0

@matirix20
Rodzine Soprano Ci polecam z calego serca :)

0

@Colon
Rzeczywiscie pojawil sie Polski watek w drugim sezonie The Wire i to nawet sporo.

2

Dzien dobry La Rambla. Wczoraj w nocy niestety nie dalem rady dalej ogladac The Wire. Narazie robie sobie przerwe z tym serialem, nie wciagnal mnie na tyle, żeby kontynuowac. Moze jeszcze kiedys go dokoncze, mysle, że raczej napewno, wkazdym razie narazie wciskam pauze. Zaczalem drugi sezon, ale znow sie dlugo rozkrecal i po czwartym odcinku zmienilem serial. Z głupa dlugo sie nie namyslajac wlaczylem Fargo. Pojecia nie mialem kto tam nawet gra, wiedzialem tylko tyle, że serial ten jest dosc popularny i wiele osob go poleca. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy w pierwszym odcinku zobaczylem Panią z BCS, ale to jeszcze nie bylo nic nadzwyczajnego, bo nie byla to duza rola w BCS. Ba, powiedzialbym, że marginalna. Najwieksze zdziwnie nadeszlo chwile pozniej, kiedy wyskoczyl mi Saul z wąsem :D Aż sie usmialem sam do siebie i lekko niedowierzalem w to co widze :) W kazdym razie Fargo mnie zainteresowal od samego poczatu i jestem bardzo optymistycznie nastawiony co do dalszego ogladania. Wyglada to wszystko bardzo ciekawie i juz sie nie moge doczekac wieczorka.

@Colon @mateuszdabski @matirix20 @kolo123 @FC1899Barca i inni serialowicze...

0

O co dokladnie chodzi z tą aferą na lini Manchester Utd vs. twórcy gry Football Manager i jakie moga byc tego konsekwencje ?

0

@Colon
Jasne, ogolnie rzecz biorac szału nie ma.

0

@kamilo0066
Ja bym nie pogardzil takimi dwoma Paniami jak Kima i Shardene ;) Zwlaszcza ta druga.

2

@PatrykBarcelona
Cracovii i Legii.

0

The Wire. Ktora murzyneczka sie Wam bardziej podobala, Pani Detektyw Shakima 'Kima' Greggs czy Shardene Innes? Tylko przez przypadek mi nie zdradzajcie co sie stalo z Panią detektyw, bo jestem dopiero na 12 odcinku.

@Colon @mateuszdabski @matirix20 i inni...

0

@Gomess
Moj czlowiek :)

Daj znac...

1

@SonBarcaGoku
To samo mialem napisac :) MJ to najlepszy koszykarz jaki kiedykolwiek zagral w NBA.

1

@Gomess
Ja od siebie Ci polece Gomorre i Rodzine Soprano, te seriale to cos wspanialego - moja topka, zaraz obok Peaky Blinders, Breaking Bad, Dark, Stranger Things i Detektywa (pierwszy sezon). Naprawde warto! Zwlaszcza Soprano.

0

@kolo123
Bez fajerwerków. Nie bylem zachwycony, dluzyl mi sie bardzo, ciezko mi sie bylo wciagnac, ale juz jest coraz lepiej. Z odcinka na odcinek sie coraz bardziej wkrecam.

3

@Gomess

Łap :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8504748#comment-8504748

Ja koncze pierwszy sezon The Wire wlasnie. Rozkreca sie.

1

@RichardWinters
taktyczny

0

@AV0CAD0
Odezwe sie na priv.

1

@kubix05
Ja to nawet szałasy w lesie budowalem, nie wspominajac o bazach na drzewach :)

0

@Stanio87
Moj poprzedni post byl pisany z żarcikiem. Za duzo gram w FMa :)

1

@Pilka_jest_okragla
Rolex GMT Master II. Jeden z najwygodniejszych zegarków, pasujacy do wszystkiego. Uwielbiam ten zegarek. Arthur wie co dobre.

0

@Colon
Pani Ewa cudo. @Colon na Ciebie to zawsze mozna liczyc, czlowiek dobra dusza :)

0

@Colon
Oo, to jakas znana Pani ? Juz sobie googluje :)

7

@svensonFCB
Poprostu kupuj co 3-4 lata i problem z glowy. Ja kupuje co 2.

0

@DonMatteo901
Ja to tam zwrocilem uwage na fajną dziewuszynkę obok pana pytającego, reszta mnie srednio obchodzi :)

1

@AV0CAD0
Ooo, jak miło zobaczyc tutaj kogos kto sie interesuje zegarkami, juz Cie lubie :) To moja ogromna pasja :) Mosera mam do sprzedania jakby co. A tutaj moje IWC :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418514#comment-8418640

1

@fcbfan1993
jak sie twoj pies nazywa? Tez mam labradora i nazywa sie gines. Jak to uslyszalem jak wolasz psa to bylem w lekkim szoku :)

Trzymam kciuki i podbijam temat!

0

@jeyx77x
Wystarczylo dac odpowiedniego mentora i po jakims czasie bylby z niego grajek na najwyzszym poziomie. Football Manager - tam to tak działa ;)

14

@BarcaInfo
Jezus maria, ale Ci ludzie są biedni, serio. Choc moze biedni to akurat zle slowo ;) Nawet szerokim echem sie odbija kawalek rozmowy w ktorym Messi mowi, że jest 9 rano. Masakra jakas.

0

@Bobo25 @emeu @Ogorinho1974
Kurcze toscie mnie teraz zatrzelili z ta klawiatura i joystickiem. Moze faktycznie to byl joystick ? Dalbym sobie palec uciac, że w ta gre gralem na klawiaturze, ale bylo to juz tak dawno temu, że moglem pomilic fakty.

0

@Jaca27
Wlasnie mam zamiar wkrotce. Az tak slabiutko ?

5

@Munio
Ale że specjalnie wstałeś z dziewuchą swietowac siedmiolecie na la rambli ? Podziwiam :)))

0

@Ogorinho1974
Ja akurat gralem na klawiaturze, juz nie pamietam czy bylo to Atari, Commodore, czy Amiga, ale chyba Commodore, choc moge sie mylic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?