MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid
Nie mozna wyswietlic filmiku.
Edit juz mam :)
1
@SonBarcaGoku
Bo pic to trza umić ;) Ja np. nie pije duzo, ale czesto, to fakt. Zazwyczaj sa to dwa, trzy, w porywach do czterech drinkow jak juz dzieci pojda spac. Natomiast pije duzo kawy i bez tego jest mi trudno funkcjonować. Staram sie ograniczyc, bo juz czterdziestka na karku, ale łatwo nie jest.
1
@matirix20
Wieczorów mi nikt nie zabiera, te chwile sa tylko moje :)
1
@emeu
Ja pytalem, potrzebowalem przetlumaczyc prace po wegiersku. Zdaje sie pozniej tez pytał @Colon. Linka niestety nie pamietam.
1
@FeloRPS
Ja dopiero pierwsza szklaneczka polana :)
1
@FeloRPS
Jak nie jak tak :)
1
Civilizacja 6 bedzie dzis grana :) @Striker dzieki ! Ostatni raz w ta gre gralem jeszcze w latach 90, byla to zdaje sie, juz nie za bardzo pamietam, ale chyba dwójka. Pamietam, że w tamtych czasach byla to moim zdaniem najlepsza gra strategiczna (pozniej jeszcze Age of Empires, Commandos i StarCraft - w te gry gralem najdluzej). Jestem ogromnie ciekaw jak sie ta gre zmienila na przestrzeni tych lat.
5
@kkbarca
Tutaj to wiekszosc sie zajmuje na stałe polityką i z tego pewnie tez żyją ;) Takie mam przynajmniej wrażenie.
3
@tristan87
Z tego dziadka sie smialem az do łez. Dobra komedia :)
https://www.filmweb.pl/film/Co+ty+wiesz+o+swoim+dziadku-2016-723658
0
@Evrile
Niszowe zegarki. Moja najwieksza i najdluzsza pasja.
0
@SonBarcaGoku
Ty juz dziabniety? :D
1
@katalonczyk987
Mialem kiedys podobny przypadek. Ja kupilem dobra butelke za te pieniądze i odeslalem na ten adres z wiadomoscią żeby ten ktos wypil moje zdrowie.
0
@Rudi35
O homo tez nie lubie rozmawiac, nie moje tematy, natomiast kobiecinki jak najbardziej mile widziane :)
0
@13th
No i za to wypijmy :)
0
@13th
jak nie bedzie o polityce, to przylece :)
0
@13th
No i dobrze, zdrówko kolego!
0
@Colon
Ale rozkręca sie, wiec jest nadzieja :)
0
@Colon
Jak krew z nosa ;) Nie moge sie wciagnąć.
0
@Colon
Jedenastym
1
@JimMorrisonFCB
No to z kolei ja nie zazdroszcze ;) W kazdym razie zycze wytrwalości, no i zdrówka oczywiście.
1
@JimMorrisonFCB
Mlodej, bajek, czy spokoju? :)
2
@JimMorrisonFCB
Ja juz mam spokoj, młoda im bajki czyta :)
5
To co, po jednym na dobry wieczór ? :)
1
@IronSanHybrid
Dobre to :)) Podklad miazdzy, idealnie dobrany :D
0
@IronSanHybrid
Z jakiego meczu to z poczatku filmiku co znokautowal swojego? :)
0
@Piotr89Sand
Żona wieczorami kladzie dzieci a pozniej pracuje na komputerze. Ja wieczory mam wolne dla siebie :)
0
@Kvothe07
Część gier jest na PC a część na PS4. W kazdym razie na dyskach mam mnóstwo miejsca. Zmieszcze jeszcze drugie tyle a nawet i sporo wiecej. Zreszta to i tak nie wszystkie gry, bo mam jeszcze wszystkie mozliwe samochodowki ;)
0
@mateuszdabski
A ty co polecisz z tej listy ? Wiem, że tez czasami lubisz pograc...
0
@matirix20
Gram bez przerwy w FMa i czasami na kierownicy w samochodowki. Dzis mam zamiar w cos innego. W końcu.
1
@Jaca27
Gralem w jedynke w nocy na sluchawkach. Jest klimat. Jakos tak mi sie pozniej w nocy dziwnie szlo do kuchni po mleko dla dzieci :D