MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Jakos jestem zrażony od najmłodszych lat do polskich produkcji, nie ogladalem za wiele.
0
@TheNekro94 @Mario96w
Polecicie tego chłopa najlepsze występy? Mnie to on zniszczył :) Okropnie sie usmiałem :)
0
@Spotles
To wcale nie jest wada. Czasami przesyt akcji psuje całokształt danej produkcji. Ja tak mam np. że lubię filmy akcji że tak powiem przegadane ;)
0
@Hiacynk
Kazdy kto sie wychował w latach 90 doskonale pamieta Biatistutę. Ja go zapamietalem pierwszy raz bardzo dobrze z MŚ w USA w 94 roku. Bati-Gol. Genialny piłkarz.
0
@Colon
Cos musze odpalic na wieczór. Tak jak gadalismy, za duzo tego ;)
0
Serial Punisher przecietny, dobry, czy bardzo dobry? Standard pierwszy sezon dobry, a drugi przecietny? Warto zobaczyć?
1
@pawelfcb2010
Barca, ale chce zacząc wkrotce Depertivo La Coruna.
1
@pawelfcb2010
8 sezon.
0
@Jaca27
Aż taki kozak to nie jestem. Szkoda by mi było tych wszystkich sezonów, za daleko jestem w przyszłości :)
0
@pawelfcb2010
Można, ale trenuje silną wolę ;)
4
Dziś dzień drugi bez załączenia FMa. Zaczyna mną telepać i nie moge sobie znaleźć miejsca. Powinienem chyba iść na takie spotkanie gdzie mowie jak mam na imie, że nie gram juz dwa dni, a oni mi biją brawo.
1
@Hushovt
Lody Bambino, mleko w tubce, wata cukrowa, andruty, pierogi z borówkami, budyń waniliowy z polewą owocową :)
0
@TheNekro94
Poczatek bardzo obiecujący :D Ide ogladac.
1
@kosiarz92
Podziękował.
0
@Kamil92
Może jakas dobra dusza sie trafi.
0
@Kamil92
Mieszkam za granicą. U mnie na Netflixie nie ma tej produkcji.
0
@Kamil92
Nie mam wlasnie na Netflixie.
0
Jakas dobra dusza podpowie gdzie w dobrej jakości i z polskim lektorem oglądane w sieci Wikingów ?
0
@MarioVeB!
Ta, kolejny sobie wmawia :) Żeby bylo jasne, to w kiju to mam czy mi wierzysz czy tez nie. Za stary na to jestem. Pijemy czy nie ? :)
0
@Xwowrak
Trzyma, a co? Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni.
0
@Jaca27
Taki to pożyje ;)
1
@Colon
Oggy i karaluchy.
1
Szanowna La Ramblo, pite będzie dzis wieczorem? Bo ja to smaki mam. Humor mocno dopisuje, to czemu nie :)
2
@Hushovt
Ja tez sie pierwszy raz w zyciu sam obcinalem,ale mi nie poszlo dobrze ;)
0
@ArterkHD
Ja to jadłem z maslem, cebula i solą :)
0
@kubusnitecki
A z ciekawosci, po co Ci one? Co to daje?
0
@matirix20
Ogladnij, serdecznie polecam.
0
@Encore
Wiele,wiele zawodów kolarskich z różnym skutkiem. Amatorsko. Pare medali. Troche tez zawodów plywackich, ale nie az tyle ile kolarskich. Ogolnie na rowerze zjezdzilem pół życia, do czasu kontuzji. W sezonie robilem około500 km tygodniowo bez wiekszych problemów. Niejednokrotnie wstawalem nawet o 5 rano zeby robic trening.
0
Wrzuci ktos tutaj ten nowy kawalek Qebo czy jak mu tam z Sokołem ?
0
@MaTt_BarcaFan
Nie byly takie złe,ale do jedynki im wiele zabrakło :)