0

@matirix20
Na to sie sklada wiele czynnikow. Gra generuje pilkarza ustawiajac mu atrybuty a potencjal pokazuje jak one (i czy) beda rosly. Dembele rzeczywiscie nie ma dobrych atrybutow przy wielu pozycjach, ale zazwyczaj przy takich, ktore sa mu niepotrzebne. Wykorzystuj jego szybkosc, na szkydle, grajac szybkim tempem jest genialny. U mnie z tego co pamietam mial szybkosc i przyspieszenie 20.

3

@xofcbxo
Ja wczoraj robilem grilla, dzis moze tez sie skusze, bo czemu nie :) Grillowanie piekna rzecz, osobiscie jestem wielkim fanem.

3

@IronSanHybrid
Dzieki. Zarąbistą robote robisz tutaj tymi filmikami :)

4

@Kibic1998
Loleczka.

1

@IronSanHybrid
Gdzie ty te filmiki wynajdujesz? A kawalek z Detektywa rozwalil system :) Złoto.

0

@matirix20
Bernardo zawsze na propsie :) Choc ja bardziej preferuje inny styl. Kupuje zawodnikow za mniejsze pieniedze, mlode talenty, ktore pozniej szlifuje. Niemniej jednak czasami wiadomo, że trzeba kupić też jakas maszyne za grube hajsy.

1

@IronSanHybrid
Hahaha leże :D Hit!

0

@Szreko
Rozumiem, w kazdym razie polecam ;)

2

@Szreko
Kupuj i odpalaj, zabawa nie z tej ziemi. Jak masz czas, to czemu nie? Osobiscie uwazam, ze lepszej gry nie ma. Fajne tez w tej grze jest to, ze mozesz sobie sluchac swojej ulubionej nutki, drugą ręką pic drineczka, no pełen wypas! :)

0

@Tomo1989
Może kiedyś spróbuje :)

0

@matirix20
Ja to w sprawach technicznych nie jestem dobry. Mi z facepackami pomagał użytkownik @Striker - bardzo pomocny czlowiek, polecam.

1

Nowa kariera w FMie tak samo cieszy jak dziecko co na komunie dostalo konsole razem z ulubiona grą :) Zacząłem tym razem grac TSV 1860 Monachium i nawet nie wiem, kiedy mi cala nocka zleciała. Petarda!

0

@ProMILs
Teraz ogladam Netflixowski notabene badz co badz bardzo dobry serial Mindhunter, no i oczywiscie Pani inspektor, jedna z głownych bohaterów to les.

1

@Zoker
Tez okropnie mnie to drażni. Sex education zacząłem oglądać z kogoś polecenia i nie wytrzymałem po trzech odcinkach. Myślałem, że zwymiotuje. Nie dałem rady dalej oglądać. Jest to temat w którym sie absolutnie nie zgadzamy z moją małżonką, bo ona jest bardzo tolerancyjną osobą, a ja wręcz przeciwnie.

0

Ale pogoda, u mnie ani jednej chmurki nie ma, piekne niebieskie niebo. W taki dzien nie zrobic grilla to ciezki grzech :) Życze wszystkim, udanego i przyjemnego dnia.

0

@Kidd
Tez jak kolega powyzej - Kanada.

0

@puyol_presidend5
Mieli pake. Jeszcze Brolin, Dahlin, Kennet Andersson... Nieprawdopodbny atak miala ta reprezentacja.

1

@Szreko @budel17 @Jaca27 @Zoker @Ghotti
Zaczynam jednak TSV 1860 Monachium. Pamietam jak gral tam Piotr Nowak i jakos tak mnie to zainspirowało... Pozatym fajnie bedzie znow zobaczyc derby Monachium na najwyzszym poziomie :)

0

@Arkon
Ja nawet nie wiedzialem, ze takie istnieje...

0

@Arkon
Ogladalem go jakos pod koniec lat 90. Bardzo dobry, wtedy robil na mnie ogromne wrazenie. Pewnie kiedys sobie go ogladne jeszcze raz...

0

@Szreko
Tez bardzo fajny pomysl, poprzegladam sobie składy itd.

0

@budel17
No wlasnie granie topowymi klubami stalo sie juz za proste. Aminia tez fajny pomysl, zaraz sobie sprawdze składzik i mozliwosci...

ps. mysle tez o Auxerre.

1

@budel17
Z niemieckiej ligi myslalem o TSV 1860 Monachium.

0

Szukam inspiracji na nową rozgrywke. Jakim najgorszym klubem z 5-6 najlpszych lig europy zaczynaliscie kariere w FMie i z jakim skutkiem? Kogo by tu wprowadzic do 1 ligi i przywrocic dawny blask ? Mysle o Deportivo La Coruna albo Leeds. Jakies inne propozycje ?

7

@tadzik447
Z taka obrona jak nasza, to bardzo w to wątpie.

3

@ksobi
Odrazu mi sie przypomnial kawałek Piotrka Zoli Szulowskiego :)

1

@IronSanHybrid
Łukasz lotek Lodkowski tez jest mega pozytywny :D

11

@puyol_presidend5
Panu juz nie polewamy :)

0

@Colon
Oj co ja sie z tym za malolata nameczylem, to moje. Nie dosc, że ustawiales glowice, to jeszcze nie daj Boże ruszyles za mocno dywanem na ktorym stal magnetofon i klops, nie wgralo sie :)

0

@darek60
Fajny sprzet, czlowiek teraz patrzy z niedowierzaniem na cos takiego :) Jak lubisz filmy/seriale kryminalne, to zobacz sobie Mindhunter, tam tez jest pokazany sprzet z lat 70. Polecam. Pozdrawiam serdecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?