0

@SeeleyBooth
Czas najwyższy zacząć grillowanie :) U mnie o dziwo od kilku dni ładna bezdeszczowa pogoda, co zwiastuje juz sezonem :)

2

@Kluivert_P
Tez bardzo lubię :) Czesto tez klade duze pieczarki na grilla, do tego czosnek i masełko. Jako przystawka super.

5

Lubicie karkówke z grilla? Ja wczoraj wyczyscilem grilla, przygotowalem go juz na sezon, a dzis bede przygotowywal karczek, szaszłyki, warzywa... :) Uwielbiam grillowanie! Jakie są Wasze ulubione dania z grilla? Podejrzewam, że soczyste steki i kiełba, to podstawa. Swoja drogą lubicie krwiste steki? Takie rare, medium rare? Ja jak najbardziej. Dla mnie medium rare, to najlepszy stopien wysmazenia steka.

1

@kerouac
No dawno mnie tam nie było.

0

@kkbarca
No ja wlasnie nie byłem w Zakopanem dobre kilka lat, ale jak czytam, że na krupówkach buduja galerie, to faktycznie to dziwnie brzmi. Gdzie dokladnie?

1

@Danny Gaucho
Regulamin znam. Wlasnie, o to dawanie spoilera w odpowiedzi mi chodzi. Tak bedzie bezpiecznie dla wszystkich. Mi juz tutaj niejednokrotnie ktoś cos zdradzil i odechcialo mi sie pozniej ogladac. Co z tego, że ktos napisze Spioler i linijke dalej pisze o co chodzi - siłą rzeczy czasami z automatu przez przypadek to przeczytasz.

0

@KapiFCB
Bardzo dobry pomysł.

5

Ktos tutaj kiedys napisal bardzo fajną i zarazem bardzo trafna uwage co do spoilerowania. Mianowicie jak piszecie jakis spoiler, to robcie to np. tak, że piszecie Spoiler filmu/serialu, wpisujecie jego nazwę, a calą reszte piszecie w odpowiedzi na swojego posta. Wtedy nikt kto nie chce tego nie przeczyta, a Ci co chca to wejdą w temat i będą dyskutować.

Modercja powinna cos z tym zrobic. Powyższy pomysl jest moim zdaniem bardzo trafny.

ps. jak sie oznacza kogos z medarcji?

1

@Mesi12
I Atletico. Rewelacja, jeden z lepszych moim zdaniem.


0

@Misanthrope
W punkt. Nic dodać, nic ująć.

1

@Danny Gaucho
Oczywiscie, że masz racje, swoje zdanie co do klubu, ktoremu kibicuje posiadam - mowie o tym negatywnym. Niejednokrotnie zle sie wypowiadalem na temat zarządu Barcelony, czy atmosfery na trybunach podczas meczy.

0

@Katalończyk 99
Rozumiem, że może sie podobac, jak najbardziej, ale pytam czy tez sie komus nie podoba.

0

2

Wiem, że pewnie zostane tutaj zjedzony, ale czy tylko mnie sie nie podoba hymn Barcelony ?

0

@ArdoFCB
Liverpool, Real Madryt i Atletico Madryt :)

Nie bijcie.

2

@Rewolucja123
Nie podobał mi sie dom z papieru, moim zdaniem naiwny i przerysowany. Skonczylem na drugim sezonie.

1

Serial Mindhunter szanowna La Rambla poleca?

2

Skonczylem pierwszy sezon Punishera, musze powiedziec, że jestem miło zaskoczony.

1

@Raiden
Odinstalowalem Malwarebytes. Ten program mi tak spowalnial wszystko.

1

@IronSanHybrid
Leże :D

1

@IronSanHybrid
Dobra :)

1

@IronSanHybrid
Dobra odpalam :) Puder do cery zimnej leci...

1

@IronSanHybrid
Zdążyłem tylko zobaczyc wszystkie kawałki Gizy. Pacześ dopiero przede mną. Może w sumie teraz sobie wlącze....

1

No to co, teraz szklaneczka i serialek. Tyle bylo z kabaretu. Nie powiem, uśmiałem się :) Wasze zdrówko!

0

Ademek by zabil Najmana jedna ręką.

0

@SelloutCrowd
Ale on tam z jakas babą byl ?

1

O co chodzi z ta Tajlandią ?

0

Kabaret :) Nawet sobie partyjke w FMa odpuscilem, serial zastopowany, pierogi przegotowane, no dobre to jest :)

5

Ale Borka to ja bardzo lubie.

1

@ksobi
Nie no, nie sadze, że kolega ma 16 lat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?