
Klinsmann, Bayern.
1
@quarto
Ja sie nie dziwie, że te tematy wywoluja takie a nie inne rozmowy, tak bylo zawsze, ale dziwie sie osobą ktorzy w to brną i sie kłóca przez kabel udowadniajac sobie mojszą racje :) Mozna sie posmiac, choc te tematy mnie w ogole nie interesuja. Czasem poczytam dla śmiechu :)
0
@Bobo25
Sprobuj ogladac mecz w 2D, te biegajace kuleczki. Mozna bardzo dobrze zrozumiec taktyke, zdecydowanie lepiej niz w wersji tekstowej.