0

@AnnaMarianna
Dziękujemy i pozdrawiamy :)

0

@Hubert98
A tych z czasow obecnych, to nie znam.

0

@Hubert98
Cała masa. Z moich ulubionych i tych bardziej znanych to Vanilla Ice, czesc ekipy Cypress Hill i House of Pain. Nie mozna tez zapomniec o Beastie Boys.

0

@Colon
Mi sie tez Piraci podobały, widze,że mamy troche odmienne gusta co do filmów i seriali ;) Ale to dobrze.

0

@Colon
Jeszcze nie zacząłem, dzis wieczorem zaczne :)

5

Dzien dobry Panie i Panowie, jak tam humorki? U mnie dzis doskonały nastrój - mój najmłodszy robaczek konczy 3 latka :)

Milego dnia wszystkim życze, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy!

0

@G9
Dzieki, sprobuje, gdybym mial klopot, moge sie odezwac na priv ?

0

@G9 @cules100pro
Nie szkodzi, że płatne. Ale na jakiej zasadzie to działa? Jezeli na telewizorze mam usluge Netflix, nawet mam taki przycisk na pilocie ;) , wykupie abonament, to jak mam tam odblokowac polskiego Netflixa? Gdzie pozniej wgrac tego VPN. W ogole tego nie rozumiem.

0

Czy ktos mi moze wytlumaczyc jak moge zalozyc Netflixa i HBO GO zeby móc ogladac seriale z polskim lektorem ? Mieszkam za granicą. Chcialbym ogladac seriale na telewizorze i laptopie. Byłbym wdzieczny za pomoc.

9

Cos dla fanów Dark. Wyglada na to, że wkrotce zobaczymy 3 sezon i nie bedzie zadnej obsuwy przez wirusa.

https://www.google.com/amp/s/www.spidersweb.pl/rozrywka/2020/03/26/3-sezon-dark-netflix-koronawirus/amp/

0

Podobne pytanie jak kolega ponizej, z tym, że o szeroko pojętą elektronike. Do kogoś kto śledzi ceny sprzętu. Jak to wyglada teraz w dobie kryzysu? Ceny tego typu rzeczy idą w dół, sklepy robia jakies wieksze promocje?

0

@tadzik447
Zostawie komentarz, bo tez jestem ciekaw.

0

@l0Messini
Co od kiedy? Od około 2 tygodni mam problem z oddychaniem. Przy wysiłku fizycznym. Pozatym czuje sie dobrze.

0

@l0Messini
Mam identycznie jak Dybala. Najgorzej jest oddychac, kiedy czlowiek chce robic to co zawsze robił - przy jakims wysiłku fizycznym jest dramat.

1

@JimMorrisonFCB
Jak makiem siał.

1

@JimMorrisonFCB
Moje najszczersze gratulacje!!! Wiem jakie to wspaniałe uczucie :) Trzymaj sie.

0

@JimMorrisonFCB
Żartujesz, pierwszy potomek? Czy już trójka? :) Bo nie mowimy tutaj o wirusie.

1

@JimMorrisonFCB
Bardzo dziekuję, naprawde sie przyda.

6

Oo kuźwa wjechał poranny przegląd prasy, to oznacza, że pora iść spać.

2

@MesQueUnClub_87
No to zdrówko. Byle jutro było lepiej.

0

@MesQueUnClub_87
To tak jak i ja, tylko te miękkie ;)

0

@MesQueUnClub_87
Po co te męki? Najwyższy czas zaglądnąć do kielicha. Ilez mozna czekac ;)

0

@Danny Gaucho
No to benc gorzoła kto nie pije ten pierdoła.

0

@dominik127pl
Ten piąty.

2

@MesQueUnClub_87
Na czterech.

0

@IronSanHybrid
Nie chce wiedziec co jeszcze potrafi :)

0

@IronSanHybrid
Nie znam sie, pojecia nie mam kto to jest,ale żenada do kwadratu. To jest kobieta? Darujcie.

0

@Rokita
I jak wrażenia? Jest moc, co ? Daje do myslenia... Bez spojlerów

0

@Colon
Bardzo Ci polecam.

0

@Colon
Ogladales Dark?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?