1

Ogladne juz gdzies w sieci Dzentelmenów w dobrej jakosci i z pl lektorem ?

0

Polećta prosze jakis horror albo thriller na netflixie. Cos w miare nowego.

4

@Grubson06
Potwór w FMie, jeden z lepszych młodych wysunietych pomocnikow w tej grze. Prawdziwa maszyna. W realnym swiecie zaloze sie, że też sie doskonale rozwinie. Podobnie Upamecano i Tonali. Takich pilkarzy Barcelona powinna łowić.

1

@Pawlak1992
Pała to okreslenie na okrągłą koncowke, wiec to i to sie zgadza :)

3

@Barca1992
Jak to mowia, roznych ma Bozia lokatorów ;)

0

@Colon
Ooo.. jest i kolejna postac z BB, Pan chemik :)

0

@Triv44
Serio wszedles w ten temat? Przeciez nie ogladales do tego momentu :(

2

@Kompletny
Wlasnie go pisalem :)

1

@Colon @mateuszdabski
Cos tak przeczuwalem ze sie tak skonczy historia z Chuckiem. Szkoda goscia, pomimo, że byl strasznym bucem. Mialem nadzieje, że sie chlopaki jeszcze pogodzą :) Tak czy inaczej przerąbana choroba. Co psychika ludzka moze platac figle, to glowa mala. Ide dalej ogladac...

0

Better Call Saul - Spoiler w odpowiedzi. Nie wchodz jak nie ogladales!!!

1

@Isso89
Jedyny dobry manager, to ten z mojego avatara :)

0

@Isso89
Niestety nie znam tej gry.

0

@Isso89
O co chodzi ?

1

@Colon @mateuszdabski @Triv44
Trzeci sezon zbliza sie ku koncowi i co moge powiedziec, to to, że napewno jest lepszy od jedynki i dwójki, ale dalej nie wbija w fotel, choc oglada sie naprawde przyjemnie. Niemniej jednak poziom BB to napewno nie jest. Moja ocena jak narazie to 7 na 10.

0

Irobot Roomba 675, warto? Spelnia to swoje zadanie? W ogole jakiekolwiek takie urzadzenia, czy to pic na wode? Nigdy nie mialem z czyms takim doczynienia. Moge dostac jako gift, bądz wymienic na karte podarunkową równą wartosci tego urzadzenia. Przedmiot ma isc z USA.

0

@barteq
Węgierskiego. Hegeszegedrege, no masakra jakas :)

0

Jakies polecany tluamacz? Tylko naprawde mozliwie najlepszy. Potrzebuje dokladnie zrozumiec projekt napisany w innym jezyku. Nie są tam łatwe zwroty. Tlumacz na chrome (google translate), to jakis zart, tego nie chce.

1

@4drian0
Przy moich dzieciakach nie moge sobie pozwalac na większą ilość, bo na zajutrz, zaraz skoro świt, musze byc zawsze zwarty i gotowy na roznego rodzaju zabawy :) Na kacu by to nie przeszło. Chyba bym umarł :D

4

@4drian0
Zwał jak zwał, kazdy to moze interpretowac na swoj wlasny sposob, kogo to obchodzi :) Jedna, dwie, trzy szklaneczki jeszcze nikogo nie zabiły, bo nie mówimy tu przeciez o chlaniu. Ja tam lubie jak mam juz ciszę i spokoj, po wyczerpującym dniu sie kulturalnie napić do gier czy filmow.

1

@mr Barca
Nie sam, z nami :)
@Prezes_sycylijczyk
Twoje również!

1

@mateuszdabski
Nie zdradzaj, nie potwierdzaj, nie neguj, ale strzelam, że bedzie to Pan Gustavo :) Nie bede czytal tam komentarzy, w linka zreszta tez sie boje wchodzic, żeby przez przypadek nie przeczytac/zobaczyc jakiegos spoilera.

ps. ide jednak dokonczyc ten ostatni odcinek, bylem sie przejsc z psem i juz mi sie poprawilo :)

0

@Triv44
Jasne, nie ma problemu.

2

@Colon @MesQueUnClub_87 @mateuszdabski @orzel20 @Pepiko i reszta dobrych chlopakow...

Zostal mi ostatni odcinek drugiego sezonu BCS. Dzis nie dam rady, bo mnie oczy juz bolą od ogladania. Co do serialu, to wszystko co pisaliscie bylo prawdą. Ja jedynie tylko dodam, że to nie są dwa najlepsze serialowe sezony jakie widzialem. Ba, nawet kolo takich nie staly ;) Momentami mocno przynudza, ale oglada mi sie calkiem przyjemnie. Pewnie ze wzgledu na sentyment do BB ktorego daże wielką sympatia, bo obok Peaky Blinders, to dwa najlepsze seriale ever. W mojej ocenie oczywiscie. W kazdym razie naprawde podoba mi sie w BCS te ujecia kamery i szczegoly, ktorymi jestesmy karmieni - tak wlasnie powinno to wygladac w tego typu produkcjach. Jutro pewnie zaczne sezon trzeci i mocno licze na to, że sie na dobre rozkreci, bo ponoć najlepsze dopiero przede mną :)

Dobranoc wszystkim.

0

@Colon
Idealnie :)

1

@Colon

Przysiad deserowy mi ustawil dzien :D if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Colon
Bede na bieżąco. Juz sie wkrecilem, mimo, że strasznie flegmatycznie sie rozkreca :)

0

@Colon
Dialogi, glebia szczególow i wspomniania z BB :) Ide dalej ogladac...

2

@Colon @MesQueUnClub_87 @mateuszdabski
Skonczylem pierwszy sezon BCS. Moja ocena 6,5 na 10 jak narazie. Na wielki plus operator kamery, ujecia są naprawde na bardzo wysokim poziomie.

2

@LuisSalvano
Tylko nie chowaj miedzy odkurzacze ;)

0

@Barclonismo
Widac, ze mam doczynienia z zawodowcami ;) Zapamietam sobie co tu piszecie, jutro sam pojade po sklepach i cos sobie kupie. Narobiliscie mi smaka. Dzis do golonki mam tylko Peroni i zdaje sie jeszcze jakiegos Lecha w garażu. Teraz czlowiek bedzie juz madrzejszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?