MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60
Wow, jakie to lata ?
5
Tak se ogladam Mindhunter (swietny swoją drogą) - ktos z Was pamieta magnetofony do nagrywania ? Takie żeby mozna bylo cos nagrac na kasete, to sie przyciskalo dwa przyciski, albo maszynopisy ? Ja magnetofony dobrze pamietam, ale maszynopisy to tak troche juz przez mgłe. Napewno sie nimi bawiłem, bo pamietam do dzis ten charakterystyczny dzwiek :) Moja swietej pamieci babcia pracowala w biurach CPN, tam niejednokrotnie sie tym jako dzieciak bawilem...
2
@barcafan9512
Jakby to powiedzial Rafał Pacześ - jechac biede ;)
Twoje zdrówko kolego!
1
@barcafan9512
Jasne, wódka czy whisky ?
2
Ide po drinka, nalać Wam ?
0
@l0Messini
Osobiscie mi dopisuje dobry humor :) Nie narzekam.
0
@deszczyk89
Twoje rowniez i wzajemnie :) Ogladalem juz chyba z 5 czy 6 razy, teraz ogladam co innego.
0
@deszczyk89
Jasna sprawa, takie filmy to tylko bez lektora, w wersji oryginalnej.
0
@deszczyk89
Klasyka!
0
@FacE
Odpalam :)
0
@TheNekro94
Ja dopiero zaczynam przygode ze standupem :) Zaliczylem Gize i Paczesia i lece tera z Szulowskim :)
0
Piotr Zola Szulowski - Nowe rozdanie (cały występ). Poplakalem sie ze smiechu :D
0
@maatiixx
Trzymaj jeszcze moje zapytanie co do tego serialu :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8403474#comment-8403478
1
@maatiixx
Wg krytykow i zdecydowanej wiekszosci to najlepszy sezon. Ja nie widzialem tego serialu, pisze tylko jak opiniują go ludzie.
0
@IAmBackCules
Oo, to np ja :) Nawet nie wiem jakie wybory sie szykuja, totalnie mam na to wywalone :)
5
@Mns21
Za tyle jakby go sprzedali, to byłby prawdziwy cud. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze ktos tyle za niego wylozy.
0
Jak szanowna La rambla ocenia serial Ozark ? Wg. filmwebu najlepszy jest ostatni sezon, dwa pierwsze nie wbijają w fotel. Są też mieszane opinie jako całość - jedni mowia, że bardzo dobry, drudzy, ze przecietny, a Wy jak sadzicie?
0
@TomaszWitaszek
Ja jestem absolutnym jego fanem. 10/10.
Tutaj masz moj topic z ocenami :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8400036#comment-8400279
1
@ksobi
Haha, to raczej chłopaki z baraków ;)
1
@TheNekro94
No wiem, dlatego naisalem, że szukam. Moze ktos ma/mial cos fajnego, wyszukanego, oryginalnego.
0
Szukam jakiejs klimatycznej tapety na kompa z serialu Peaky Blinders, ktoś coś?
0
@Jaca27
52 Debiec ? :)
0
@cchesterr43
Tylko blagam was nie zacznijcie mi tu spojlerować! :) Zrobilem sobie przerwe zeby wypuscic psa na spacer i wracam ogladac.
2
@BaRcA!FaN
Juz nie pamietam w ktorym, ale bylo jak sie wszyscy poznawali, jak ich profesorek przedstawial czyt. nadawał imie.
1
@BaRcA!FaN
Na poczatku serialu jest wyjasnione.
3
Mindhunter - ależ mi sie to fajnie ogląda! Idealnie sie wpisuje w moje gusta. Narazie mocne 8/10.
0
@(L)iBarca
Chyba chodzilo Ci o opinie kolegi @Kusco15 :)
0
@Danny Gaucho
Zreszta jeszcze nawiazujac do tego zestawienia bokser vs zawodnik MMA/UFC, to juz byly przeciez takie przypadki, gdzie na roznych galach tacy stawali ze soba w ringu. Wiem, ze to żadna wyznacznia, ale porownac jakos tam na swoj sposob sie da.
0
@Walker
Tez sie ich naooglądałem, bardzo dobzi zawodnicy.
1
@Danny Gaucho
Ja nie chce ich zestawiac, tylko zastanawiam sie czemu akurat kazdy podaje najpierw bokserow. Rozumiem, że to najpopularniejszy sport, jezeli chodzi o sporty walki, ale sa tez inne wybitne postacie, poza boksem. Tak se tylko mysle :)