MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87
Jasne, rozumiem. Świetna lista, czegos mi tu jednak brakuje, musze pogrzebac w pamieci.
0
@MesQueUnClub_87
Dlaczego? A wymieniony przez Ciebie Pulp Fiction ?
1
@MesQueUnClub_87
Podobnie jak Ty lubie filmy gangsterskie, wszystkie co wymieniles ogladalem po kilka razy. Ciezko byloby mi tak na szybko ułożyć topke w kolejnosci od najlepszego do najgorszego (choc najgorsze w przypadku tych filmow to zapewne złe słowo). Napewno dorzuciłbym jeszcze Heat z 95 roku. I byłaba to bardzo wysoka pozycja.
0
@NeroTFP
Zwyczajnie. Byc moze to Twoja kobieta/żona/matka/przyjaciółka itd z poprzedniego życia. Reinkarnacja i te sprawy :) Ciężki temat.
0
@NeroTFP
Moze to ktos dla Ciebie ważny z poprzedniego życia. Sny to cos co jest niewatpliwie bardzo ciekawym zjawiskiem. Mi np regularnie sie sni po 17 latach moja pierwsza milosc, ktora tak naprawde nie dorasta do piet mojej żonie.
8
@PopekMonster
To co wczoraj, standard, awantura o grabki w piaskownicy :) Nic ciekawego.
0
@Colon
Sympatii jako takiej jeszcze nie mam do nikogo, no moze troche do Russella i Jimmy,ego, ale to dopiero poczatek, wiec jeszcze wszystko mi sie moze zmienic.
0
@Colon
Zaczynam piąty. Łapie, łapie.
1
@Colon @mateuszdabski
Nie ma takiej mozliwosci, żebym odpuscił. Serial tak dobrze oceniany przez krytyków musi byc dobry. Jestem pewien, że sie rozkręci :)
1
Pierwsze odcinki The Wire, a ja juz łapie pierwszy kryzys. Wiem, to dopiero poczatek i dlugo sie rozkręca. Zrobilem sobie przerwe żeby poczytac co tam slychac na LR, ale widze, ze nie warto narazie tu wchodzic :) Wracam oglądać. Dobrej nocki wszystkim życze. Bawta się.
2
@13th
...Remix browar wóda dżin ;)
0
@Triv44
Tak, co trzeci uzytkownik strony fcbarca.com choduje węże zbożowe. Napewno szybko uzyskasz odpowiedz na nurtujące Cię pytania :)
18
@Mesi12
Absolutnie nie.
0
@Jonyx
Mieszkalem do 23 roku życia, z tym, że to bylo 15 lat temu :)
1
@Munio
Kupilem jej zegarek, czesto przychodzily do mnie paczki z zegarkami, w pudelku zamiast zegarka byl pierscionek.
0
@mr_robot
No nie da sie ukryc ;)
1
@Chakalaka
Wlasnie chcialem zapytac o ten serial.
0
@mateuszdabski
Ktore produkcje z powyzszych najfajniejsze? Trzy powiedzmy. Twin Peaks widzialem.
1
Najlepsze produkcje HBO oprócz Gry o Tron, Detektywa, Soprano, Fargo, Dextera, The Wire, Kompanii Braci, Czarnobyla, Gomorry to... ? W koncu sobie doładowalem konto na HBO.
Szesc stop pod ziemia slyszalem, że bardzo fajny serial, prawda ?
@Colon @mateuszdabski i inni...
0
@escarabajo
Najwspanialszą kariere moim zdaniem ma Leo Messi, brakuje tylko kropki nad i w postaci mistrza świata. Chyba nim, jezeli chodzi tylko i wylacznie o kariere, choc tak jak wspomialem napewno bym sie z nim zyciami nie zamienil.
0
@escarabajo
Nie zamienilbym sie zyciem z nikim innym, nie narzekam na wlasne :) Serio. Zycie jakiegos znanego sportowca, osoby medialnej wiąże sie z duzym ryzykiem i ciąglym życiu w stresie (balbym sie o wlasne dzieci). Minimum swobody, cokolwiek taka osoba nie robi, to wiecznie gdzies jest komentowana, obserowoana, fotografowana, krecona z ukrycia, itd itd. Zero prywatnosci. Ja to uwielbiam swoje zycie, jest super tak jak jest, naprawde nie narzekam.
0
@escarabajo
Nikim innym, tylko sobą. Gdybym byl kims innym, nie mialbym takie wspaniałej żony i jeszcze wspanialszych dzieci :)
2
@escarabajo
Mniejsza z tym, poprostu smiesznie wyszlo :) Ja to stad uciekam, bo jeszcze mi sie rykoszetem oberwie :) Bawta sie.
9
@LuisSalvano @escarabajo
Chlopaki, ja to sie nie wtrącam w te wojenki internetowe, ale Wasza powyższa konwersacja mnie powaliła :) A tekst to gosciu nie idzie w dobra strone mnie juz na calego rozbawił :D
1
@mateuszdabski
Najlepszy serialowy "kawałek" z wejsciowki to ten :
Uwielbiam go, byc moze dlatego, że kojarzy mi sie z PB, ale sam w sobie kawelek tez ma w sobie cos mega fajnego :)
0
Ktos mi przypomnie z łaski swojej tytuł utworu co teledysk jest nakrecony na zdaje sie cmentarzu przez latynoskich wytatulowanych locos podkladajacych swoją gadke pod innych bardziej znanych wykonawcow ? Swego czasu latal tu po la rambli. Nie moge go odszukac we wlasnych komentarzach, a wiem, że go komentowalem, bo bardzo mi sie podobał.
0
@Colon
Cohan sliczna, moje gusta.
0
@Lord_Vader @mateuszdabski
Panowie, przeca jest prawie 1 w nocy, wiec o wiekszy spokój ciezko :)
0
@justfootball
Tak, zdecydowanie ma w sobie to cos.
0
@justfootball
Kojarze, kojarze :)