0

@Rokita
Bingo. Genialny serial. Skonczylem go dzisiaj, ale caly czas sobie o nim czytam :)

2

Mam jeszcze chwile... Dlaczego w ogole sie tak mówi, mieć chwile... jak mozna miec czas, skoro, to czas ma nas.

Skąd tekst?

1

@klemens100
Pamietam jeszcze wiele innych tego typu rzeczy z tamtych lat. Czlowiek sie tym mocno interesował. Nie tylko telefonami.

0

Ide zaczynac Wikingów, skoro mowicie, że warto, to pewnie macie racje.

Dobranoc wszystkim.

0

@barcafan9512
Pojecia nie mam.

1

@barcafan9512
Najlepsza jest ta co ktos komus wyciaga woskowine z uszu. Masakra. Polecam Adblockera, pozbylem sie tej patologii.

0

@MesQueUnClub_87
Aaa wiem, slyszalem. W takim razie z wielkim bólem serca sobie jednak odpuszcze to wydarzenie.

0

@Triv44
Ja nawet nie wiem co to, ale jak na la rambli poruszenie, to se mysle, że zerkne ;)

0

Jest to fame mma w tv ?

0

Pany, pytanie do tych co piją wódke z dodatkiem tzw. drinka. Z czym pijecie? Albo jakiego drinka piliscie co smakował Wam najbardziej? Tylko nie piszcie, ja wale czystą, wódka z sokiem to dla Pań, ja pije herbatę, ja soczek itd. Nie pytam tez o drinki z innym alkoholem.

2

@Janiama
5110, kapitalny telefon. Mialem i sobie chwaliłem. Na tamte czasy cegłowek byla perełką :)

1

@kubix05
Jakis Sagem. Pozniej z tych najlepiej wspominanych to Nokia z antenka 5110, pozniej 3210, 6210, 3310, złota 6310, 8210 maluska czerwona, 8850 srebrna z klapką, w miedzyczasie swietne Ericssony T28s, T29 s, jakas Nokia banan sie tez przewinela, Motorole z klapkami wiecznie sie psujące itd itd :)

Najlepiej wspomninam złotą 6310.

1

@quarto
Ich zapytaj :


0

@XaviHeart
Wielkie dzięki za opinie.

0

@liberos35
Zazwyczaj produkcje skandynawskie mi sie wpisują w moje gusta więc wierze, że to dobry serial.

0

@Colon
Jak to sie mowi Ile osob tyle opinii, kazdy ma inny gust, niemniej bardzo lubie o nich dyskutować, o gustach :) Fajnie sie czyta opinie ludzi o filmach/serialach. Byle nie mialy w sobie zlosliwosci, bo jak czytam co poniektore opinie na filmwebie i jak jeden z drugim sie wyzywa, bo ma nieco inny pogląd, to mi sie odechciewa.

ps. chyba zaczne jednak od Wikingów. Coś innego.

1

@AnnaMarianna
No to wtedy warto zadbać o taką, ktora trzeba zdobywac i nie nalezy do łatwych. Takie misje są bardzo fajne. My faceci lubimy wyzwania, to jest fakt, choc czasami, a nawet w wiekszosci przypadkow myslimy nieco inną głową i decydujemy sie na takie, ktore sie nam poprostu podobają. Jest nam obojetne kto pierwszy zagaduje.

2

Ale Wy sie tu wszyscy produkujecie. Jak sie foka spodoba, to sie staracie ją złowić i nie patrzycie czy ona pierwsza zagaduje, czy Wy musicie zrobic pierwszy krok, czy jest pewna siebie, czy może melepeta. Towar sie łowi i tyle. Przynajmniej tak to wyglada u normalnych facetów ;) No chyba, że chcecie sobie z nią ukladac reszte zycia, to wtedy co innego.

0

@AnnaMarianna
Jest mi to obojętne.

1

@Chwytliwy
Mnie sie kojarza z Chrobrym Głogów ;)

0

Ktore barwy, jakiego klubu sie Wam najbardziej podobaja? Oprócz Barcelony oczywiście.

Mnie sie najbardziej podobają BVB.

2

@rosser
Jak rzeczywiscie nie miales nigdy wczesniej stycznosci z ta gra, to faktycznie nie zazdroszcze tych wszystkich opcji w grze ;) Mozna oszalec i dostac oczopląsu. Niemniej jednak im dluzej bedziesz gral, tym bardziej bedziesz docenial tą gre. Dla mnie absolutne mistrzostwo swiata. Nigdy żadna inna gra mnie tak nie zdmoninowała ;) Nie zrażaj sie poczatkami. Graj.

1

@barcafan9512
Lece bez przerwy 9 sezon w FMa. Niedlugo bede zaczynal jakims klubem typu Deportivo La Coruña nowa kariere.

1

@barcanawieki
A mnie tak nie wciagnęła. Natomiast Uncharted juz tak. Porownuje te dwie gry bo gralem jedna po drugiej.

1

@contowsky
Odkopali takie szkielety z tymi klejnotami ? Daj prosze jakis artykuł jak masz, chetnie poczytam. Ciekawa historia.

0

@TheNekro94
O taką opinie nt. tego serialu mi chodziło. Podziękował.

0

@liberos35
Tabula rasa pierwsze slysze, przyznaje sie bez bicia. Przeczytalem wlasnie o czym jest i mnie zaciekawil, lubie takie historie.

A widzial ktos Most nad Sundem? Nie ukrywam, że bardzo lubie skandynawskie kino i ten ich mroczny, ciężki klimat.

0

@ranger3120
Widze, że nie czytałes mojego przydlugawego postu ;) Widzialem Narcos. Nie było efektu wow. Serial ni mniej ni wiecej jak tylko dobry. Bez szału. Moze dlatego, że historia byla mi wczesniej dobrze znana i wiedzialem czego sie spodziewać.

Ps. Z archiwum X zreszta tez widzialem, lata, lata temu, ale widzialem. Zdaje sie nie skonczylem. Mocno średni.

0

@XaviHeart
Gdyby nie to, że jest taki dlugi, ma tyle sezonów, to juz dawno bym zaczął ogladac Dextera. Ma fajna fabułe, opis tego serialu mnie bardzo zinteresował. Ktos tez mi go juz kiedys zreszta mocno polecał, ale zarazem mowil , że są tez sezony bardzo srednie, żeby nie powiedzieć, że słabe. Prawda to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?