MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth
Czas najwyższy zacząć grillowanie :) U mnie o dziwo od kilku dni ładna bezdeszczowa pogoda, co zwiastuje juz sezonem :)
2
@Kluivert_P
Tez bardzo lubię :) Czesto tez klade duze pieczarki na grilla, do tego czosnek i masełko. Jako przystawka super.
5
Lubicie karkówke z grilla? Ja wczoraj wyczyscilem grilla, przygotowalem go juz na sezon, a dzis bede przygotowywal karczek, szaszłyki, warzywa... :) Uwielbiam grillowanie! Jakie są Wasze ulubione dania z grilla? Podejrzewam, że soczyste steki i kiełba, to podstawa. Swoja drogą lubicie krwiste steki? Takie rare, medium rare? Ja jak najbardziej. Dla mnie medium rare, to najlepszy stopien wysmazenia steka.
1
@kerouac
No dawno mnie tam nie było.
0
@kkbarca
No ja wlasnie nie byłem w Zakopanem dobre kilka lat, ale jak czytam, że na krupówkach buduja galerie, to faktycznie to dziwnie brzmi. Gdzie dokladnie?
1
@Danny Gaucho
Regulamin znam. Wlasnie, o to dawanie spoilera w odpowiedzi mi chodzi. Tak bedzie bezpiecznie dla wszystkich. Mi juz tutaj niejednokrotnie ktoś cos zdradzil i odechcialo mi sie pozniej ogladac. Co z tego, że ktos napisze Spioler i linijke dalej pisze o co chodzi - siłą rzeczy czasami z automatu przez przypadek to przeczytasz.
0
@KapiFCB
Bardzo dobry pomysł.
5
Ktos tutaj kiedys napisal bardzo fajną i zarazem bardzo trafna uwage co do spoilerowania. Mianowicie jak piszecie jakis spoiler, to robcie to np. tak, że piszecie Spoiler filmu/serialu, wpisujecie jego nazwę, a calą reszte piszecie w odpowiedzi na swojego posta. Wtedy nikt kto nie chce tego nie przeczyta, a Ci co chca to wejdą w temat i będą dyskutować.
Modercja powinna cos z tym zrobic. Powyższy pomysl jest moim zdaniem bardzo trafny.
ps. jak sie oznacza kogos z medarcji?
1
@Mesi12
I Atletico. Rewelacja, jeden z lepszych moim zdaniem.
0
@Misanthrope
W punkt. Nic dodać, nic ująć.
1
@Danny Gaucho
Oczywiscie, że masz racje, swoje zdanie co do klubu, ktoremu kibicuje posiadam - mowie o tym negatywnym. Niejednokrotnie zle sie wypowiadalem na temat zarządu Barcelony, czy atmosfery na trybunach podczas meczy.
0
@Katalończyk 99
Rozumiem, że może sie podobac, jak najbardziej, ale pytam czy tez sie komus nie podoba.
0
@matirix20 @mateuszdabski @JimMorrisonFCB
Dzięki chłopaki.
2
Wiem, że pewnie zostane tutaj zjedzony, ale czy tylko mnie sie nie podoba hymn Barcelony ?
0
@ArdoFCB
Liverpool, Real Madryt i Atletico Madryt :)
Nie bijcie.
2
@Rewolucja123
Nie podobał mi sie dom z papieru, moim zdaniem naiwny i przerysowany. Skonczylem na drugim sezonie.
1
Serial Mindhunter szanowna La Rambla poleca?
2
Skonczylem pierwszy sezon Punishera, musze powiedziec, że jestem miło zaskoczony.
1
@Raiden
Odinstalowalem Malwarebytes. Ten program mi tak spowalnial wszystko.
1
@IronSanHybrid
Leże :D
1
@IronSanHybrid
Dobra :)
1
@IronSanHybrid
Dobra odpalam :) Puder do cery zimnej leci...
1
@IronSanHybrid
Zdążyłem tylko zobaczyc wszystkie kawałki Gizy. Pacześ dopiero przede mną. Może w sumie teraz sobie wlącze....
1
No to co, teraz szklaneczka i serialek. Tyle bylo z kabaretu. Nie powiem, uśmiałem się :) Wasze zdrówko!
0
Ademek by zabil Najmana jedna ręką.
0
@SelloutCrowd
Ale on tam z jakas babą byl ?
1
O co chodzi z ta Tajlandią ?
0
Kabaret :) Nawet sobie partyjke w FMa odpuscilem, serial zastopowany, pierogi przegotowane, no dobre to jest :)
5
Ale Borka to ja bardzo lubie.
1
@ksobi
Nie no, nie sadze, że kolega ma 16 lat :)