0

@xVENUMx
Ponoc ma byc zaraz po konferencji Verratiego.

2

@Barclonismo
Z tymi ciemnymi to roznie bywa,naprawde malo takich pilem, nie jestem jakims smakoszem piwa. Czasami lubie do obiadku czy do grilla. Tutaj np. ludzie uwielbiają Guinnessa, moj tata tez sie tym zachwyca za kazdym razem kiedy do mnie przylatuje, ja natomiast uwazam, ze jest okropne.

0

@Chakalaka
Oo dobrze wiedziec, kolejne bardzo wazne informacje :) Napewno sprobuje.

0

@Barclonismo
Irlandia.

0

@Barclonismo
Wiekszosci pewnie na miejscu nie dostane, bo mieszkam za granicą, ale dziekuje za info.

Ps. niestety żona juz wyszla ze sklepu i kupila Peroni.

6

@Rudi35
Ja, tyle tylko, ze ma jedną wade, tak jak i zresztą moja małżonka - za duzo gada, gęba sie jej nie zamyka ;)

0

@Chakalaka
Dzieki za ważną informacje.

0

@Barclonismo
Z ciekawosci jakie piwa polecasz, takie ogolnodostepne?

0

@Barclonismo
Patrz powyżej, do obiadku. Nie lubie wodnistych. Ost. mi żona kupila Carsberga, to nie dalem rade tego pić. Straszne siki.

0

@Geble
Nie chce czterech tylko jedno, dwa do golonki :)

2

@Avada Kedavra
Nie z kazdym tak jest, tzn. kazde cieple jest niedobre, ale nie kazde zimne jest tez dobre.

0

Peroni to dobre piwo ?

0

@Piotr89Sand
Wolałbym mimo wszystko poczekac na kuriera :)

0

@Piotr89Sand
No, ze nie dowozila podczas, kiedy byla zamknieta to podejrzewam, ale teraz kiedy otworzyli, to nie mozna zamawiac online? Nie znam sie, pytam z ciekawosci.

0

@contowsky @michaleu
A tak a propos, Ikea nie dowozi? Nie robi wysylek? Pamietam, że żona kiedys zamawiala meble do dzieci pokoju...

3

@michaleu
Ze sie ludziom chce stac w takich kolejkach po takie glupoty. Podziwiam.

0

@Goruul
Przeczytalem - O pisior gorszy :D

41

Czemu wieczory, kiedy mozesz sobie w ciszy i spokoju porobic cos dla siebie mijają tak szybko... Znow sie zasiedzialem, a lada moment, za 3-4 godzinki bedzie to slynne przebudzenie ciemnej strony mocy z charakterystycznym okrzykiem, tata!!!!! Oczywiscie zanim uslysze ten dzwiek, to juz najmlodszy bedzie chodzil mi po głowie ;) Dobranoc wszystkim i przy okazji milego dnia dla kazdego z Was, jak zawsze duzo uśmiechu na twarzy! Grunt to sie cieszyć :)

0

@Jaca27
Do 7 jeszcze kawalek :) Nocke masz?

1

@Jaca27
Mowiles, że nie bedziesz dzis pił :)

1

@grzechdaszek
Na taką, ktora nie doniesie ;)

2

@Jaca27
Szkoda, w takim razie Twoje/Wasze zdrowie :)

0

@LuisSalvano
Nie sprzeczam sie, spokojny ze mnie czlowiek :) Zabawy na powietrzu z moją bandą małych wytrykusków :)

0

@Messibestplayerintheworld
Jedna szklaneczka Ci nie zaszkodzi :)

0

@IronSanHybrid
Dynastia to byl sztos ;)

0

W koncu cisza i spokój :) To co, po jednym na dobry wieczór ?

0

@Colon
Skonczylem 6 odcinek i ide w kojo. Jutro pewnie skoncze 1 sezon. Dobranoc wszystkim, kolorowych...

0

@Colon
Haha rozwialiles mnie tym kulinarnym porównaniem :D Absolutnie sie nie męcze, nic z tych rzeczy, moze tylko jak wspomniałem troche przysypiam. Jestem z natury cierpliwym czlowiekiem, damy rade, zły nie jest.

1

@Colon
Wy to śpicie w ogole czasami ? :) Wiem, że to nie jest serial akcji, Mindhunter tez nie byl, bylo w nim duzo z psychologii, a juz pierwsze odcinki mnie bardzo wciągnęly. Lubie przegadane filmy/seriale. Dobra ide ogladac.

1

@SonBarcaGoku
Bo to zdaje sie juz pozno jest i Twoj mozg Ci chce powiedziec, że czas do spania :) Idz spać kolego, rano bedzie lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?