MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mateuszdabski
Nie, byly tam prawdziwe nazwiska, choc byc moze jakies byly wirtualne, juz nie pamietam dokladnie.
Setki godzin na tym spedzilem.
2
@Mario96w
Tez nie lubie, ale jak mnie żona prosi zebym jakiegos wywalil, to musze sie zamieniac w jej superbohatera. Ogolnie ble fuu jak to mawiaja moje dzieciaki ;)
4
Pamieta ktos jeszcze Sensible Soccer, Sensible World of Soccer ? Ile ja czasu poswiecilem na ta gre to historia! To byl tak naprawde moj pierwszy Football Manager, dopiero pozniej sie zakochalem w Championshipie :)
1
@barcelonaLM
Ile????
1
@FeloRPS
Widze, ze starocie ogladane ;)
1
@FeloRPS
Widzialem, dobry.
0
@CZaras
Dzieki za rzeczową odpowiedz, szanuje.
1
@mateuszdabski
Wlasnie sobie sciagnalem, ale juz pewnie jutro dopiero odpale.
1
@AV0CAD0
Łoo matko, dziesiatki, jak nie setki. Z moich ulubionych, ktore mialem na rece/nadgarstku, to A. Lange&Sohne, Audemars Piguet (mam osobiscie dwie sztuki), H.Moser&Cie (tez posiadam), Breuget, Patek Philippe, Vacheron constantin, Glashutte Original, Panerai, JLC, itd itd. Choc w tych akurat przypadkach trudno mowic o malych manufakturach, bo sa to wsrod fanatykow zegarkow bardzo znane firmy.
0
@RichardAlpert
Jako fan filmów i serialów musze sie przyznac, że nigdy nie oglądałem :)
7
Kruca fix, mialem grac w civilizacje, a caly wieczor gadam na la rambli z ludzmi o glupotach. Cieszy fakt, że juz nie ma tych awantur, co byly jeszcze niedawno co wieczór tutaj. Jakos tak przyjemniej jest. Oby tak dalej.
1
@l0Messini
Nie żartuj. Myslalem, że cos takiego jest niemozliwe :)
1
@Kapitan hawk
Wlasnie mialem pisac na glownej, że tyle lat mineło, a ten kawelak dalej buja moją głową :) Tez go odrazu odpaliłem :)
2
@FeloRPS @Jaca27
Żyjecie jeszcze ? :)
2
@Hethecio
I za to wypijmy :)
3
@SonBarcaGoku @Hethecio
Nalezy znac umiar i swoj organizm. Ja nie pamietam, kiedy ostatni raz popilem na tyle, żeby mieć kaca. Nie wyobrazam sobie tego, bo jestem z natury odpowiedzialnym czlowiekiem - mam dzieci, obowiazki na ktorych musze sie skupić, na kacu bym tego nie ogarnął. Niemniej jednak lubie sie napic wieczorkami, odprezyc sie przy grach czy filmie/serialu. Czy jestem alkoholikiem ? Byc może. Ale kulturalnym ;)
1
@NGTRX
Bardzo mądre słowa kolego. Cos tam wiem, bo slucham mimo woli moich fanatycznych rodzicow, pomimo tego, że zawsze prosze, ża jak wpadaja do mnie w odwiedziny, to żeby nie bylo ani slowa o polityce. Ja glosowac nie pojde, bo nie czuje sie na silach. Szczerze mowiac, to nawet nie wiem czy mogę, ale co najwazniejsze, to nie znam sie na tym, a jak sie na czyms nie znam, to nie biore w tym udziału.
1
@NGTRX
A czy jestescie za tym, żeby tacy ludzie jak ja, ktorzy nie maja o poilityce zielonego pojecia, szli glosowac tak naprawde na chybil trafił, czy wolelibyscie, żeby tacy pozostali w domach ?
1
@NGTRX
Jest to jakis argument i zapewnie moze tak byc jak piszesz.
0
@Chakalaka
Ok, rozumiem.
0
@NGTRX
No co Ty, serio? :D Jasne, to zrouzumiałe, że mijam takich całą mase, skoro takich ludzi jest tak wiele o czym swiadcza sondaże. Pytam czemu nikt nigdy sie nie przyznal otwarcie, że głosuje PISowi. W moim towarzystwie oczywiscie. To wstyd ? Mają sie czego wstydzic?
0
@Chakalaka
Naprawdę? Aż take zle? Ja np. szczerze nienawidze Cracovii, ale umiem znalezc jakies tam pozytywy wsrod tych ludzi ;)
0
@Chakalaka
A pozwolcie, że doleje oliwy do ognia i odwroce pytanie - czy ktos tutaj glosujący na PO (nawet nie wiem czy taka partia w ogole jeszcze jest), szanuje i popiera za cos PIS ? Czy tylko i wyłącznie szydera, niecheć, niezrozumienie i nienawisc ? Pytam z czystej ciekawosci. To samo pytanie do PISowców, jeżeli tacy tu są. Tylko błagam, nie kłoćcie sie, bo nie o to mi chodzi :)
0
@patry295
Juz nie przesadzajmy :)
0
@Homeopata8989
Mam prawie 40 lat wiec tez nie obracam sie w towarzystwie malolatów. Wszystkie dziadki i babcie juz niestety nie zyją, ale tez byli za PO.
0
@kerouac
Temat polityki omijam szerokim łukiem, ale jak juz ktos cos rozmawiał, to kazdy twardo byl za PO. Nie spotkalem NIGDY! nikogo, kto by otwarcie przyznal, że glosuje na PIS.
1
@Klaudix
Dla mnie malo, bo nie czuje sie na bani po dwoch, trzech drinkach. Nie mowie tez, że pije codziennie :)
0
Panowie, że sie tak niesmialo wtrące w ten Wasz swiat polityki. Ja sie na tym kompletnie(!) nie znam, w ogóle mnie ten dział nie interesuje, ale zawsze mnie ciekawila jedna rzecz, bo znajomych "polityków" mam wielu. Czemu tak jest, że przez cale zycie kogo bym nie spotkal na swojej drodze, to kazdy, chyba bez wyjątku, naprawde, był za PO i nienawidzil PISu. To samo zaobserowalem na wszelakiego rodzaju forach internetowych. Niemniej jednak tych ludzi za tym PISem jest przeca cala masa, skoro wygrywają (wygrywali?) wybory. Pytanie brzmi, gdzie i kto to jest ?
0
@IronSanHybrid
Nie mozna wyswietlic filmiku.
Edit juz mam :)
1
@SonBarcaGoku
Bo pic to trza umić ;) Ja np. nie pije duzo, ale czesto, to fakt. Zazwyczaj sa to dwa, trzy, w porywach do czterech drinkow jak juz dzieci pojda spac. Natomiast pije duzo kawy i bez tego jest mi trudno funkcjonować. Staram sie ograniczyc, bo juz czterdziestka na karku, ale łatwo nie jest.