0

@IronSanHybrid
Nie mozna wyswietlic filmiku.

Edit juz mam :)

1

@SonBarcaGoku
Bo pic to trza umić ;) Ja np. nie pije duzo, ale czesto, to fakt. Zazwyczaj sa to dwa, trzy, w porywach do czterech drinkow jak juz dzieci pojda spac. Natomiast pije duzo kawy i bez tego jest mi trudno funkcjonować. Staram sie ograniczyc, bo juz czterdziestka na karku, ale łatwo nie jest.

1

@matirix20
Wieczorów mi nikt nie zabiera, te chwile sa tylko moje :)

1

@emeu
Ja pytalem, potrzebowalem przetlumaczyc prace po wegiersku. Zdaje sie pozniej tez pytał @Colon. Linka niestety nie pamietam.

1

@FeloRPS
Ja dopiero pierwsza szklaneczka polana :)

1

@FeloRPS
Jak nie jak tak :)

1

Civilizacja 6 bedzie dzis grana :) @Striker dzieki ! Ostatni raz w ta gre gralem jeszcze w latach 90, byla to zdaje sie, juz nie za bardzo pamietam, ale chyba dwójka. Pamietam, że w tamtych czasach byla to moim zdaniem najlepsza gra strategiczna (pozniej jeszcze Age of Empires, Commandos i StarCraft - w te gry gralem najdluzej). Jestem ogromnie ciekaw jak sie ta gre zmienila na przestrzeni tych lat.

5

@kkbarca
Tutaj to wiekszosc sie zajmuje na stałe polityką i z tego pewnie tez żyją ;) Takie mam przynajmniej wrażenie.

3

@tristan87
Z tego dziadka sie smialem az do łez. Dobra komedia :)

https://www.filmweb.pl/film/Co+ty+wiesz+o+swoim+dziadku-2016-723658

0

@Evrile
Niszowe zegarki. Moja najwieksza i najdluzsza pasja.

0

@SonBarcaGoku
Ty juz dziabniety? :D

1

@katalonczyk987
Mialem kiedys podobny przypadek. Ja kupilem dobra butelke za te pieniądze i odeslalem na ten adres z wiadomoscią żeby ten ktos wypil moje zdrowie.

0

@Rudi35
O homo tez nie lubie rozmawiac, nie moje tematy, natomiast kobiecinki jak najbardziej mile widziane :)

0

@13th
No i za to wypijmy :)

0

@13th
jak nie bedzie o polityce, to przylece :)

0

@13th
No i dobrze, zdrówko kolego!

0

@Colon
Ale rozkręca sie, wiec jest nadzieja :)

0

@Colon
Jak krew z nosa ;) Nie moge sie wciagnąć.

0

@Colon
Jedenastym

1

@JimMorrisonFCB
No to z kolei ja nie zazdroszcze ;) W kazdym razie zycze wytrwalości, no i zdrówka oczywiście.

1

@JimMorrisonFCB
Mlodej, bajek, czy spokoju? :)

2

@JimMorrisonFCB
Ja juz mam spokoj, młoda im bajki czyta :)

5

To co, po jednym na dobry wieczór ? :)

1

@IronSanHybrid
Dobre to :)) Podklad miazdzy, idealnie dobrany :D

0

@IronSanHybrid
Z jakiego meczu to z poczatku filmiku co znokautowal swojego? :)

0

@Piotr89Sand
Żona wieczorami kladzie dzieci a pozniej pracuje na komputerze. Ja wieczory mam wolne dla siebie :)

0

@Kvothe07
Część gier jest na PC a część na PS4. W kazdym razie na dyskach mam mnóstwo miejsca. Zmieszcze jeszcze drugie tyle a nawet i sporo wiecej. Zreszta to i tak nie wszystkie gry, bo mam jeszcze wszystkie mozliwe samochodowki ;)

0

@mateuszdabski
A ty co polecisz z tej listy ? Wiem, że tez czasami lubisz pograc...

0

@matirix20
Gram bez przerwy w FMa i czasami na kierownicy w samochodowki. Dzis mam zamiar w cos innego. W końcu.

1

@Jaca27
Gralem w jedynke w nocy na sluchawkach. Jest klimat. Jakos tak mi sie pozniej w nocy dziwnie szlo do kuchni po mleko dla dzieci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?