MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid
Sąsiedzi to byl sztos :)
1
@Mario96w
Sochy to nawet polowy nie widzialem, wczoraj wszystko nadrobilem. Gosc jest genialny :) Półka Paczesia.
0
@l0Messini
Nie no, ja nie wierze w to co tu czytam :) Kolega sobie jaja robi a wszyscy to łykają jak pelikany :) Bo nie chcesz mi powiedzieć, że nie robisz sobie jaj ? Bym chyba spadł z łózka :D
1
@Mario96w
Dobre :D
ps teraz widze, że Soche juz widzialem, tylko nazwiska nie skojarzylem :) Moze cos jeszcze znajde z nim w roli glownej.
0
@NaFazieHitman
No na ten serial mam szczerze mowiac najwieksza ochote, choc naczytalem sie tez sporo negatywnych opinii, że nuda itd.
0
@mr_robot
Widzialem Narcos, zapomnialem wymienic w pierwszym poscie.
1
@Mario96w
Dzieki piękne :)
1
@Mario96w
Dobra, w sumie czemu nie, akurat sobie polałem wiec klimacik powinien byc odpowiedni :)
0
@Misanthrope
W sumie racja, wiec moze pozniej odpale :)
0
Pany, warto przeczytac do drineczka debate o stwórcy z gorących dyskusji, czy paplanina, przekrzykiwanie sie i udowadnianie sobie mojszych racji? :) Dzieciaczki popadaly mi jak muszki i wieczor juz mam wolny, to trzeba sobie jakos urozmaicic czas...
0
@Mario96w
Sochy i Krajewskiego jeszcze nie :) Moze to jest w sumie dobra myśl...
0
@Krzychu1010
Patrz powyżej ;)
1
@PatrykBarcelona
Pamietam, że pierwszy sezon super, drugi dobry a dalej piach. Odechcialo mi sie.
0
@loswariatofano
Szpiegowskie lubie bardzo, natomiast za polityką nie przepadam.
0
@PatrykBarcelona
Widzialem lata temu. Nie skonczylem.
0
@Sheepfan
Widzialem, jeden z moich ulubionych seriali. Pisalem powyzej, że oprócz m.in. Dark :)
0
@Mario96w
Widzialem 3 odcinki i podziekowalem. Nie dla mnie.
0
Co jeszcze polecacie z Netflixa oprocz Peaky blinders, Mindhunter, Domu z papieru, Breaking Bad, Better call Saul, Synow anarchii, Wikingow, Dark, Stranger Things, Punishera, Sherlocka i House of Cards?
1
@KapiFCB
To co z tego, że pasek znajomosci taktyki miales na maksa. To jest znajomosc danej taktyki, ktora rownie dobrze moze byc nieodpowiednia. Wiele czynnikow, ktore sie skladaja na wyniki miales zle dobranych. Takim zespolem jak City powinienes isc jak burza, golić wszystkich jak leci. Cos masz zle poustawiane. Jak cos to wal na priva, postaram Ci sie pomoc.
2
@KapiFCB
Bo grac to trza umić ;) Nie poddawaj sie tak łatwo. To nie jest łatwa gra, ale jak juz skumasz o co w tym chodzi, to zobaczysz ile bedziesz czerpal z niej przyjemnosci.
0
Oho, widze, że w gorących dyskusjach jest temat na 135 odpowiedzi, afera jest ? W święta sie nawet kłócą przez internety? :) Co za naród. Jeden musi byc za wszelką cene mądrzejszy od drugiego :) Typowe.
0
Po takim obżarstwie, to się już nie dziwie po co było ludziom tyle papieru toaletowgo.
0
@zadafcb
Z neonówki ? :) Aż przeczytalem twoj post jego glosem :)))
0
@Przemo91
Serio, serio. Tu jest Polska i tu sie pije szanowy kolego ;) Z tym, że u mnie dopiero wieczorkiem :)
1
@Sawik_10
Wiem na czym polega wiara, proszę mnie zle nie zrozumieć. Szanuje wiare w Boga.
@cinek090
Kto w dzisiejszych czasach nie jest obludny w swoich czynach. Nie mowie tu teraz o wierze. Kazdy ma cos za uszami. Inni mniej, drudzy wiecej :) Najwazniejsze abysmy szanowali innych i siebie wzajemnie.
9
Nie jestem wierzący w kościół, czy tym jeszcze bardziej w księży. Co do wiary w Boga ciezko mi sie wypowiadac nt. czegos czego nie widze, mimo wszystko bardzo szanuje wiare innych. Ja nie zostalem tak wychowany, niemniej jednak zawsze święta sie u mnie obchodzilo ze wzgledu na tradycje chrzescijanskie. Teraz sam mam dzieci i niech one same zdecydują w co będą wierzyc, ja napewno ich nie odwiode od wiary w Boga. Nie będę im tez nakazywał wiary. Raz jeszcze zycze wszystkim zdrowych i Wesołych Świąt! :)
13
@DarekFCBnaZawsze
U mnie babka sie dzis zakrztusiła ;)
3
Wesołych Świąt kochani, dla Was wszystkich i Waszych najbliższych! Przedewszystkim dużo zdrowia, bo to teraz najważniejsze. Bawmy sie i jedzmy :)
0
Nie ma to jak spojrzeć na zegarek myśląc że jest coś koło połnocy i sie lekko zdziwić ;) Dobranoc wszystkim, kolorowych!
1
@KSSniper
"Bo każdy pijak to złodziej"
;)