MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messinio83
Jakos sie tak dziwnie złożyło, że gram w Football Managera :)
0
@mateuszdabski
Mialem tak samo. Juz mi dziala.
1
@Chakalaka
Ja nie moge odtworzyc seriali. Netflix dziala, HBO nie.
1
@Kapitan hawk
Popraw sobie byka.
1
Dziala Wam teraz HBO GO ?
1
@Colon
Wyobrazam sobie :) Mimo wszystko. Ja ogladajac serial lubie zapamietywac wszystkie szczegóły, imiona, wątki, dialogi itd. Ogladajac dwa seriale, nawet w roznym odstepie czasowym, bym duzo z tych rzeczy pewnie pominął. Wole sie skupic na jednym.
0
@Colon
Kumam, ja to nie za bardzo mam podzielną uwagę, a szkoda, bo jestem czlowiekiem o wielu pasjach.
0
@Colon
Ogladasz dwa seriale na raz ? Podziwiam. Ja bym tak nie mogl. Ty to jak moja żona - pracuje na komputerze, w sensie pisze wazne wypracowania i slucha ksiazki na sluchawkach.
0
@Colon
Co teraz ogladasz?
0
@Colon
Polly ? Genialna byla :)
0
@Colon
To fakt. Zresztą tam to same mega dobre role były, moim zdaniem oczywiście.
0
@Colon
A widzisz, mnie np. on wkurzal :) Tak czy inaczej dla mnie PB to dzielo sztuki wśród seriali. Podobnie BB. Cos czuje, że juz nic nie wskoczy na taki poziom. Choc takim produkcją jak Soprano, Gomorra, Dark czy Stranger Things niewiele brakło, ale jednak brakło :)
0
@Colon
Nie no jasne, jak zaczne sie juz meczyc go ogladajac, to odpuszcze. Narazie jeszcze sie tak na dobra sprawe nie rozkrecil, bo to dopiero 10 odcinek. Ufam, że sie dlugo rozkreca :) Ciakaw jestem jak to sie potoczy dalej, dlatego poki co bede kontynuował.
0
@Colon
To juz podchodzi pod wymuszenie :D
Ogladam, ogladam, nie poddam sie tak łatwo :)
0
Kurcze nie moge sie wkrecic w The Wire, cały czas męcze pierwszy sezon. Są seriale, ktore polykam po 6-7 odcinkow jednym tchem, a tutaj po dwoch mam dosc i zaczynam robic cos innego. Nie przerywam ogladac, ale licze, że dalej bedzie juz tylko lepiej.
@Colon @mateuszdabski
0
@mr_robot
Mi nie zacina, tylko obraz (jego jakosc) sie pogarsza co kilka minut i po chwili wraca do dobrej jakosci.
5
@SHIBA
W takim pokoju zrobic litra na dwóch to niezapomniana przygoda :)
0
@Colon
Duzo osob mialo dosc ostatnich wydarzen na LR i co zrozumiale pewnie sobie odpuscilo.
1
@AnnaMarianna
To proste, bilet na mecz od ukochanej. Nie raz i nie dwa razy sie zdarzylo :) Za kazdym razem zostawalismy kilka dni w Barcelonie, uwielbiamy to miasto.
0
@MesQueUnClub_87
Mam smart tv, ale oglądam juz w łóżku na lapku. Wygodniej by mi bylo odpalac z aplikacji, niz wchodzic w przeglądarkę. No nic, dzieki za pomoc.
0
@MesQueUnClub_87
Moge sciagnac aplikacje HBO na windowsa taka jak ma Netflix ?
0
@Colon
Szósty.
@MesQueUnClub_87
Zresetowalem, zobaczymy.
0
@MesQueUnClub_87
Ze strony HBO na kompie.
0
Tez mieliscie problem z kopią The Wire ogaldajac na HBO ? Co kilka minut znaczco spada jakosc obrazu, żeby zachwile wrocic do normalnej, w miare dobrej kopii.
1
@justfootball
Od 12 lat z jedną wybranką :) Szczesliwy mężulek i tatusiek :)
1
@AmigoBlancos
Ze szczescia jak mi sie dzieci rodzily. Z żalu to za małolata, zabij mnie, ale nie pamietam dokladnie kiedy i przez co.
0
@Witekk10
Ugniatam cukier tluczkiem do ziemniakow, ewentualnie mozdzierzem kuchennym.
0
@Zoker
W piniądz wierze :)
1
@MesQueUnClub_87
Ze starszych produkcji dodalbym Bonnie i Clyde napewno, no i Klan Sycylijczykow. Na upartego mozna tez wcisnac Gangi Nowego Jorku czy rewelacyjny moim zdaniem tytuł Droga do zatracenia.
1
@MesQueUnClub_87
Nietylkalni The Untouchables. Tego mi brakowalo.