1

@don'T.R.I.P.e
Nie, nie, aboslutnie nie jest tak, że mi nie pasuje. Tyle tylko, że faktycznie strasznie wolno sie rozkreca. Przysypiam :)
@mateuszdabski
To drugi sezon jeszcze gorszy od pierwszego? No to nieźle. Dobra,nie narzekam, wierze,ze bedzie sztos.

0

@Colon @mateuszdabski @MesQueUnClub_87 @MarioVeB!

Narazie mi ciezko przebrnac przez pierwsze odcinki BCS. Wierze na slowo, ze dalej jest juz tylko lepiej.

0

Z Carlsbergiem sie cos stalo niedobrego na przestrzeni lat, czy mnie sie cos pozmienialo? Straszne siki, niedobre. Ostatni raz pilem to piwo nie pamietam kiedy ale bedzie z 6-8 lat temu. Wtedy tez nie bylo to jakies super hiper dobre, ale złe tez nie. Z butelki miało taki fajny specyficzny smaczek. Dzis zupelnie tego nie czuje.

0

@ArterkHD
To ogladamy razem, tez wczoraj zacząłem :)

0

@mateuszdabski @MesQueUnClub_87
Dobra to odpalam :) Dzięki.

0

@mateuszdabski @MesQueUnClub_87 @MarioVeB!
BCS to jakby kontynuacja Breaking Bad ?

0

Better Call Saul czy Sons of Anarchy ?

0

@Ghotti
Aż musze sobie przypomniec co to za scena :)

Edit : nie wiem dlaczego, ale przeczytalem pierwszego sezonu. Juz kumam. :)

0

@juliacicha @Arkon
Dziękuję za przydatne informacje. Zdaje sie damy sobie szanse :)

0

@Evrile
Serial ma wiele naiwnych wątków, to prawda, ale mial w sobie to cos, co sprawialo, że sie chcialo go ogladac. Przyjemna bajeczka, mi sie podobal.

0

Homeland szanowna La Rambla poleca? Troche mnie przeraza taka ilosc sezonow, nie jestem wielkim fanem takich tasiemcow.

2

Skonczylem Ozark, bardzo fajnie mi sie go ogladalo. Moja ocena jako caloksztalt to 8 na 10.

0

@PatrykBarca
W starszych edycjach gry rozegralem wiele sezonow zespolami z nizszych lig, drugich, trzecich, teraz tez gram takim zespolem, ale pol-amatorskimi nie gralem chyba nigdy. Napewno sprobuje :)

2

@Striker
Bo ja na sprawach technicznych, komputerowych sie w ogole nie znam :) Do tej pory jakbym mial grac w nowa odslone FMa, to bym nie umial wgrac twarzy :) Dzieki raz jeszcze, że mi wtedy pomogles. W kazdym razie gra nie jest mi obca, bo gralem w nią od jeszcze pamietnej czesci Championshipa. Fakt, że pozniej mialem kilka lat przerwy, niemniej uwazam, że czuje sie na tyle mocny, że moglbym troche popisać.

13

Zastanawiam sie czy będę miał na to czas, jak juz to poznymi wieczorami, bo to kupa pisania, ale tak nieśmiało podpytam, może mnie zachęcicie. Dajcie znać w komentarzu albo zostawcie herbiki, żebym wiedział ilu jest chętnych. Chcielibyscie cos w rodzaju poradnika FMa, cyklu, poszczególnego opisu wielu opcji gry, ustawien, atrybutów itd itd ? Cos tego typu jak to poniżej :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8465094#comment-8465094

Dajcie znac.

1

@Joe_Pesci
Pamietam bardzo dobrze ten mecz, co to byly za emocje! Francuzi strasznie nas gnietli przez cale spotkanie. Mecz życia Wozniaka. Co on wprawial wtedy w bramce, to historia :)

5

@IronSanHybrid
Haha, dobre :)

1

@Bobo25
Bardzo mi miło. Zdaje sie rozmawialismy juz o Championshipie, co to byla za gra! Ja gralem bardzo dlugo Leeds, Man U, Barceloną i wieloma jeszcze innymi klubami. Najdluzszą kariere bo zdaje sie kilkanascie sezonow pociagnąłem Leeds z Viduką, Kewellem, Smithem, Duberrym itd itd. Pamietam, że po tylu sezonach gra juz zaczela wariowac, nie dalo sie dalej grac i musialem zaczynac kariere od nowa. W kazdym razie Championship Manager 01/02 na zawsze w mojej pamieci :)

0

@contowsky
Moze zacznij na początek grac jakims topowym klubem, np. Barceloną. Tak sie najlepiej uczy tej gry.

1

@Joey
No nie usiedza w miejscu, ale ja to akurat lubie - zabawe z nimi :) Wzajemnie miłego, pozdrowionka.

0

@MESSIah16
Pamietam to zagranie jakby to było wczoraj :)


1

@Joey
Za wczesnie dla mnie :)

1

@Joey
O tej porze tylko kaweczka przyjacielu :)

0

@Mroziu
Tylko mi tu nie Panuj :) W porzadku kolego, nie było tematu.

0

@contowsky
No napewno cos robiles zle, z cała pewnoscia duzo rzeczy, bo żeby kogos wywalic z klubu, to naprawde trzeba sie postarac ;) Jakbys próbował jeszcze raz i miałbyś z czymś problem, to pisz do mnie śmiało, pomogę.

0

Uwielbiam słuchac jak dzieci z pokoju obok chrapią, znam każdego oddech na pamięć, wiem który jak chrapie/oddycha :)

1

@Pepiko
W TSV dopiero drugi. Nowa kariera. Kiedys kolega alkoholik mi mówił o czym rozmawiają na AA, że nie tylko przychodzą ludzie z uzależnieniem od alkoholu, że ludzie maja przeróżne uzależnienia - ja bym tam poszedł z kawą, rowerem, zegarkami i football managerem :D


0

@Zioolek10
Łap mój temat z dzisiaj, moze Cie zainteresuje :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8465094#comment-8465094

0

@Zioolek10
TSV 1980 Monachium.

0

@Jaca27
Fakt, żadna inna gra nigdy mi nie zabrala tyle godzin z życia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?