MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najman wygrywa to starcie na punkty. Czekamy na KO.
0
Jak te dzieci. Ta rozmowa mi przypomina rozmowe mojego najstarszego syna (6 lat), ze srednim (5 lat) :)
0
@Kredon @hefaj6
Dzieki, zaraz sobie wygogluje chlopa.
0
Kto ten trzeci co tera gada z Najmanem ?
2
Ej, a oni to tam we trzech moga razem byc? W dodatku tak blisko siebie siedzac? :)
7
Szkoda mi tego Najmana.
0
@4drian0
No miałem, fakt.
0
@4drian0
No Ci mowie. Szukalem problemu czemu mi laptop muli i dopiero po odinstalowaniu tego programu mi wszystko zaczęło hulać. Pozatym mi działał w czasie rzeczywistym.
0
Malwarebytes mi strasznie spowalniał korzystanie ze stron internetowych. Też tak mieliscie/macie? Dopiero po odinstalowaniu tego programu wszystko dziala tak jak powinno.
0
@kalabanga @Vhaeraun @Raiden
Juz zrobilem. Wszystko gra.
0
@kalabanga
Nie, to nie to. Odlaczylem wszystkie urzadzenia i moj laptop dalej muli.
0
@Raiden @Vhaeraun
A mozliwe ze problemem sa stwrowniki karty sieciowej?
0
@Raiden
Czyli co mam zrobic? :)
0
@Vhaeraun
Chrome.
0
Jaka moze byc tego przyczyna, że mi laptopy w domu mulą a internet na telefonach śmiga bardzo dobrze? Komputery mocne, zaledwie kilkumiesieczne, internet swiatlowod bardzo szybki.... Nie znam sie na tym, ktos poratuje? Jak to sprawdzic? Co moze je spowalniac? Gry natomiast chodza bez zarzutu. Dla przykladu strona internetowa sie wczytuje około 20 sekund. Masakra :/
0
@Spotles
Jestem w polowie pierwszego sezonu i miales racje, że sie nie zawiode :) Przynajmniej narazie. Fajnie sie go oglada.
0
Fajny serial znalazłem na Netfixie, moze nie jakis wybitny, ale przyjemnie sie go oglada. Troche sie tylko boje, bo z tego co wyczytalem, to drugi sezon jest zdecydowanie gorszy od pierwszego. Zobaczymy. Mowie o serialu Punisher.
0
@wajcha
Nic nie szkodzi, pozdrawiam.
0
@wajcha
Ja mowie o Dark,nie o domku z papieru :)
2
@AlicjaFCB
Móżdżek nie ogarnął co sie tam dzieje ;)
11
@AlicjaFCB
Dlaczego uwazasz, ze Dark jest przereklamowany?
0
@MesQueUnClub_87
Symetria widzialem,dobry.
1
@BaroPodertos @IronSanHybrid
Kurna flak, chlopaki, nie znam :) Ale juz sobie polewam i odpalam. Jako czlowiek uwielbiający żarty/kabarety napewno mi sie spodoba. Dawajcie wiecej.
0
@Colon
A to nie wiedzialem, ze on akurat nie przepada za polskimi produkcjami.
@IronSanHybrid
Wezmę pod uwagę.
1
@IronSanHybrid @Hiacynk
No to lecim, dzięki chłopaki i Wasze zdrówko przy okazji :)
0
@Colon
Gdzie tam, ja boso nie chodze, no nie przesadzaj z oceną.
@IronSanHybrid
Jestem wielkim fanem kina, ale jezeli chodzi o polskie produkcje, to jestem totalnie zacofany. Jedyny film, ktory mi sie podobal to Dług.
0
@IronSanHybrid
Kurcze nie znam, od kogo zacząć?
0
@MarioVeB!
Ja to pamiętam jak non stop lecialo Trzyha mam tak samo jak Ty, albo do znudzenia wałkowane Wiedzialem że tak bedzie Molesty :) Moje czasy, uwielbialem hh.
0
Uwielbiam kabarety, ale jako człowiek zacofany nie mialem pojecia o istnieniu kogos takiego jak Abelard Giza. Co mnie gosc roześmiał dzisiejszego wieczora, to jego :) Traf chcial, ze tez mam dzieci w wieki około 5 lat i o dziwo mam też żone ;)
0
@Colon
Jakos jestem zrażony od najmłodszych lat do polskich produkcji, nie ogladalem za wiele.